Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

ftl

Acemi

• Konuyu başlatan "ftl"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 5.06.2010, 19:48

Lütfen yardımlarınızı bekliyorum acil

You tried to receive a second stream or to receive your own stream. Sorry but that's not possible. In first case, please close the other stream window and try again. Streaming and listening at the same system is not possible.

arkadaşlar sitemde böyle yazıyo bu hata ne anlama geliyor yardımlarınızı bekliyorum :(

2

Saturday, 5.06.2010, 19:59

radyoda dinleyiciyken yayın almaya yada başka radyoya girmeye calışmışsın, yada, dinleyiciyken yayın almayı denemişsin, flatcastta sadece bir sayfa açabilirsin, aynı anda iki yerde birden olamazsın

ftl

Acemi

• Konuyu başlatan "ftl"

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 5.06.2010, 23:50

zaten bir tane sayfa açık başka bir radyoyada girmedim acaba başka bi sorun olabilirmi ?

Seninki1314

Orta Düzey

• "Seninki1314" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 6.06.2010, 00:10

zaten bir tane sayfa açık başka bir radyoyada girmedim acaba başka bi sorun olabilirmi ?

kullandigin browser arkaplanda calisiyor olabilir

Strg(Ctrl) + Alt + Entf(Del) tuslarina ayni anda basarak Task Manager'i ac
ordan Prozesse(Islemler) Secenegini secip listeye bi göz at..

iexplore.exe
chrome.exe
firefox.exe
opera.exe
(bunlar IE, Chrome, Firefox ve Opera'ya Ait islemler)

bunlardan birini listede görürsen sag tikla ve Prozess beenden(Islemi Sonlandir) secenegine tikla
ardindan radyoya girmeyi veya yayin almayi yeniden dene ;)

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 6.06.2010, 00:15

bazi pclerde soyle bi sorun oluyor
internet sayfasinda radyo actın (dinleyici yada dj olarak ) dinlerken baska sayfaya gectin radyo kapandi
ama pc onu hala acık goruyor bunun ıcın o sayfayı kapatıp bı daha acarsan o zaman radyoya gırebılırsın (dinleyici yada dj)

bu sorun perfect versiyonnlarinda oluyor