Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

21

Tuesday, 10.08.2010, 09:45

anlatmak istediğini bende anladım alakaa dediğim gibi bunu çözmek üst yetkililere düşerr .

__Devil__

Stajyer

• Konuyu başlatan "__Devil__"

• Özel mesaj gönder

22

Tuesday, 10.08.2010, 09:48

eger öyleyse nisa bende burdan , soruyorum engogem vede rizegüzeli arkadasimiza , siz forumda mesaj yazinca , mesajlariniz o an hemen forumda yer aliyormu.. o saniye gönderdiginiz an ..

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

23

Tuesday, 10.08.2010, 09:58

açılır açılmaz mesajlar yer alıyor hemen

engongem

Moderatör

• "engongem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

24

Tuesday, 10.08.2010, 09:59

ewett yayınlanıyor

25

Tuesday, 10.08.2010, 10:26

Kaan denedım simdi forumda bir yere yazdim ve hemen cikti , bende juriyim benim mesajlarım onay beklemeden hemen yayınlanıyor , eger senın mesajların yayınlanmıyorsa bunda bence bır terslık var

26

Tuesday, 10.08.2010, 10:28

Mesajınızın üyeler tarafından görüntülenebilmesi için öncelikle bir moderatör tarafından kontrol edilip onaylanması gerekmektedir.

bu yazi neden bende cikiyor ama zeynebde yada engogem arkadasimizda cikmiyor bunun cevabini bana biri verebilecekmi ???????

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

27

Tuesday, 10.08.2010, 10:44

Bu gecici bir uygulamadir. Ilk basta butun uyelerde gecerliydi fakat simdi kisitli bir grupda.
Bu kisiler yonetim tarafindan belirlenmis ve son 1 ayda forum icerisindeki gerginliklerde adi gecmis kisiler ve ayrica,
aramiza yeni katilan uyelerde tedbir acisindan alinmistir. (flood ve benzeri ve rahatsiz edici davranista bulunan uyelere karsi)

Gelecekte benzer durumlarda her kim olursa olsun bu uygulamaya tabi tutulacaktir..

Not: igneleyici veya benzeri durumlar iceren mesajlarda kisitlama vardir, konu acarken bir kere daha dunusulmesini oneriyoruz..

Saygilar AllaTurkaa Yonetimi...

__Devil__

Stajyer

• Özel mesaj gönder

28

Tuesday, 10.08.2010, 11:12

Peki eger öylese , bende sunu sormak istiyorum , ben kimi rahatsiz etmissim , birine küfürmü etmissim bazilari gibi , acik acik forumda göz göre göre küfür eden bir kisi yimedi böyle bir ceza , tartisma derken , sanirim bir nebze birilerini korumak icin yapildi bu böyle , Moddlara herkes icinde küfür eden biri bile almadi böyle bir ceza , ben kimi rahatsiz ediyormusum yada nerde tartisma cikartiyormussum , acik acik yazin burdaki bende yanlisimi anlayim demi , 1 yada 2 kisinin yazdiklarim hosuna gitmedi icin , böyle bir sinirlamaya gerek duydunuz sanirim , peki bende size soruyorum , burda herkesin icin agza alinmaycak sözler söyleyen kisiler , böyle bir sinirlanmaya gerek duyulmadigi , bir küfürümü yada yanlis konusmami buraya ekleyin , oysa baskaslari küfür edince , sadece modlar tarafindan editleniyor ...
Hangi yanlisimi gördünüzde , kime küfür ettim , kime yanlis bisey yazdim ben ......

29

Tuesday, 10.08.2010, 11:15

Arkadaşlar kuralda yazıyor bu herkeze üyelere ve tüm gruplara geçerlidir diye
yanlız mesaj onayını kapattığımız arkadaşlara
Tek tek vize veriyoruz...... yani sorun yapmayan jüri ve üyelere direk yazma yetkisi verceğiz veriyoruzda,
bence bunu sorun etmektense mesaj onayı hala kapalı olan arkadaşlar sorun yaratmayı bir kenara bırakıp birazdaha olaylara olumlu yaklaşmalarının
daha sağlıklı olcağı kanısındayım

__Devil__

Stajyer

• Özel mesaj gönder

30

Tuesday, 10.08.2010, 11:21

Arkadaşlar kuralda yazıyor bu herkeze üyelere ve tüm gruplara geçerlidir diye
yanlız mesaj onayını kapattığımız arkadaşlara
Tek tek vize veriyoruz...... yani sorun yapmayan jüri ve üyelere direk yazma yetkisi verceğiz veriyoruzda,
bence bunu sorun etmektense mesaj onayı hala kapalı olan arkadaşlar sorun yaratmayı bir kenara bırakıp birazdaha olaylara olumlu yaklaşmalarının
daha sağlıklı olcağı kanısındayım

Iyide , ben nerde tartisma cikartmissim , kime küfür ettim forumda yada tartisma cikardim , cevab beklyiorum sizden berat bey , sadece 1 yada 2 kisinin hosuna gitmedigi icin yazdiklarim , ondan degilmi bu sinirlama yalanmi , ondan tabiki , eger ondan degilse , nerde yanlis yapdigim , sizden cevab bekliyorum , keske bende o 1 yada 2 gibi yagci olabilseydim belki böyle kisitlama almazdi ozaman ,

31

Tuesday, 10.08.2010, 11:33

Iyide , ben nerde tartisma cikartmissim

şuan yapmaya çalıştığınız nedir peki ??

kural kuraldır bunu defalarca söyledik kural konduysa uygulancağını buna itiraz etmenin yanlış olcağını
bu şekil yazmaya devam edildiği taktirde aynı uygulamaya tabi tutulacağınızı bilmeniz gerekir.
bu herkez için geçerlidir

aynı uygulamaya tabi tutulmamanız için tartışmaya daha fazla devam etmemenizi temenni ediyorum.

tşk ederim

__Devil__

Stajyer

• Özel mesaj gönder

32

Tuesday, 10.08.2010, 11:52

zaten eminim herkes anladi burdan neden böyle yapdilgiini ama sunu söyleyem cok yanlis yapiyorsunuz , gercekelri sizde cok yakinda göreceksiniz cok az kaldi... :))

Rapunzel

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

33

Tuesday, 10.08.2010, 12:30

zaten eminim herkes anladi burdan neden böyle yapdilgiini ama....
zaten önemli olanda senin anlamandi, cok sükür jeton düstü

yazdigin mesajlarda bir sakinca yoksa, niye dert ediy<orsun, ha 5 dakika evel ha yarim saat sonra acilmis, ne önemi var

• "<<berdush>>" bir erkek

• Özel mesaj gönder

34

Tuesday, 10.08.2010, 15:32

oysa baskaslari küfür edince , sadece modlar tarafindan editleniyor ...

küfür eden kisiye göre degisiyo bu konu sanirim kardes :)
ulu orta küfür edenler yeri gelir bas taci edilirler,bu düzen böyle aldirma sen :S
benim anlamadigim küfür yiyen birisi vardi,dert yaniyodu bana küfür etti sesinizi cikarmadiniz diye,nedense önce o bas taci etti küfür edeni..
gercekten sorun yaratanlar,gercekten olur olmaz herseyi editleyenler,yada gercekten sorunlara cözüm bulabilen insanlar nerde artik acaba merak ediyorum
simdi ne zaman bi üyenin sorunu olsa,bunu foruma yansitip cevabini almak istese,karsisinda aldigi cevap kisa ve öz "sorun yaratma,haddini bil" :thumbdown:
o yüzden birak kardes bu tür sorunlarla ugrasmayi,sen yada ben,yada bi baskasi gelip burda bi sorununa cevap aradiginda alicamiz cevap belli
aldigimiz cevapla da kalmayiz,forum düzenini bozmakla suclaniriz birde
keske gercekten forum düzenini bozanlarla ugrasilsa artik hic fena olmuycak :S

keske tüm yönetici arkadaslar bi sorun oldugunda iclerinden konunun muhatabi kimse yada en yetkilisi kimse sadece o yapici bi sekilde aciklasa konuyu
ortada ne sorun kalir nede tartisma
bundan cok baska konularda gördük bunu,nerde bi sorun tüm yetkililer cevap verme derdinde,bi insanin üstüne o kadar cok yetkili gelirse insan ister istemez gerilir tabi
ama nedense bi üyenin gercekten bi sorunu oldugunda (flatcast,radyo vs..) nedense ortalikta bikac yetkili disinda kimse kalmiyo
biz burda"flatcastla ilgili bi sorun oldugunda forumdan cikiyorum cevap veremem" diyen yetkilide gördük
iyi hatirliyorum böyle bi konuda,baska bi yetkili gelip"masallah tüm yetkililer burda,bi sorun olsa kim cevap vericek " demisti
keske ayni cümleyi yine kullansa :whistling:

35

Tuesday, 10.08.2010, 20:01

- önce şu 4 sebebi düşünün
- nasıl jüri ünvanı alınır
- nasıl jürilikten çıkılır
- kendi zevklerinize ve kiriterlerinize göre puanlamanızı yapın
- gereksiz ve sebepsiz yere tartışma çıkarmak için mücadele etmeyin

sizden başka bir beklentimiz yok

kimse şansını daha fazla zorlamasın .....