Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

Ayazz 67

Erleuchteter

• »Ayazz 67« ist männlich
  • »Ayazz 67« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 13. Dezember 2010

• Nachricht senden

1

Samstag, 1. Oktober 2011, 19:19

Şifreniz ne kadar güvenli? Kontrol edin (Programsız)

Bu adrese girin ve parolanızı yazın.Hemen altta parolanızın ne kadar zamanda kırılabileceği görülecektir. ;)

http://howsecureismypassword.net/

Not : Site, yenilik olarak şifrenizi güçlendirmek için tavsiyeler veriyor.

2

Samstag, 1. Oktober 2011, 21:11

Sanırım Bu Sistem Benle Kafa Buldu :(
Benim Öylesine Kullandığım Msn Şifremin Kırılma Süresi Olarak Yaklaşık 4milyon Yıl Dedi :S
Allahtan Forum Şifremi Girmemişim Eh Onada Artık MilyonMilyon Yıl derdi Sanırım :haha:

Güzel Fikir Verici Bir Paylaşım Teşekkürler

by okannn

Meister

• »by okannn« ist männlich

Registrierungsdatum: 24. Februar 2011

• Nachricht senden

3

Samstag, 1. Oktober 2011, 21:25

:D 122 milyon yılmıs :1alkis:be kırana zaten1000 kontur verıyorum helal olsun kıranada:))

Masum Masum

Erleuchteter

• »Masum Masum« ist weiblich

Registrierungsdatum: 31. Januar 2008

• Nachricht senden

4

Sonntag, 2. Oktober 2011, 14:38

It would take a desktop PC
0.047525504 seconds
to hack your password

cikti, yazdigim sifrede "yokya" salladim birazcik ^^
yalniz hic dusundunuzmu acaba, bu site oraya yazilan sifreleri kayit ediyor ve hackerlerin islerini dahada kolaylastiriyorsa :whistling:
yada bu siteyi acanin kendisi bir hackerse :_)

benim tavsiyem guvenliginiz icin boylesi yerlere sifrelerinizi yazmamakla ise baslayabilirsiniz..:kcool:

by okannn

Meister

• »by okannn« ist männlich

Registrierungsdatum: 24. Februar 2011

• Nachricht senden

5

Sonntag, 2. Oktober 2011, 15:18

Haklisiniz walllha hıc dusunmedım bunu bah sımdı moralım bozuldu ıyımı.............. :whistling: ( yok hıc bozulmadı alt tarafı msn yı kırcak bankacılık ıslerım yokya

6

Montag, 25. März 2013, 15:25

It would take a desktop PC
0.047525504 seconds
to hack your password

cikti, yazdigim sifrede "yokya" salladim birazcik ^^
yalniz hic dusundunuzmu acaba, bu site oraya yazilan sifreleri kayit ediyor ve hackerlerin islerini dahada kolaylastiriyorsa :whistling:
yada bu siteyi acanin kendisi bir hackerse :_)

benim tavsiyem guvenliginiz icin boylesi yerlere sifrelerinizi yazmamakla ise baslayabilirsiniz..:kcool:

:1alkis: