Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Saturday, 8.11.2008, 17:53

Msn de Klavye Sapmasına Artık son

Msn De Yazilariniz Ara Sıra Bozuluyorsa Yani Türkçe Karakterler yerine Garip Şeyler Çıkıyorsa Pc Yı Açıp Kapama Gibi uzun Ve Geçici çözümlere Son Veriyoruz..

Şimdi Size Tarif Edeceğim Adimlari Tek Tek Uygulayin Ve Sorununuza Kesin Bir çözüm Bulun...

Denetim masasi >>> Bölge Ve Dil Seçenekleri >>> Diller >>> Ayrintilar >>> Ayarlar

Ayarlar Kisminin Hemen Altinda Yüklü Hizmetleri Göreceksiniz
Türkçe-klavye-türkçe Q Kalacak Ve diğer ABD yi Filan Kaldır Seceneği ile kaldırın...

İşlem Tamam......Sorun Sonsuza Kadar çözülmüş Oldu...Ve Artık bu hatayı bir daha Almazsınız...

Kolay Gelsin...

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 8.11.2008, 17:56

Bu birçok kişinin sorunu ve çoğuda bilmiyor ne yapıcağını reset atmayı tercih ediyor bilmeyenler için bu paylaşım çok iyi olmuş bir çok kişinin işine yarıcaktır teşekkürler abi

3

Saturday, 8.11.2008, 18:03

önceden bende reset atıyodum ama artık atmadan oluyor
klavyenin değişme nedeni karşıdaki konuştuğunuz kişinin ileti mesajı bölümüne yazdığı değişik karakterlerden kaynaklanmaktadır en çok sebebi budur işte

Prenses

Orta Düzey

• "Prenses" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 21.11.2008, 20:10

Bu sorunla karşılaşan arkadaşlarımız Shift + fn tuşuna bir süre basılı tutarlarsa sorun kalkıcaktır resetlemeye ve uzun işlemlere gerek yok bilmeyen arkadaşlar için ek bilgi olsun .

5

Friday, 21.11.2008, 21:07

Prenses, sizin anlattığınızda farklı bi yöntem tabiki ama şu varki fn tuşu sadece laptoplarda mevcut masa üstü pc lerde o sistem yok ayrıca benim yukarda anlattığım birdaha gelmemesi için komple çözüm önerisi sizin analttığınız şekildede olur fakat tekrarlama olasılığı yine mevcut çünkü ABD Klavye seçeneği hala pc de kalmış oluyor