Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Monday, 22.02.2010, 23:40

Harem Odasi Fcp Tema By Ruyamnur

**RUYAMNUR** belirtilen dosyaları ekledi:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "****ONUR*****" (19.07.2010, 22:21)

2

Tuesday, 23.02.2010, 10:42

ARKADASLAR MERAK ETTIM YERTKILI ARKADASDIM BU TEMANIN NERESI 3NCU OLDU BANA ACIK CVP VERIRMISINIZZ?????????????? BURA ALCAGIZNIZA SILMENIZ DAHA MANTIKLI OLMAZMI EMEGE SAYGI LUTFEN,LUTFEN CVP BEKELIYORUMM

Gonca Gül

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 23.02.2010, 12:00

Ellerinize saglikk cok güzel bir calisma olmus muhtsem duruyor tema basarilar dillerim size :sevgi:

ZEHRA_74

Orta Düzey

• "ZEHRA_74" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 23.02.2010, 12:37

Cok güzel olmusss ellerine saglik **RUYAMNUR**

inci-tanem

Stajyer

• "inci-tanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 23.02.2010, 13:09

3. secimi niye bukadar kücümsüyorsun, burdada gayet güzel temalar bulunuyor, hem bu kategorinin büyk bir özelligi var, kimse kayit olmadan tema indirebiliyor.

Sunuda unutmayalim, temalarin asil amaci, radyolarda kullanilsin üzerinde chat yapilsin.

Bu temadaki chat alani biraz kücük, arkapaln rengide biraz göz alici,

6

Tuesday, 23.02.2010, 13:24

inci-tanem, oncelikle arkadasim kucumse deil burda katogari var,bu gorulen tema bi kac saatde yada bi kac gunde deil benim tam 8 gunumu aldi ve bu goruntuu vermek icin.2 ne kadar shopdan biligniz var bilmiyorum ama arka plan derken neyi kasdettiniz anlayamadim 3 chat alani kucuk demisiniz once kullanin sorna kucuk diyin 4 bu temada tavandan titin zemine kadar emek var,5 gul,lamba ve gaz lambasi hazir psdi olup digerleri emekdirki bu emek bu tikla olmuyor,burda yapilin temalar o kadar kolay bi sureden gectigini sanmiyorum.lutfen bilginiz var ise shopdan o zaman tekniek icin benimle tartisin ama bilmediginiz biy ide laf olsun diyede yazilmasin.KUCUMSEME DEILDIRR KATOGIRI YERI BURASI DEILLL. DUSUNCEM CUNKI TEMADAN OTESI BI ANLATIM VAR DIKKAT EDILMEYCEK KADAR ISE KUCUK SEBEB DEIL.TEMAYI YAPAN BEN ISEM SOZ SOYLEEMSI GEREKEN DE BENIM OZUR AMA YANLIS ANLASILMASIN EMEK BENIMDIR VE GOZ NURUMDUR BEN ONU TEK TEK ISLEDIM bir resim ustune 5 buton kuyup paylasim yapmadim ii gunler size ve umarim bi yetkilide okur bunu cvbi bekliyorum II GUNLERDE KULLANMA DILEGIYLE.....RUYAMNUR

inci-tanem

Stajyer

• "inci-tanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 23.02.2010, 14:19

aslinda bana söz düsmez, tasiyan yetkili sanirim bir aciklama yapar.

yalniz bazen az, cok daha fazla olabilir, sahsen benim zevkim degil ve sevmedigim renk agirlikli oldugundan, nekadar emek olursa olsun, kullanmazdim.

umarim, istedigin veya umdugun bölüme tasinir

VeR@

Profesyonel

• "VeR@" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 23.02.2010, 16:38

Rüyamnur öncelikle tebrik ediyo ve emeğine eline sağlık arkadaşım...bu tema harika ve burada gördüğümde inanki çok şaşırdım ..mutlaka bir yanlışlık olduğunu düşünüyorum emek verilip tam bir tablo gibi olmuş görsellik müthiş çok begendimm.. ama burada görmek istemiyorum gerekli yere taşınacagina eminim. dediğin gibi bir hazır resmin üzerine iki üç yazı yazılıp yapılan tema da çokk.. şahsen bende o tarz temalar çok yaptım zamanla aşılıyo ama bu tema hakikaten emek verilip bu hale gelmiş.. derler ya el emeği göz nuru hakikaten öyle bi havası var flash ve tema buluştuunda tam bir görsellik ortaya çıkmış ilk kez bu kadar uzun yorum yazdım bu forumda ..kısacası arkadaşım tebriklerrr :birinci:

_*YAGMUR*_

Profesyonel

• "_*YAGMUR*_" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 23.02.2010, 17:50

emeginize saglik ruyamnur hos olmus tbrkler

S e L

Profesyonel

• "S e L" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Tuesday, 23.02.2010, 19:14

RUYAMNUR tepkinde çok haklısın. bu kadar emek harcanmış bir çalışmanın yerinin burası olması imkansız. ama sanırım bi yanlışlık olmuştur. eminimki bu yanlışlık giderilecektir.

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Tuesday, 23.02.2010, 19:28

Yanlisliklami bu bölüme alindi bilmiyorum, fakat sizleri bukadar üzüyorsa bir kat yukari tasiriz, sorunmu ;)

Benim icin tasimak bir sorun degil.

Edit:
Cok yakinda yeni foruma tasinacagiz, Jürilerin verdigi puanlara göre temalar bölümlere tasinacak. Eger sizlerden biri jürilik görevini yüklenmek istiyorsa admine burdan >> http://www.allaturkaa.de/orion/privmsg.php?mode=post&u=2 ufak bir özel mesaj gönderin.

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Tuesday, 23.02.2010, 19:39

emegine ağlıkk harikaa olmuşş
bazen hatalar oluyor arkadaşlarr
taşıyan arkadaş hataşını görüp zaten taşımışş
tşkler ilginize

13

Tuesday, 23.02.2010, 20:32

oncelikle herkese teker teker yorum icin ve begeniniz ivcin tskelr,amavcim tarisma etmek felan deildi,sanirim yanlis anlasildim,3ncu yerde olmasi sonra 2 yen gecmesi daha sonrada 1 gecemsi bu saatden sonrada benim icin pek biseyde iffade etme. ama sunu acik soyleyim benim kapisdem tema yapisim budur eger ii var ise buna benzer buyrun yapin tepkim sadece forumlarda belirli dereceler olmasi ve o derecelerde siniflandirilmasinida hepimiz biliyoruzyani net diyim bir nevi kaliteden bahsediuyoruz.amacim sadece 3ncu sinifa alinmasi ne diye ki LUTFEN ilk yazdigim msj ii okuyun.ben kimseyi ne yuksekden goruyor ne kendimi aviutupda 1 sinifa alidrma gbi niyetdede deilim su an.sadece sordum sebeb ne diye ve ozelliklede sunu bildiriyim bu 3 ncu bolumde olan arkadaslar beni kesinlikle yanlsi anlamalrini istemiyorum.herkesin bi emegi var belki farklar shopu daha cok bilmek yada isteginiz gbi temayi yonetip cevirmek belki bazi kelimelrim yanlis olabilir turkcemden dolyi onun icinde affinizada siginiyorum yukarda zaten bildrdim fazla bu konu konusmaya nbile gerek duymuyorum kendim icin.yaptiigim tema zaten mis gbi kalite kokuyoreger begenipde3 harika olmus dendikden sonra ve indirilme sayisina baktigim ana benim icin zaten o basari ustuduryinede herkese tskelr niyetiniz icin minnattarim vede mumkunse bundan sonraki msjlariniz bu konuyla deilde tema ile elestiriniz yada yorumunuz olursa sevinecegimtekrardan iyi gunlerde kullanmanizi ve sanki o atmosferi yasar gbi guzel yayinlar dilerim

14

Tuesday, 23.02.2010, 20:33

Gonca Gül, inci-tanem, VeR@, _*YAGMUR*_, S e L, MeRaL, nisa nisa, hepinize teker teker tskelr yorumlariniz icin :masum:

dj_çiko

Stajyer

• Özel mesaj gönder

15

Tuesday, 23.02.2010, 21:18

superrrrrrrr tsklerrrrr elinizesaglik

dostluk

Stajyer

• Özel mesaj gönder

16

Tuesday, 23.02.2010, 21:40

deyişik tema olmus cok tşkler ellerinize sağlık.....

17

Tuesday, 23.02.2010, 22:22

dj_çiko, dostluk, YORUMLARINIZ ICIN TSKELR ARKADASLAR

FELEK70

Stajyer

• "FELEK70" bir erkek

• Özel mesaj gönder

18

Saturday, 27.02.2010, 22:13

harika bır calışma.işte emek göznuru bu.tesekkurler ruyam.

19

Saturday, 27.02.2010, 23:01

guzel yorum icin tskelr FELEK70,

20

Sunday, 28.02.2010, 00:43

oyy kendimi bir anda haremde arabistanda sandim harikaaaa olmus gicik tebriklerrrrrrrr :harika: :harika: