Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

21

Monday, 7.09.2009, 17:59

yaf ecelinin temasının burda ne işi var ne die geldi şimdi buraya ne alakası var senin gitmenle

Layla

Orta Düzey

• "Layla" bir kadın

• Özel mesaj gönder

22

Monday, 7.09.2009, 18:00

Konu ve sorun eceli degil, o temayi oraya tasiyana karsi yaptigin tavir.
Ne önemi var tasiyan kisi kim, tasinmis iste!

schlange34

Profesyonel

• Konuyu başlatan "schlange34"

• Özel mesaj gönder

23

Monday, 7.09.2009, 18:00

Ama burda Nedne yokk BanLarız Var Ban özeLden yazanLar özeLden bi sorsunLar Nedenini BanLarız DemekLe oLmuyorr

• "<<berdush>>" bir erkek

• Özel mesaj gönder

24

Monday, 7.09.2009, 18:01

schlange34, tutturdun bi eceli temasi
eceliyle derdin ne anlamiyorum
kim sectiyse secti,bunu ögrensen ne olucak
Diyelim ki ben sectim ne degisicek
Bana ve diger yetkili arkadaslara bu yetki verilmis bizde görevimizi yapmisiz
Bu görevi yaparken de elimizden geldigince adil davraniyoruz
Görevimizi yaparken de bize bu yetkiyi veren kisi harici kimseyede hesap vermeyiz

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

25

Monday, 7.09.2009, 18:01

eceli kimmi gercektende takdir edilecek birisi eceli keske onun elinden su içebilsem keşke onun gibi temalar yapabilsem

schlange34

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

26

Monday, 7.09.2009, 18:02

Bak halen anLamadınız oLayı konu Tema degiL burda Olan adaletsizLik SeçimLerdeki AdaLetsizLik Başı boŞLuLuk.

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

27

Monday, 7.09.2009, 18:04

adminimiz son da bi açıklama yaptı yeni forum dedi baktınmı inceledinmi neler var
arkadaslar az sabır yeni forum az kaldı inanın daha güzel bir ortam olacak tema tasımadaki sorunlarda bitecek

ama sabretmek gerek önce ltf

• "<<berdush>>" bir erkek

• Özel mesaj gönder

28

Monday, 7.09.2009, 18:05

schlange34, defalarca söylememe ragmen,forum düzenine karsi cikiyosan,burayi ve bizleri basibos olarak adlandiriyosan,adaletsiz oldugumuzu ve yanli davrandigimizi düsünüyosan,ve her nedense senden baska itiraz eden yoksa...
söylenebilicek en güzel söz ;
yolun acik olsun...

schlange34

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

29

Monday, 7.09.2009, 18:05

ALLATURKAA BAna kimLerden ne şikayet geLmiş açıkLasın Dürüstçe, Birde üye geLip hakaretmi edeceksin özelden diyecem. ben burda birtek Kartanesi özLemi eLeştirdim sert oLarak ...

schlange34

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

30

Monday, 7.09.2009, 18:07

burda bişeyi keşfettim Canı yananda Bagırıyor Yanmayanda..

• Özel mesaj gönder

31

Monday, 7.09.2009, 18:08

Alıntı sahibi ""schlange34""

ALLATURKAA BAna kimLerden ne şikayet geLmiş açıkLasın Dürüstçe,

Ne yani aciklamazsa allaturka dürüst olmuyo mu
O zaman senin dürüst olmayan bi forumda isin ne ki zaten

schlange34

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

32

Monday, 7.09.2009, 18:10

-sebebi sensin-, Sen tamamen Yandaşsın Geçende geLdin ortama yazdın kayboLdun Bende böyLe çok nick var Merak etme. Gerçek kimliginLe geL önce . Beni harbikız diye itham edecek kadar basıtLeştiniz ogünde

schlange34

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

33

Monday, 7.09.2009, 18:13

Ben daha buraya 100/100 aktif Olalı çok OLmadı Kaybedeginiz Kadar KAybetmissiniz eLinizdekiLeri devam edin GüzeL yoLdasınız Obün yazanLar bugün Nerde ?

asıL ortamı KarıştıranLarı bi Düşünün Önceee iyi düşününnnnn Derimmmmmm

• Özel mesaj gönder

34

Monday, 7.09.2009, 18:20

aaa iftira atma bana
ben senide tanimam,harbikizi da
demek gidiyosun o zaman güle güle
seni yolundan alikoyan mi var
eger yalvarsinlar,özür dilesinler,kal desinler israr etsinler diye bekliyosan
yapmazlar hic bekleme :D
Cünki hatali olan sensin,asil senin özür dilemen gerekir allaturkadan ve yetkililerden
yada bence hic uzatma konuyu,kalmak istiyosan bak daha banlanmamissin hazir kal bari forumda
yada gitmek istiyosan git bu kadar basit
Gelirken ben geldim dedin mi de giderken ben gidiyorum diyosun :D
haber vermene gerek yok,sen gidebilirsin ben iletirim gittigini herkese :D
kimse seni merak etmez zaten :D:D

schlange34

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

35

Monday, 7.09.2009, 18:34

-sebebi sensin-, Senin gibi Basit deigLim ama Beni tanıyan tanır ama Sneınde Yenı ve burda biriLerini tanıdıgın kesin kimse saLak degiL bunu anLamayacak kadarr FArkLı kimlikLerLer bürünüp Yazmak çok güzeL dimiiiii Devam ett
Zaten Burasi yeterince Karışık Sen gırgırını Yap durrr Devam ett Nickine sahip çiktaa Yine Lazım Olurr

denizlerde

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

36

Monday, 7.09.2009, 18:52

konuyu başından bu yana takip ediyorum ve karışmakta istemedim..ama susmayıda kendime yediremedim..cünkü daha önce kimseye msj yazma zahmetinde bulunmayan bu konu ile ilgisi olmayan masallah fikir beyanında bulunmus...bizler burda üyeyiz evet..ama bizimde soru sormaya ve bu soruların cevabını almaya hakkımız var diye düşünüyorum..helede bu foruma birazcık olsada katkımız varsa..bu en doğal hakkımız.. schlange34, ün sorduğu soruyu ben defalarca sordum ama ne yazıkki bende bir cvp alamadım ...evet berdush madem sorulan sorulara cvp veriliyorda neden benim soruma aylardır cvp verilmedi..zaman zaman aynı soruyu sordum..amacım ne ortalık karıştırmak..ne dışardan gazel okumak..nede sorun çıkarmak.. çok basit bir soru schlange34, ilee aynı soru BU TEMALARI KİM NEYE DAYANARAK DEĞERLENDİRİYOR VE SEÇİYOR... forumda açıklaması yapıldı deniliyor kusura bakmayında bunu benim mantığım kabul etmiyor..ben kendi adıma konuşuyorum..beğeniyee göze hitaba göre seçiliyormuş..benim beğendimi sen beğenmezmişsin..bumudur tema seçimindeki kriter..eğer sınıflama sistemi getirildiyse...sizce temadaki yapılan çalışmanın tekniğide önemli değilmidir..ve schlange34, haklı olduğun halde haksız duruma düştün günah keçisi seçildin...çünkü nerde susman gerektini bilemedin..olayları çok fazla uzattın ve antipati topladın..buda çok gereksizdi..mod lara söz sölemek allaturkaa ya söz sölemek değildir berdush efendi..sizler madem mod sunuz yapıcı olacağınız yerde üyelerin üstüne körükle gidiyorsunuz..beğenirseniz böleee burda derebeylik varr beyenmezseniz güle güleee...nerdeymiş o bolluk..sana bu yetkiyi kim veriyor sölermisin...mod olman insanlara hakaret yada suçlama yapma hakkıda veriyormu sana...

sayın mod lar ılımlı olun lütfen...sizlerin olayları körüklemesi değil..sessizce halletmesi gerekiyor...eğer ben burda eleştiriye açıksam sizlerde açık olacaksınız..mod oldunuz diyee size laf sölemek yasak mı..

saygılar...

denizlerde

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

37

Monday, 7.09.2009, 18:53

ve schlange34, gideceksen eğer sessizce gidebilirdin bu konuyu açmanda saçmalık

Ensarfm

Stajyer

• Özel mesaj gönder

38

Monday, 7.09.2009, 19:18

<<berdush>> Gün gelir sanada yolun acık olsun derler burası kimseye baki deyildir ayrılırkende centilmenşiğe sagılı olmalıyız diye düşünüyorum ..SAYGILAR

39

Monday, 7.09.2009, 19:26

denizlerde,

sanirim aradigin aciklamalar bu baslikta
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=24558

Alıntı sahibi ""AllaTurkaa""

Sevgili rahatsiz olanlar,
sizlere önce niye bu sekil bir düzen yaptigimizi acikliyayim.

Sitemizde bulunan fcp sayisi 5800 asmisti, bunlari bizlerle paylasan farkli üye sayisi 1500'e yakin ve bunlardan en az 100'ü kendilerine ait özel bölüm istiyordu... Böyle birseyi yapmamiz tabiki imkansizdi, yalniz bir ayrim (düzen) yapmakta sartti, cünkü Üyelerimizden gelen temalar bölümü gün gectikte büyüyordu, 85 sayfada 4500 baslik. Bazi gercekten cok güzel temalar son sayfalarda kaybolmus gidiyordu!

Fakat nasil bir ayrim yapilmaliydi?

Öncelikle tema arayanlara kolaylik saglanmali! son eklenen temalari kimse almak zorunda kalmasin ve zevkine göre bir tema bulabilmek icinde günlerce sayfalarda dolasmasin, nede olsa temalari birileri kullansin diye hazirlayip ekliyoruz.
Önce renk ayrimi yapmayi düsndüm, yalniz bunun tecrübesini KARMA Tema bölümünde yaptik, temalari renklere göre ayirmasi hemen hemen imkansiz, geri kalan alternatif tek buydu!
Secimi biz onlar icin yapiyoruz, kimseye bir not vermiyoruz! Zaten bölüm isimleride 1.secim, 2.secim ve 3.secim baskada birsey degil!

Zevkler ve renkler tartisilmaz, bu yüzden 15 farkli zevklerde yetkililerimiz, temalarin ekleme zamanini göz önüne alarak, isimlere bakmadan ön yargisiz rasgele sectikleri temalari uygun bulduklari bölüme tasidi. 5800'ün üzerinde bulunan temalarda düsünmek icin pek vaktimiz olmadi, bu yüzden belki bazi temalari yüksek ve bazilarinida düsük degerlendirmis olabiliriz... bundan sonra daha detayli degerlendirecegiz!

@nisa nisa,
Neden 24 saat temalari bekletiyoruz ve bu süre icinde yorum yazma ve fcp belgelerini indirme imkani tanimiyoruz?

Bazi kisiler bir süre sonra birilerine küsüp, daha evel paylastiklari temalari siliyor ve ona yazilan cevaplar yorumlar vs. vs. bosa gidiyor, bizde mecburen bu basliklari ve cevaplari silmek zorunda kaliyoruz... Tasinmada 800 baslik ve 7000 cevap cöpe gitti! Mecburmuyuz onlarin pisligini temizlemeye, sonra birde üyelerimize mesajlari niye eksildi diye aciklama yapmak zorunda kaliyoruz....
Bu 24 saat icinde basligi acan kisi hatasi varsa düzelte bilir, degisiklik yapmak istiyorsa yapar, tema gerekli bölüme tasindiktan sonra bu yetkilerini kaybeder... temalar tasinmadan yapilan yorumlardan yetkililerimiz etkilenmesin diyede, bu süre icinde basliga yorum yapilamiyor!

Yanlis anlasilmasin diye, kendi temalarini 3. secime tasiyan ve son günlerde saatlerce bu düzenle ugrasan yetkililerimize tekrar cok tesekkür ederim!

DipNot
Admin Panelinde, hangi temalari hangi ip'lerin indirdigi tek tek yaziyor

bir aciklamada burda
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=213433#213433

yanilmiyorsam birkac aciklamali baslik daha olacak.
yarin baska biri gelip tekrar ayi sorulari sorar...

denizlerde

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

40

Monday, 7.09.2009, 19:30

DjCansu, sana farz olmayan işlere çok fazla karışıyorsun bence..ayrıcada sana sormadım..bi susmayı dene..yetkilimisin