Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

by tayfun

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "by tayfun"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 30.05.2008, 16:01

msn sifremi unutum nasıl acabilirim

Arkadaslar msn ne şifrem, değiştirirken şifremi unuttum gizli yanıtımıda bilmiyorum baska yolu yokmu acamazmıyım artık lütfen bilen varsa sölesin

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 30.05.2008, 16:06

by tayfun, msn acarken sifren olmayinca orda secenek var sifremi unuttum diye, oraya tikla ve guvenlik sorularini cevapla, bu kadar basit, ve hatirlatirim burasi flatcast forumu msn degil...

by tayfun

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 30.05.2008, 16:25

Kardes ben sordum belki yanıtını biri bilir diye ama sen bana diyorsunki güvenlik sorularını cevapla acarsın ben onlarıda bilmiyorum unuttum gizli yanıt posta kodu vs bu arada ben yardım istedim ama sen baan diyorsun ki burası flatcast forumu ben paylaşmada sınır yok sanıyordum meğer yanılmyormusum

• "D3NiZLi-Li" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 30.05.2008, 19:28

by tayfun, guvenlik sorusi gizli sorunun neyse ona cevap vereceksin meslaa annemin kizlik soyismi cevap erbil boyle sorunun cevabini ne verdiysen onu yazacan bilmiyorsan yeni msn acacaksin :up:

5

Saturday, 31.05.2008, 00:51

by tayfun, ’’Başlat>Çalıştır>Regedit>yaz enter le açılan sayfada
üstte düzen yazısına sonra bul yazısına tıkla o ekranda kendi mail adresini yaz ve sonrakini bul yazısına tıkla eğer kendi pc nde birkere bile şifremi hatırla ile msn ni açtıysan arama bittikten sonra msn şifren regedit kayıtlarında görünür yok şayet şifremi hatılra ile msn ni hiç açmadıysan regedit kayıtlarında sadece mail adresin görünür şifren görünmez

Not:
Regeditte Sadece bilgisiyara kayıtlı şifreler vardır Msn gibi parolamı hatırla yapmışsanız Gözükür Msn şifresi Regedit bir tür kayıt defteridir bilgsiyarda ne zaman neyle ne yapılmış hepsi kayıtlıdır.
Bir tür Bilgsiyar günlüğü...

by tayfun

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 31.05.2008, 09:11

Gerceten saol kardes ama olmadı sifremi hatırla ile hiç msne acmamıstım olsun yeni bir adres kurarım

FIRAT_97

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

7

Wednesday, 20.08.2008, 13:43

HMMMMMMMMMMMM

dj_antikor

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

8

Wednesday, 20.08.2008, 14:47

Alıntı sahibi ""beratcan""

by tayfun, ’’Başlat>Çalıştır>Regedit>yaz enter le açılan sayfada
üstte düzen yazısına sonra bul yazısına tıkla o ekranda kendi mail adresini yaz ve sonrakini bul yazısına tıkla eğer kendi pc nde birkere bile şifremi hatırla ile msn ni açtıysan arama bittikten sonra msn şifren regedit kayıtlarında görünür yok şayet şifremi hatılra ile msn ni hiç açmadıysan regedit kayıtlarında sadece mail adresin görünür şifren görünmez

Not:
Regeditte Sadece bilgisiyara kayıtlı şifreler vardır Msn gibi parolamı hatırla yapmışsanız Gözükür Msn şifresi Regedit bir tür kayıt defteridir bilgsiyarda ne zaman neyle ne yapılmış hepsi kayıtlıdır.
Bir tür Bilgsiyar günlüğü...

Beratcan dediklerini harfiyen uyguladım . Ben PC'mi aldığım günden bugüne dek şifremi hatırla yaparak kullanırım.Parolamı unutmadım ancak her ihtimale karşı söylediklerini denemek istedim.Sadece MSN adresi çıktı ŞİFRE ile ilgili hiçbirşey gözükmedi :S