Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

AYBER

Orta Düzey

• "AYBER" bir erkek
  • Konuyu başlatan "AYBER"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 30.10.2014, 14:45

Flatcast fcp tema.....SARAYLI GÜZEL.....AYBER

İlk tema çalısmam iyi günlerde kullanin

AYBER belirtilen dosyaları ekledi:

EngongeM

Moderatör

• "EngongeM" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 30.10.2014, 14:47

Paylaşımlarının Devamını Dileriz AYBER
Emeğine Sağlık..

• "RenksizGazete" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 30.10.2014, 18:46

Ayber..Emegine yüregine saglık gayet hos bir calısma olmus..Resim secimide cok guzel paylasım icin cok tsk.ler..:)

hasanyöndem

Profesyonel

• "hasanyöndem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 30.10.2014, 20:43

Güzel paylaşımlar hemşehrim, eline sağlık. Dj yerini ayarlamamışsın gibi gözüküyor. Birde alta yazdığın sözü ortalarsan(temanın ortasına demek istemiyorum) yazıyı ortala butonundan daha güzel olur. Müsait olunca bir dene.

By_€x

Bilge

• "By_€x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 31.10.2014, 08:25

Emegine Yüregine Saglık AYBEY Paylaşım Adına Teşekkürler...GUuzel kulanışlı bir Çalışma Olmuş Başarılarınızın Devamını Dilerim..

AYBER

Orta Düzey

• "AYBER" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 31.10.2014, 09:42

slm değerli arkadaşlar. Herşeyden önce beni tema yapmaya teşvik eden,tema yapma konusunda cesaretlendiren,
tecrübesini ve bilgisini esirgemeyen ''Süslüü05'' arkadaşım Sedef'e sizlerin huzurunda sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Hani bir gemi limana yanaşacağı zaman, bir boğazdan geçeceği zaman o limanı ve boğazı çok iyi bilen bir klavuz kaptan eşliğinde manevra yaparya
işte sedef arkadaşımda benim klavuz kaptanım oldu. Kendisine tekrar tekrar sonsuz teşekkür ederim.

Yorum yazan siz değerli usta ellerin seviyesine gelmem için 40 fırın ekmek yemem lazım :)
daha yolun başındayım bilgi ve beceri alanında eksiklerim çok fazla
sizlerin olumlu olduğu kadar eksik yönlerimi de yazmanız, kendimi geliştirmem açısından benim için ayrı bir önem taşımaktadır.

Bu temayı kullanmayı tercih edecek olan arkadaşlarıma , kavgasız,güzel arkadaşlıkların kurulduğu,hoş sohbet ortamların olduğu, güzel yayınların teması olmasını diliyorum.

SAYGI VE SEVGİLERİMLE....

AYBER

Orta Düzey

• "AYBER" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 31.10.2014, 09:47

Paylaşımlarının Devamını Dileriz AYBER
Emeğine Sağlık..
Teşekkür ederim engomgem inşallah kendimi geliştirdiğim sürece tema yapmaya ve siz değerli arkadaşlarla paylaşmaya devam edeceğim

AYBER

Orta Düzey

• "AYBER" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 31.10.2014, 09:53

Ayber..Emegine yüregine saglık gayet hos bir calısma olmus..Resim secimide cok guzel paylasım icin cok tsk.ler..:)

Güzel yorumun için,teşekkür ederim ata beğenmene sevindim. inşallah kendimi geliştirir ve sizler gibi daha güzel çalışmalara imza atarım

ayrıca 1 aylık aradan sonra tekrar buralardayım izin bitti çalışmaya devam :) :)

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 31.10.2014, 10:03

slm değerli arkadaşlar. Herşeyden önce beni tema yapmaya teşvik eden,tema yapma konusunda cesaretlendiren,
tecrübesini ve bilgisini esirgemeyen ''Süslüü05'' arkadaşım Sedef'e sizlerin huzurunda sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Hani bir gemi limana yanaşacağı zaman, bir boğazdan geçeceği zaman o limanı ve boğazı çok iyi bilen bir klavuz kaptan eşliğinde manevra yaparya
işte sedef arkadaşımda benim klavuz kaptanım oldu. Kendisine tekrar tekrar sonsuz teşekkür ederim.

Yorum yazan siz değerli usta ellerin seviyesine gelmem için 40 fırın ekmek yemem lazım :)
sizlerin olumlu olduğu kadar eksik yönlerimi de yazmanız, kendimi geliştirmem açısından benim için ayrı bir önem taşımaktadır.

Bu temayı kullanmayı tercih edecek olan arkadaşlarıma , kavgasız,güzel arkadaşlıkların kurulduğu,hoş sohbet ortamların olduğu, güzel yayınların teması olmasını diliyorum.

Güzel sözlerin için çok tsk ederim Ayber,saolasin.
Ben birsey yapmadım sadece arkadaşlarımıza yaptığın doğru ve yerinde yorumlarından,
temaya hevesli olduğunu gördüm.Sendende bir çalişma gelmesinin vaktiydi,çokta güzel oldu,
kırk fırın ekmek yemeye gerek yok,sendeki azim kısa zamanda çok güzel çalışmalar sunacağını gösteriyor
Ben başarılar diliyorum.
Bu çalismana sadece puanlama yapacağım. yola devam tebriklerr :1alkis: :1alkis: :1alkis:

AYBER

Orta Düzey

• "AYBER" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 31.10.2014, 10:07

Güzel paylaşımlar hemşehrim, eline sağlık. Dj yerini ayarlamamışsın gibi gözüküyor. Birde alta yazdığın sözü ortalarsan(temanın ortasına demek istemiyorum) yazıyı ortala butonundan daha güzel olur. Müsait olunca bir dene.

Teşekkür ederim hemşehrim yorum yazan ellerine sağlık.
Öncelikle tüm yöre halkına maden faciasından dolayı geçmiş olsunder biran önce işçi arkadaşlara ulaşılmasını umut ediyorum.

bende şimdi farkına vardım butonlar biraz aşağıda ve biraz da sağda olsa butonların üstünde veya solunda (dostların )üstünde dj ismi için yer olurdu sanırım

dediğin gibi müsait zamanda düzenleme yapacağım hemşehrim ve alttaki yazıyıda dediğin gibi biraz daha sola alıp ortalayım.
kullanacak dj arkadaşın ismi kısa ise alttaki yazının arkasına da sığdıra bilir sanırım :) :) ;)

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "AYBER" (31.10.2014, 10:24)

AYBER

Orta Düzey

• "AYBER" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Friday, 31.10.2014, 10:12

Emegine Yüregine Saglık AYBER Paylaşım Adına Teşekkürler...GUuzel kulanışlı bir Çalışma Olmuş Başarılarınızın Devamını Dilerim..

Güzel yorumun için teşekkür ederim By €x .ilk deneme olmasına ramen beğenmenize sevindim.

AYBER

Orta Düzey

• "AYBER" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Friday, 31.10.2014, 10:21

Güzel sözlerin için çok tsk ederim Ayber,saolasin.
Ben birsey yapmadım sadece arkadaşlarımıza yaptığın doğru ve yerinde yorumlarından,
temaya hevesli olduğunu gördüm.Sendende bir çalişma gelmesinin vaktiydi,çokta güzel oldu,
kırk fırın ekmek yemeye gerek yok,sendeki azim kısa zamanda çok güzel çalışmalar sunacağını gösteriyor
Ben başarılar diliyorum.
Bu çalismana sadece puanlama yapacağım. yola devam tebriklerr :1alkis: :1alkis: :1alkis:
sen bu sözleri hak etmiştin arkadaşım. ben teşekkür ederim. sen beni teşvik etmeseydin bu gün bu tema olmazdı.
bu temanın oluşumunda benim olduğu kadar seninde hakkın var müsait oldukça çalışmalara devam edeceğim.
En önemlisi photo konusunda kendimi geliştirmem lazım.İşte ozaman daha başarılı olurum sanırım...

13

Friday, 31.10.2014, 13:42

Ayber..Emegine saglık hos bir tema olmus,paylasım adına tsk.ederim.

AYBER

Orta Düzey

• "AYBER" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Friday, 31.10.2014, 13:48

Ayber..Emegine saglık hos bir tema olmus,paylasım adına tsk.ederim.

Güzel yorumunuz için ben teşekkür ederim kerim can ..

dj.müge

Profesyonel

• "dj.müge" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Friday, 31.10.2014, 14:38

Aramıza hosgeldin Ayber. Güzel bir çalışma olmuş. Devamını dilerim. Eline sağlık.

• "06**ECE**" bir kadın

• Özel mesaj gönder

16

Friday, 31.10.2014, 17:52

Ellerine , emeklerine sağlık AYBER sade ve kullanışlı bi çalışma olmuş ...Güzel emek ve güzel paylaşım için teşekkürler ... Paylaşımlarının devamını dilerim ...

çirkin melek

Orta Düzey

• "çirkin melek" bir kadın

• Özel mesaj gönder

17

Friday, 31.10.2014, 19:11

Emegine Yüregine Saglık AYBER Paylaşım Adına Teşekkürler

AYBER

Orta Düzey

• "AYBER" bir erkek

• Özel mesaj gönder

18

Saturday, 1.11.2014, 08:30

Aramıza hosgeldin Ayber. Güzel bir çalışma olmuş. Devamını dilerim. Eline sağlık.

Hoş buldum Müge. aslında birkaç aydır aranızdayım da (son bir ay hariç)) hep kenardan seyrediyordum :)

güzel yorumun için teşekkür ederim.inşallah fırsat buldukça çalışıp paylaşmak istiyorum.

AYBER

Orta Düzey

• "AYBER" bir erkek

• Özel mesaj gönder

19

Saturday, 1.11.2014, 08:38

Ellerine , emeklerine sağlık AYBER sade ve kullanışlı bi çalışma olmuş ...Güz el emek ve güzel paylaşım için teşekkürler ... Paylaşımlarının devamını dilerim ...

Güzel yorumunuz için ben teşekkür ederim.ECE hanım ,sizler gibi usta ellerden böyle güzel mesajlar almak ,

beni mutlu ediyor. inşallah fırsat buldukça çalışmalarıma devam edip,sizlerle paylaşmaya devam edeceğim

Not: çok kaliteli çalışmalar olmaya bilir ama :) ;)

AYBER

Orta Düzey

• "AYBER" bir erkek

• Özel mesaj gönder

20

Saturday, 1.11.2014, 08:41

Emegine Yüregine Saglık AYBER Paylaşım Adına Teşekkürler

yorum yazan ellerin dert görmesin melek hanım ben teşekkür ederim.