Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

by tayfun

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "by tayfun"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 22.01.2009, 10:42

Msn 9.0 Yükledim Eklentileri Yükelyemiyorum

Arkdaslar pc me msn 9.0 yükledim ama eklentileri kurulmuyor plus vs neden olduğunu bilmiyorum acaba yardım edebilirmisiniz?

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 22.01.2009, 10:45

by tayfun, 2009 sürümü kurduğunda 8.5 da olan plus ve diğer eklentileri kabul etmiyor. Ama daha sonra kendi güncelliyor. Şuanda 2009 için plus mevcut ama diğer eklentiler henüz hazır olmayabilir. Biraz beklemen gerekiyor yeni bir sürüm eksiklerinin tamamlanması biraz zaman alabilir.

by tayfun

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 22.01.2009, 11:19

2009 plusu nereden indirebilirm ki

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 22.01.2009, 11:37

by tayfun, msn 2009 için olan plus versiyonu bu Msn plus 4.79b googleda aratırsan indirebiliceğin bir çok site bulabilirsin :)

by tayfun

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 22.01.2009, 11:45

Deniz verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim

6

Thursday, 22.01.2009, 14:07

by tayfun,

ben şuan için msn 9.0'ı önermiyorum

önerdiğim şu

ilk önce bunu kuruyosu ----> Windows Live Messenger 8.1

daha sonra bunu üzerine kuruyosun ----> Windows Live Messenger (Sürüm 2008)

Genel Bakış

Windows Live Messenger'ın yepyeni bir görünümü var, ancak bildiğiniz ve sevdiğiniz tüm özelliklere de sahip. Metin, ses ve görüntü* kullanarak arkadaşlarınızla ve ailenizle bağlantı kurun. Cep telefonlarına veya el bilgisayarlarına metin iletisi gönderin. Arkadaşlarınızın ve ailenizin çevrimiçi ortamda sizi nasıl ve ne zaman göreceğini denetleyin. Kişisel dosyalarınızı, fotoğraflarınızı ve videolarınızı paylaşın — sürükleyip bir Paylaşılan Klasör'e bırakmanız yeterli. i’m™ girişimine katılarak anlık ileti kullanın ve sosyal amacınızı destekleyin. *Her iki kullanıcının da Messenger'ı yüklemiş olması, uyumlu bir mikrofon ve hoparlör setine veya kulaklığa sahip olması ve Internet erişimine sahip olması gerekir

plus desteğide vardır yükeleyebiliyosunuz

yüklemeler tamamen microsoft'un kendi sitesindendir

NOT: Aslında bu yeni özelliği msn kullanıcıların çoğuna ileti eklenti olarak gelmiş olması gere ben gelmeyenler için vermiş oldum

Prenses

Orta Düzey

• "Prenses" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 23.01.2009, 19:02

beratcan, Messenger'in son versiyonu olan kararlı sürümü kendi sitesinde resmi olarak çıktı ve plusunda uyumlu sürümü mevcut bilginize

8

Friday, 23.01.2009, 19:57

Prenses,

biliyorum ama şu var Messenger (liwe messenger) kendi sitesinde beta bile olsa onu yükletme izni veriyor

yalnız benim verdiğim microsft'un sitesinden
yani liwe mesenger beta olmaktan çıktığında bunu kendi sitesine alıp yayınlıyor

zaten benimde verdiğim şuanki messengerin kendi sitesindeki ve beta halinden çıkmış olanı ve (microsoft'tan) verilmiş hali