Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

karacabey

Stajyer

• "karacabey" bir erkek

• Özel mesaj gönder

141

Wednesday, 16.05.2012, 10:08

bazi arkadaslarin frumlarina giremiyorum(nasil uye olabilirim

bazi arkadaslarin frumlarina(sayfalarina )giremiyorum nasil uye olabilirim.tskler Edit...

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Melye" (16.05.2012, 10:14) düzenleme sebepleri: forum içinde msn adresi vermeyiniz lütfen...

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

142

Wednesday, 16.05.2012, 10:16

karacabey,
açtığınız konuyu buraya aldım...tam olarak söylemek istediğiniz nedir burda söylerseniz yardımcı olalım...
şu anda forumdasınız ve üyesiniz zaten...
bazı konulara giriş izni olmadığını kasdediyorsanız eğer,belli bölümlere sadece üst yetkililer giriş yapabiliyor...üyelerin giriş izni yok malesef...

143

Monday, 28.05.2012, 23:56

Alaturkada Şifre ve Kullanıcı

Kullanici adini ve şifremi girdigimde
girdigim verinin geçersiz oldugu ve bilgilerin kontrol edilmesi gerektigi uyarisi geliyor ben kullanici adimi ve sifremi degismedigim halde
güvenlik kodunu girmem isteniyor güvenlik kodunu girdigimde ancak girebiliyorum bunun nedenini ögrenmek istiyorum çünkü bu ikinci kez oluyor daha önce sifre degismek zorunda kaldım
bu konuda rahatsızım kullanıcı adi ve sifre kirilmakmi istenmektedir
gerçi cevap alamadim ama bu konuda bilgisi olan arkadaslara açiklamalari için simdiden teskler

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

144

Tuesday, 29.05.2012, 00:00

sizin üyeliğiniz ile başkası girmeye çalıştığında/yada siz yanlış şifre denediğinizde o uyarı gelir...
eğer siz denemeden ilk yazmanızda o uyarı ile karşılaşıyorsanız büyük ihtimal başka biri tarafından denenmiştir...şifrenizin güvenilir olduğundan eminseniz kolay kırılmaz merak etmeyin...sadece şansını denemiştir girmeye çalışan kişi...
bi ara hatırlarsanız bu tarz bi saldırı olmuştu ve şifre konusunda tüm üyelerimizi bilgilendirmiştik...
ama kendinizde 1-2 deneme yaptıysanız güvenlik kodu sorulur...

Edit;
sorun flatcast ile alakalı olmadığı için bu başlığa alındı...

145

Tuesday, 29.05.2012, 00:11

sizin üyeliğiniz ile başkası girmeye çalıştığında/yada siz yanlış şifre denediğinizde o uyarı gelir...
eğer siz denemeden ilk yazmanızda o uyarı ile karşılaşıyorsanız büyük ihtimal başka biri tarafından denenmiştir...
Teskler keske yazma sansi olsada sifreyi istese idi şansini denemesine gerek yoktu

• "merkan063" bir erkek

• Özel mesaj gönder

146

Tuesday, 12.06.2012, 23:57

Bu sayfaya girmenize izin verilmemektedir. Bu sayfaya girmek için gerekli erişim haklarınız bulunmamaktadır.
çözüm nedir acaba

YoRqUn

Profesyonel

• "YoRqUn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

147

Wednesday, 13.06.2012, 00:24

merkan063
Sanırım Girmek İstediğiniz Bölüm Flatcast Açıkları Forumu
Ama Malesef O Foruma Sadece Üst Düzey Yetkililer Girebiliyor.!

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

148

Sunday, 24.06.2012, 09:59

Alıntı sahibi "demiray"

etkinlesmeyi nasil tamamliyabilirim?

Umarim burayi okursunuz demiray,
foruma üye olduktan sonra otomatik bir e-posta alirsiniz, orda 9 basamakli etkinlestirme kodunu bulacaksiniz.

Forumumuza üye olmakla ilgili bilgi: http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…item=user.login
Nicki etkinlestirmek icin emailinize gelen kodu burdan giriniz: http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…r&action=enable
Etkinlestirme tamamlandiktan sonra forumumuzda bir cok seyden faydalanabilir ve mesaj yazabilirsiniz.

theoko

Acemi

• Özel mesaj gönder

149

Sunday, 8.07.2012, 18:39

Bu sayfaya girmenize izin verilmemektedir. Bu sayfaya girmek için gerekli erişim haklarınız bulunmamaktadır.

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

150

Sunday, 8.07.2012, 19:08

theoko,
zannedersem denediğiniz yere neden giremediğinizi soruyorsunuz...bu yazdığınız başlıkta daha önce sorulmuş ve cevapları verilmiş...
buyrun birini yinede ekliim...

Sanırım Girmek İstediğiniz Bölüm Flatcast Açıkları Forumu
Ama Malesef O Foruma Sadece Üst Düzey Yetkililer Girebiliyor.!

151

Thursday, 30.08.2012, 17:30

BeN Bu FoRumda Bazı BöLümLeRe GıReMıYoRum Nezaman GırMe HaKımız oLcak özeL Nıck OkuMa FaLan VaRYa

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

152

Thursday, 30.08.2012, 17:32

kadir mesajını buraya aldım...cevapta hemen üstte :_)

153

Thursday, 30.08.2012, 17:37

Tşk EdeRım SaoL meLye AbLa BaNa özel Nick Okuma Gibi Veya Şıfre Kırma pROGRAMI Lazım

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

154

Thursday, 30.08.2012, 17:45

dünki mesajındada söyledik kadir o tarz programlar vs sitemizde yeri olmaz...
tekrar tekrar sorman cevabı değiştirmeyecek yani:_)

155

Thursday, 30.08.2012, 17:56

BaN SısTeMı KaKsın OzaMan AbLam CünKi BazıLaRı Bu Flatda BoTLa radYo DoLduRuYu Ve ÜsT DüzeYLeRde YaYın YaPıYoRLar HaKsız YeRe Ban AtıYoRLaR Ban SısTeMı Kakmadıgı Sürece FlaTda Nıck KaLmaYacak BilGiNize :)

1diablo

Profesyonel

• "1diablo" bir erkek

• Özel mesaj gönder

156

Thursday, 30.08.2012, 18:01

He kadir tamam haklısın bulunca yap sen ..

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

157

Thursday, 30.08.2012, 19:09

Ban sistemi ile boot arasindaki iliskiyi çözemedim ?
Banlama sistemi neden rahatsiz etti ki bu kadar anlamadim daha dogrusu neden banlanir kisiler yaramazlik yaptiklari icin :)
boot konusuna gelınce bu konuda burda ---> Coklu Flatcast'a Bir Son [Flatcast News] anlatımı yapılmis forumu gezerek daha cok bilgiye ulasabilirsin.
özel özeldir neden baskasinin özelini okuma geregi duyuyorsun ?
baskasinin nikini calmak neden(çalamazsinda) ?
eline ne gececek ben senin niki calsam ne gececek elime ? ve senin nikin nasil çalindiginda kiziyorsan baskasinin nikini caldiginda o da daha fazlasi ile senin kulaklarini çınlatacaktir :)

158

Thursday, 30.08.2012, 19:22

OnuR ArKaDaŞım SeNı Iyı TaNıRım SeNde Benı NeKadaR InaTcı oLduGuMu BıLıYoNuz FlaTcasTda Adım Cıkmış Nıck HıRsızı ALaYı BaNa Duşman oLmuş ama şu Varkı BeN AlaYıNı BıLe TaKmıYoRum TıN YaPıP GecıYoRum ... AnLaDın Sen...SeNın CokLu fLaTcasT dedigin Bende VaR Ne GeReK VaR Kadın Gıbı Pc Paşında oTurup Yok BOT Düşdü Yok BiLmem Bot SaYı YaPmaz BunLaR BeNim iÇin BasiT şeYLeR UğraşmaYa DeGMez Siz Ve DiGer RadYocu ArKadaşLar Gibi...

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

159

Thursday, 30.08.2012, 22:53

Hani bi laf vardir adın cıkacagına canin ciksin diye . ayrica flatcastta nik calmak kolay degil flatcastta tin yapıp geciyor yani :)
çoklu flatcast ne gerek var dıyorsun kendin de bi zamanlar ilgini çekip yapmistin :)
simdiki sistemde tek modemden ne kadar nikle giris yapilsada*yani bot'la* flatcast seni 1 kişi olarak sayıyor (yani ugrasanlar boşuna ugrasiyor)

• "(MURSALLI)" bir erkek

• Özel mesaj gönder

160

Wednesday, 5.09.2012, 08:55

teşekkür ve eleştiri

Arkadaşlar gerçekten çok emek harcayarak birçok tema ve indeks hazırlıyosunuz.

Ancak günlerce arıyorum hatta her fırsatta yıllardır bakıyorum. Sade çok fazla ayrıntı olmayan teme yada indeks yok denecek kadar az.

Flatcas kendi orjinal temalarından sadece dark oalnı kullanıyorum. Radyoda sade ve kullanışlı. indeks olarak yine nadir olarak bulduğum kibarcık var onu kullanıyorum.

Hareketli giflerin ps lerimizi yorduğunu düşünüyorum. Bu nedenle sade ve kullanışlı olan .

Dileğiğim bu yazdığım örnekler tarzında tema ve indeksler üretmeniz.

saygılarımla.