Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Prenses

Orta Düzey

• "Prenses" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Prenses"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 30.09.2010, 13:15

Tema yeteneğimi kaybettim Hükümsüzdür

Arkadaşlar Tema yeteneğimi tamamen kaybetmişim Cenaze namazına hepinizi beklerim:)

2

Thursday, 30.09.2010, 20:39

Töbe İnanmam

Tema Ekleme Cesaretimi Kaybettim Desen İnanırımda
İnsan Yeteneğini Asla Kaybetmezmiş
Bir İki Isınma Turu Atsan Eminim Hepimizin Tozunu Alırsın :1gözkirp:

Prenses

Orta Düzey

• "Prenses" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Prenses"

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 30.09.2010, 20:44

Babush kaç tur attım bir bilsen bir türlü içime sinen birşey çıkmıyor kendi beğenmediğimi forumada ekleyemiyorum kaybettim ruhuna fatiha artık:)

4

Thursday, 30.09.2010, 20:46

bence kaybolmaz isteksizlik geçer yakında :))

5

Thursday, 30.09.2010, 20:48

Babush kaç tur attım bir bilsen bir türlü içime sinen birşey çıkmıyor kendi beğenmediğimi forumada ekleyemiyorum kaybettim ruhuna fatiha artık:)

İyide Kendi Kendini Yorumlama Hakkını Sana Kim Werdi...???

Sen Hele Bi Temalarını Ekle Yorumu Bize Bırak Belki Çok Beğeniriz (Beğeneceğimize Dair Hiç Şüpen Olmasın Kesin Beğeniriz) :1gözkirp:

6

Thursday, 30.09.2010, 20:50

ben prenses ne demek istiyo anlıyorum bu geçicimidir yoksa kalıcımı bilmiyorum ama olabiliyo:) bu su demek perisi ölmüş ben böyle isimlendiriyorum bunu.buna bisürü sey neden olabiliyo korkular üzüntüler vesaire vesaire ama o peri umarım ölmemiştir belki kısa bir gezi yapıp geri döner prenses :) belkide bu sefer dahada süper olarak döner kim bilirki:)