Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

mustafa7171

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "mustafa7171"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 19.11.2008, 14:55

ACEMI TEMA :)

benım ılk yaptıgım tema yorum pls

burda kotu gozukuor :(

ama daha ıyılerı yakında gelecek emın olun :wallb:
mustafa7171 belirtilen resmi ekledi:
  • 22222.jpg

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 19.11.2008, 14:58

mustafa7171, kendi resminle acemice de olsa bir tema yapmissin
ama kisisel temalarini buraya ekleme bence kimse kullanmaz ;)
resmi upload ederek sitemize koy bu 1
fcp belgesi yok gerekli alana koydum bu 2
forum sitemizi arastir Radyo temasi nasil yapilir die Video + Resimli anlatim var
Kolay gelsin
bir süre sonra gerekli alaana tasicagim bu temani
Acemice de olsa ellerine saglık

mustafa7171

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 19.11.2008, 15:03

tskler kendını begenmıs abı :) yorumun ıcın ben daha dun denız abla ve beratcan abıden bıkac yardım aldım bu temayı yaptım daha uzun bı sure var alaturkaya vereceklerımle saygılar :wman: :thx:

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 19.11.2008, 15:07

Alıntı

tskler kendını begenmıs abı

haklısın cok ukalayim dimi ;)

mustafa7171

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 19.11.2008, 15:09

Alıntı sahibi ""slowcu""

Alıntı

tskler kendını begenmıs abı

haklısın cok ukalayim dimi ;)

yok abı sen dırek kızıon daha dun bugun bır hemen sılmısın attıgım tema fcpsını ama gorsen cok ekmek yeyıp senı geccem :flex: :lol:

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 19.11.2008, 15:15

Alıntı

cok ekmek yeyıp senı geccem

Bak bunu eminimki becerirsin
Beni geçmen aksine sevindirir
Ben sildiysem ön izlemesi yok die sildim
Biz bu forumda kurallara göre hareket ediyoruz
Sakin bana kızma okis mi :up:

mustafa7171

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

7

Wednesday, 19.11.2008, 15:17

Alıntı sahibi ""slowcu""

Alıntı

cok ekmek yeyıp senı geccem

Bak bunu eminimki becerirsin
Beni geçmen aksine sevindirir
Ben sildiysem ön izlemesi yok die sildim
Biz bu forumda kurallara göre hareket ediyoruz
Sakin bana kızma okis mi :up:

kızma yok abı sen benım buyugumsun abı yanlıs durumlarda bana yardım edeceksın kı bende ona gore davrancam ama senı gecmem ıcın baya bı ekmek yemem lazım :lol: cunku yaptıgın temalar hakkatten guzel tbrkler burdan :) :lol:

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 5.12.2008, 12:25

kend teman olsa bile yapmisin ve basarmisin ben de yapiyom ama ste ye atmayi kimse anlatmior ve siteyle paylasamiyorum emenne saygim var eline saglik

9

Friday, 5.12.2008, 13:32

sercan17, eminmisin kimsenin anlatmadığına aramayı kullansan görebilrsin yeni üye hazır beklenti armut piş ağzıma düş
:burda:

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=2536

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 5.12.2008, 13:36

madetor ben bir ileti yazdm sende gelip adam lik mi yaptin yani bilmedgm bir sey sorunca sz bu sekli gelip herkeze tepki mi gösterirsiniz yoksa adam gibi yardim mi edersiniz cevap ver sonra da nick imi sil istersen ukala kendini beyenmis

11

Friday, 5.12.2008, 13:44

sercan17, bir siteye üye olurken önce o sitenin kuralları AGK okunur daha sonra mesaj yazılır hazırcılıkla biyere varamassın senin aramaya üşenip te yapmadığın l şeyi ben arama yapıp sana getirdim kötülükmü yaptım

her forumda arama denen bişey vardır bilmiyosan öğrenceksin sonra soru sorcaksın

bak sana bi söz yaziyim oku

iş bulmak için önce iş aranır. iş hazır ayağıma gelsin diye beklenemez iş bulamayınca iş ve işci bulma kurumuna başvurulur bana iş bulun (bilgi bulun)biz burda iş bulma kurumuyuz (yardım için başvurulcak mercii) sen daha iş aramadan direk işçi bulma kurumuna başvuruyon (armut piş ağzıma düş derken onu demek istedim) sanırım anladın

bak alttki linkte sana cevap zaten verilmiş okumamışsinki bile okusan bu suruyu sormazsın

mesaj saatine bak alltaki linkte Tarih: 05.12.2008, 14:55

bide buraya yazdığın mesaj saatine bak okadar bilgin var sanırım çözebilcek kadar mesaj yazma dakika aralığını

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=133370&highlight=#133370

sitede toplam 9 mesajın var biri bu

Alıntı sahibi ""sercan17""

arkadaslar çookk gereksiz bir tema bir saka degil siteye konulmasi bile aptallik
indirdigime pişmanim ve yapilan aYİBİ KİNİYORUM

bide kayıt tarihine bak 1 senelik üyesin paylaşım yok sadece 9 mesaj
biri moderatöre ukala demek bir diğeri temayı kötülemek çok yardım beklersin çok

Son Ziyaret: 05.12.2008, 13:40
Toplam Çevrimiçi Süre: 06:19:56
Son Çevrimiçi Süre: 01:15:15
Ziyaret sayısı: 26 Sayfa Hiti: 192

• Özel mesaj gönder

12

Tuesday, 16.12.2008, 20:14

arkadaslar ne olursa olsun mustafa kardesimiz bir tema yapmis ksisel de olsa eline saglik kardesim ama ynede yaptgn dogru bulmuyorum şu sekil de yapabilirsin kendine ait bir sayfa açip orda temalarini sergilerdin tabi site için de bu sekil bir donanim var ise ama yine de EMEGİNE SAYGİM VAR

13

Tuesday, 16.12.2008, 20:26

serseri-45,

mustafa7171, in temasına bişey yazdığımız yok yazdığım kişi sercan17, nicki üyeydi

hem ben senin anlatmak istediğinden pek bişey anlamadım ne kişisel sayfası ne teması anlamadmki ?

• Özel mesaj gönder

14

Tuesday, 16.12.2008, 20:38

berat bak simdi insan kendi adina bir sayfa açiyo ve istedigi temalari orada paylasima açiyo anladi yada ben anlatamiyorum SERCAN17 KİM Kİ BENİM GİBİ BİR ÇÖM AMA BENİM TEMA YAPABİLME YETENEGİM VAR O AYRİ BİR KONU :d AYRİCA DJ LİK GİBİ BÜYÜK BİR SİTEDEN GELEN BİR DJ LİGİM VAR
AMA HEPSİDE ESKİDEN Dİ :d SİMDİ BOS GEZENİN BOS KALFASİ KENDİSİ:d:d:d:d:d:d::d:d:d:d:d:d :lol:

15

Tuesday, 16.12.2008, 20:58

serseri-45,

tamam işte bak tema yapabilme yeteneğin varmış madem

başka sayfa olmasına gerek yok sen yap koy buraya temalarını
merak etme biz herkezin yaptığı emeğe saygı duyarız alıntı tema olmadıktan sonra

serbes yapıp koyabilirsin temalarını buyur meydan senin

kendini geliştirmek adına bu herzaman faydalıdır burda hiç tema yapmasını bilmeyipte zamanla her konuda ustalaşan çok üye var buyur bakalım bekliyoruz temalarını