Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Hulya 63

Stajyer

• "Hulya 63" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Hulya 63"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 5.07.2012, 09:31

Yayin alacagim yeri indexe ekleyemiyorum

Slm Melye , banada yardimci olursan sevinirim. Ben bir radyo actim .. sitesi , indexi hepsi tamam ama sadece Flatcast ti yani yayin yaptigim yeri ekliyemiyorum bu konuda bana yardimci olursan cok sevinirim simdiden tsk ederim ..

• "мαѕυм" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 5.07.2012, 11:20

indexi hepsi tamam ama sadece Flatcast ti yani yayin yaptigim yeri ekliyemiyorum

Hulya 63, yayin yaptigim yeri ekleyemiyorum derken sitene dj giris buttonu eklemektenmi bahsediyorsun ?
eger oyle ise bunu kodlar halinde ekleyebilirsin ama konu hakkinda pek bilgili olmadigin icin hazir bir index kullanmani onerebilirim
dj giris, active-x vs gibi tum buttonlar hazirda bulunuyor, asagida linkten uygun bir index secebilirsin..

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=129

yada eger yayin aldiginda dj radyosunun indexin icinde gorunmesini istiyorsan asagidaki gibi bir indexe bakabilirsin
[FTP] 005 | Arabesk Rap | Flatcast Portal, Index, Dj Girisi

eger istedigin bu sekildeyse kodlar konusunda yardimci olmaya calisiriz

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "мαѕυм" (5.07.2012, 11:26)

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 7.07.2012, 18:12

Flatcast ti yani yayin yaptigim yeri ekliyemiyorum

Iframe kodunu ekleyemiyorsunuz anlasilan.

Indeksiniz icine yani <body>.... </body> kodlarin arasina bu kodu kendi radyonuzun sid numarasiyla birlikte eklemelisiniz.
Iframe kodu bu: <IFRAME height="600" width="800" scrolling="no" frameborder="1" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=111111"></IFRAME>
*111111 yerine kendi radyonuzun sid'ini ekleyin