Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "cafeutopia"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 29.06.2010, 16:50

Istek Ftp Tasarim

Selam Aleykum arkadaslar benim bir nargile cafe yerim var suan yeni actim ve web sitem icin tasarim lazim bana yardimci ola bilirmisiniz aceba

ftp girisli 500Mb lik bir sitem var

CafeUTopia Isimli

baner ise : CaFe UToPiA.at olursa cok menmun olurum tskler

bana bir tasarim suna bilirmisiniz aceba mumkunse sizin Böyle bir tasarim suna bilirmisiniz simdiden cok tsk ederim ilgilenen arkadaslarimiza

örnek site: http://www.istanbul-metropol.de

böyle olabilir mumkunse sizin icin zor olmazssa yada buna benzer bir site ama bu botonlarda

Etkinlik , Hakkimizda , Galari,Iletisim ;Vidiolar, Ulasim , Ekip Gibi Tesekur ederim simdiden

Butonlarda : EtKiNLiK vsvsvs

Konuyu nereye acacagimi bilmedigim icin cok özur dilerim simdiden tskler

• "εявıʟ" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 29.06.2010, 18:11

Merhaba cafeutopia bu isteginizi yerine getirecek bi kisi cikarmi bilemem ornek gosterdiginz site Flash tabanli
eger profosyenel bisi harika gorunum istiyorsan rpfosyenel kisilerle iletisime gecip ucreti karsiligi yaptirabilirsin
ben bunu yapacak biri cikacagina zandetmiyorum heleki ornek verdigin site gibi ;)

• Konuyu başlatan "cafeutopia"

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 29.06.2010, 20:08

cevap cafe utopia

kardes öncelikle mesajimi okudugun ve ilgilendigin icin tesekur ederim onun gibi olmasi sart degil ama guzel bir görunum suna bilirmisin bana nargile cafe olarak ben butonlar olarak öyle kast etmistim siteyi o butonlardan yani tesekur ederim ilgine

4

Tuesday, 29.06.2010, 21:49

Bu siteler normalde ücretli yapilir , eger ücretsiz yapna birini bulursaniz gercekden cok sansli sayilsiriniz.

cadi-kiz

Stajyer

• "cadi-kiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 30.06.2010, 11:38

bu sekil siteler bir iki saate yapilmiyor, günler haftalar hatta büyüklügüne ve özentiye göre aylar sürüyor.
Simdi mantikli düsünecek olursak, kim hic tanimadigi biri istek yapti diye, bir karsilik beklemeden haftalarini harcar?

ya kendin yapacan, ya bu tür hizmetleri sunan sirketlere basvuracan, yada bedava sunulan herkez icin hazirlanmis indexlerden faydalanacan.!