Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Saturday, 18.10.2008, 00:24

MUTLU OL YETER

Sen mutlu ol yeter… Bir kaya kadar sessiz, bir ölü gibi ruhsuz olurum. Sen mulu olacaksan, kendimi bir yerlere atıp orada unuturum; kaybolurum. Aşkından arınmak için toprakla yıkanmam gerek… Mutlu olacaksan, ölürüm!
Sen mutlu ol yeter… Ben senin mutluluğunla avunurum. Hayatında yer almak; kader! Yazıldıysa, bir gün muhakkak… Toprağın üstünde ya da altında, belki arşın bir katında, sıratta belki, belki kuma yazılmış bir satırda, ama muhakkak bir gün, yani yazıldıysa; kendimi sende bulurum!

Bu yarım kalmış bir hikâyenin son notlarıdır. Sen mutlu ol yeter… Şu an mürekkeple gözyaşımın birbirine girdiği, kalemimin adını yazmaya hicap ettiği andır. Sen mutlu ol yeter… Aşkımla sevgimin birbiriyle cebelleştiği zamandır. Sen mutlu ol yeter… Dilimi sık sık ıslatan duada, saadet sana, elem bana; huzur sana, hüzün bana; hayat sana, memat banadır. Sen mutlu ol yeter… Her duamda “hayır” senden yanadır

cantanem35

Profesyonel

• "cantanem35" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 2.01.2011, 22:21

paylasim icin tskler :thumbsup: