Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

burbu

Acemi

• Konuyu başlatan "burbu"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 9.09.2007, 21:24

dinleyemiyorum da dinletemeiyorum da

dinlemek için radyoya girdiğimde butonların üzerindeki yazılar, kullanıcılar ve müzik hiçbiri gözükmüyor. dj olarak girdiğimde ise djmixer hemen kayboluyor. audio yu açıyorum gözüküp yine gidiyor. temayı çift tıklayınca da gözüküp kayboluyor hemen. win xp kullanıyorum ve formda denilen herşeyi yaptım. format bile attım. format atmadan önce herşey açılıyordu ama mp3 dosyalarını çalamıyordum, format attım böyle oldu. diğer denilenleri de yaptım. alternatif çözüm öneriniz nedir?

melikenalan

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 9.09.2007, 22:20

arkadşım bu sorun iki gündür varsebebini bilmiyorum ama bende yaşıyorum sadece bir sey dikkatimi cekti net çok düsük uyarı veriyor pc net hız düsünce yasaniyor bu sorun üstelük kapatamıyorsun bile radyoyu.

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 9.09.2007, 23:37

türkiyede iseniz.. eger ikinizde.
hatlarda bakim calismalari varmis bilginize..

• "AllaTurkaa" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 9.09.2007, 23:54

Re: dinleyemiyorum da dinletemeiyorum da

Alıntı sahibi ""burbu""

dinlemek için radyoya girdiğimde butonların üzerindeki yazılar, kullanıcılar ve müzik hiçbiri gözükmüyor. dj olarak girdiğimde ise djmixer hemen kayboluyor. audio yu açıyorum gözüküp yine gidiyor. temayı çift tıklayınca da gözüküp kayboluyor hemen. win xp kullanıyorum ve formda denilen herşeyi yaptım. format bile attım. format atmadan önce herşey açılıyordu ama mp3 dosyalarını çalamıyordum, format attım böyle oldu. diğer denilenleri de yaptım. alternatif çözüm öneriniz nedir?

sendeki hata seskartindan kaynaklaniyor...
windows media player üzeri müzik dinliyebiliyormusun!

seskartina windows xp icin güncel bir driver yükle, tüm sorunlar cözülür ;)

burbu

Acemi

• Konuyu başlatan "burbu"

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 10.09.2007, 01:27

format atmadan önce gözüküyodu çalmıyodu şimdi gözükmüyo bile. aralarında 1 saat var. ayrıca türkiye'den olan diğer arkadaşlar çalabiliyor. formattan sonra oldu bu sorun. ayrıca media playerdan dinleyebiliyorum şarkıları. dj mixer kayboluyor ve radyoya girince dinleyemiyorum.

• "AllaTurkaa" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 10.09.2007, 08:24

Alıntı sahibi ""burbu""

format atmadan önce gözüküyodu çalmıyodu şimdi gözükmüyo bile. aralarında 1 saat var. ayrıca türkiye'den olan diğer arkadaşlar çalabiliyor. formattan sonra oldu bu sorun. ayrıca media playerdan dinleyebiliyorum şarkıları. dj mixer kayboluyor ve radyoya girince dinleyemiyorum.

dedigim gibi, sorun sound driver...
baska sürümüyle dene, eski, yeni, orginali....

FATIH

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 21.09.2007, 02:28

edit : bu soru tam 3 baslik altinda soruldu ve her seferinde size cevap verildi lütfen yazdıgınız mesajlara bir göz atin