Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Tuesday, 20.07.2010, 07:35

BBG evi açılsaydı ve Kf'den 10 kişi girecek olsaydı, kimlerin girmesini isterdiniz?

Sorumuz gayet açık sanırım. Alaturkaformda BBg evi açılsaydı ve bu eve yine Alaturkaformda 10 kişi katılacak olsaydı o evde kimlerin olmasını isterdiniz?

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 20.07.2010, 09:03

1- beratcan abim
2- harun
3-denizlerde
4-gönül ablam
5-rüyamnur
6-perihan
7-onur
8-kartanesi13
9-sema056
ve ben :))

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 20.07.2010, 17:28

Offff güldürdün beni Nisa modum :kkahkaha: Amma eğlenceli olurdu :kgöz: Ancak birileri zaten bizi gözetliyorda :kaptal: asıl biz onları gözetliyoruz farkında değiller :kkahkaha: Yalnız ben Masum modla,Asi moduda alayım ek olarak :ktamam: Kadro tam olsun :kcool:
Kelebek hayır deme :ksinir: elemler olacak ilk etapta iki kişi elenecek :kutan: hem ben senin ablanım itiraz etme çok ayıp :ksinir: :kkahkaha:

5

Tuesday, 20.07.2010, 17:29

Bana neeee ! bende gelmek istiyomm :D :D :D

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 20.07.2010, 17:33

Aaaaa valla tüh siz kaldınız Kelebek ablası kontenjan üçe çıksın lütfen olamz sitenin abisini bırakmak,yakışmaz :küzgün: Çok ayıp olur bak,hem bide ben kızarım :ksinir: Gel şunu onbeş yapalımda Ekinle senide alalım :kgöz: Acil müdahalede ( Kesin gerekecektir) Ekin sakin kardeş lazım bize sende yardımcısı olursun :ktamam: Olarmı öyle ? :kgöz:

7

Tuesday, 20.07.2010, 17:43

Offff güldürdün beni Nisa modum :kkahkaha: Amma eğlenceli olurdu :kgöz: Ancak birileri zaten bizi gözetliyorda :kaptal: asıl biz onları gözetliyoruz farkında değiller :kkahkaha: Yalnız ben Masum modla,Asi moduda alayım ek olarak :ktamam: Kadro tam olsun :kcool:
Kelebek hayır deme :ksinir: elemler olacak ilk etapta iki kişi elenecek :kutan: hem ben senin ablanım itiraz etme çok ayıp :ksinir: :kkahkaha:

bende mustafa abiyi alim açıkta kalmış kıyamam:D şimdi kadro tam oldu hadi eve:D bi düşünüyorumda Allaahhhhhhhhh :kaptal:
koptum koptum :kkahkaha: :kkahkaha: :kkahkaha: :kkahkaha:

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 20.07.2010, 17:46

Onay çıkmadı :ksekil: o zaman ben listemi yapayım...

1-Asikardelen md.
2-Onur md.
3-Nisa nisa md.
4-Masum masum md.
5-Beratcan md.
6-Harun md.
7-Ruyamnur
8-YeşilMavi
9-Perihan
10-Ben :kbravo: SÜPER BİR BBG ALLATURKA :kkahkaha:

9

Tuesday, 20.07.2010, 17:48

Burda beyler karaborsada :P :P :P

engongem

Moderatör

• "engongem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Tuesday, 20.07.2010, 17:51

Bu kadro tüm dünyada izlenme rekoru kırar Gönül abla

Reyting .::!!! Tavan :D

• Özel mesaj gönder

11

Valla kırılmayında burdaki dört beye acıyorum yani :küzgün: Sağ çıkarmısınız bilemem :ksikayet: Belkide biz gidiyorum der çıkarız oda ayrı konuda :kkahkaha: yalnız dördünüzdede altımızla baş edecek zeka var yanide :ksikayet: baş ağrısından ölmezseniz :kkahkaha:

12

Onay çıkmadı :ksekil: o zaman ben listemi yapayım...

1-Asikardelen md.
2-Onur md.
3-Nisa nisa md.
4-Masum masum md.
5-Beratcan md.
6-Harun md.
7-Ruyamnur
8-YeşilMavi
9-Perihan
10-Ben :kbravo: SÜPER BİR BBG ALLATURKA :kkahkaha:

:Daboovvvvvvv :kaptal: listeye bak ablossssssss ne ettin :kkahkaha: :kkahkaha:
bişii olsa evden çıkışta yasak hadi burda bi tıkla kaçıyosta burda :ksekil: yandık yandık :kkahkaha: :kkahkaha:

• Özel mesaj gönder

13

Tuesday, 20.07.2010, 17:53

Evet bencede ablam :kgöz: ama önce radyo açması ve sitemizi tanıması lazım izleyenlerin :kdalgin: yoksa bakarlar öyle ne konuşuyo bunlar diye :küzgün: konu malum site olacaktır devamlı :kkahkaha: temalarda hep aynı stiyler,yok o butonları editliyor,bence jurilerde dikkat etmeli,radyoda portu açamıyormuş nasıl olur,dinleyiciyi F yapamıyormuş,reyting yükselmeli,nasıl oylamaları kontrol etmeli acaba,kural ihlali, 800/600 değil boyutlar , ren akımı olmamış,photo shop değil bu,radyo adını değiştiremezki gibi :kkahkaha:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Gönül "abla"" (20.07.2010, 18:00)

engongem

Moderatör

• "engongem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Tuesday, 20.07.2010, 17:54

Bu listenin aynısı Survivor Ada Olsa acaba ne olurduu :D :D :D :D

15

Tuesday, 20.07.2010, 18:02

Evet bencede ablam :kgöz: ama önce radyo açması ve sitemizi tanıması lazım izleyenlerin :kdalgin: yoksa bakarlar öyle ne konuşuyo bunlar diye :küzgün: konu malum site olacaktır devamlı :kkahkaha: temalarda hep aynı stiyler,yok o butonları editliyor,bence jurilerde dikkat etmeli,radyoda portu açamıyormuş nasıl olur,dinleyiciyi F yapamıyormuş,reyting yükselmeli,nasıl oylamaları kontrol etmeli acaba,kural ihlali, 800/600 değil boyutlar , ren akımı olmamış,photo shop değil bu,radyo adını değiştiremezki gibi :kkahkaha:

ablossssssss alemsinnnnn aklına nerden geldi:kkahkaha: :kkahkaha:

• Özel mesaj gönder

16

Tuesday, 20.07.2010, 18:05

Bu listenin aynısı Survivor Ada Olsa acaba ne olurduu

ANAAAA ABLAM SEN HEPİMİZİ KİM VURDUYA KURBAN ETMEK İSTİYOSUNN GALİBA :( NETTİK BİZ SANADA BU YAŞTA GÖNDERİYOSUN ADALARA :huh: BEN GİTMEM VALLA YOK OLURUM ORDA :D BİRŞEY YAPILMASINA GEREK YOK BİR BÖCEK TÜRÜ YAKLAŞSIN YANIMA BEN ZATEN MEFTAAAA 8o ALERJİM VARDA DÖRT AYAKLILARA :D ÇITTTT BEN GİTMEMMM ELEYİN BENİ HEMEN ;(

17

Tuesday, 20.07.2010, 18:06

N e ettin engongem kardeş ben perihanla adaya gitmem :P :P :P

• Özel mesaj gönder

18

Tuesday, 20.07.2010, 18:08

Bu listenin aynısı Survivor Ada Olsa acaba ne olurduu :D :D :D :D

Ya ne istersiniz benim perihan kardeşimden X( hanım hanımcık bir kız :) arada bir gelip paylaşımlar yapıyor gidiyor işte :huh: kızlardan zarar gelmez korkma arkadaşım birşey olmaz :whistling:

19

Tuesday, 20.07.2010, 18:09

hahaaaaaaaa ay yaaaaaaaaa koptum artık<< aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyo kapsama alanı dışında gülmekten kırıldı daha sonra tekrar deneyiniz>> :kkahkaha: :kkahkaha: :kkahkaha: ablosum ALLAH ta seni güldürsün emi :kkiss:

20

Tuesday, 20.07.2010, 18:13

Hah! siz oyle sanın sağ gösterip sol vuranlardan bence :D