Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

maxma

Profesyonel

• Konuyu başlatan "maxma"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 20.02.2007, 00:42

Seni Cok Özledim Anne...

nerdesin anne bak yine kış geldi çok üşüyorum sokaklar çok soğuk oluyor geceleri göz yaslarım yanaklarımda donuyor ÖZLEDİM....ÇOK....ÖZLEDİM SENİ CANIM ANNEM....baze parklarda anneleriyle oynayan çocukları görüyorum ve içim yanıyor ....oysa bende saçlarım okşasın isterdim göğsüne yaslanıp sıkıntılarımı sevinçlerimi sana anlatmak isterdim canım annem ...sen gittikten sonra babamda terk etti beni bu koca evrende tekbaşıma kaldım canım annem biliyorum cennettesin ve bir yerlerde sende beni izliyorsun benden şevkatini esirgeme anne arada bir kadın giriyor rüyalarımı sen olmalısın sarılıyorum canım annem bırakma beni diyorum ağlıyorsun yavrum... ben hep yanındayım diyorsun ....seni çok seviyorum anne