Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

ozb@@y

Stajyer

• "ozb@@y" bir erkek

• Özel mesaj gönder

1,321

Thursday, 12.04.2012, 23:01

Kimseye benzemem ama,Farklıyım tribine girmem...Görmek istediğin gibi değilim,Gösterdiğim gibiyim...Tavrım belli , tarzım belli...Kendimden ödün vermem...Ne meleğim ne şeytan ,Ne adam çarparım , ne de sazanım...Sahte sözlere karnım tok,Gerçek desen bu alemde yok...Herkes beni ilgilendirmez,Kendimi bilirim...Kimseyi kıyaslamam,kıyaslayanlada işim olmaz...Ne seçme gibi bir Lüksüm var,Ne de sєçilmє gibi ayrıcalığım...Kısacası ben herkes değilim,Herkeste ben Değil..

Abalm öle güzel ifade etmişsinki eline yüreğine sağlık,bende bir kez daha kendim için paylaştım izninle.Çok tşkkkkkkkkkkkk
sana fedaa olsun be ablammm

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

1,322

Thursday, 12.04.2012, 23:02

hani hani msn de kisme yokki:S

ozb@@y

Stajyer

• "ozb@@y" bir erkek

• Özel mesaj gönder

1,324

Thursday, 12.04.2012, 23:10

Bir zamanLar neŞem varDI... Hayata güLen gözLerim , GüzeL konuŞan DiLim , HerkeSe SevgiyLe yakLaşan bir kaLbim varDI !.. Ama şimDi ne neŞem, Ne güLen gözLerim, Ne SevgiyLe yakLaŞan kaLbim var !.. YanLIzCa agIr SözLerim , NefretLe bakan gözLerim , Kin DoLu bir yüregim var

1,325

Thursday, 12.04.2012, 23:14

Bir zamanLar neŞem varDI... Hayata güLen gözLerim , GüzeL konuŞan DiLim , HerkeSe SevgiyLe yakLaşan bir kaLbim varDI !.. Ama şimDi ne neŞem, Ne güLen gözLerim, Ne SevgiyLe yakLaŞan kaLbim var !.. YanLIzCa agIr SözLerim , NefretLe bakan gözLerim , Kin DoLu bir yüregim var

Şairmi oldun ablam benim içinmi ekliyorsun yoksa.süper çok tşk gene çaldım izninle..

1,326

Thursday, 12.04.2012, 23:15

Bu yeni msn sefmiyom ben yaaaa.Msn deyim guzu,imza atıcaz sadece nikaha ::)) koş gell dio..

ozb@@y

Stajyer

• "ozb@@y" bir erkek

• Özel mesaj gönder

1,327

Thursday, 12.04.2012, 23:23

25 YaŞıMDaN SoNRa KöŞK SaRaY KeNDiSiNiN oLSuN...
öMüR BoYu BeNi eZiM eZiM eZDiReN ŞiMDi MeRHaMeTe GeLMiŞ KAYBOLSUN.HİÇ GELMEZ OLSUN....
NEYE YARARKi ARTıK iŞ iŞTeN GeÇTi.BiTMeZ DeDiĞiMiZ Ne aŞKLaR Ne SeVDaLaRDa BiTTi...
Şu öMüR BiR HıZLaN GeLDiDe GeÇTi...SeNeSi aSıRı aLSıN KeNDiSiNiN oLSuN...
YaRRRR DeDiM MiLYoNTaNe YaRa aCTıN LaaaNNN BaGRıMaaa...
TuZLaR eKTi Şu KaHRoLaSı BeRBaT YaRaLaRıMaa......
ŞiMDi GeRiYe DöNMüŞ SöZüM oNaKi OZB@@Y EKECEKMiŞ BeNiM GöNüL BAĞıMA..
LaLeSi dE SüMBULUDE KeNDiSiNiN oLSuN VARIDA YOKUDA KENDİSİNİN OLSUN...

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

1,328

Friday, 13.04.2012, 00:21

uyuyacam ama senü beklüom eklede kaçem kuzu^^

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

1,330

Friday, 13.04.2012, 08:55

Okusa nolacak değiştiremezsin ki,böyle gelmiş böyle gider o yüzden izle,sus,gül,geç,rabbine güven, bekle..! :|

• "~~DeNiZ KiZi~~" bir kadın

• Özel mesaj gönder

1,331

Friday, 13.04.2012, 13:13

Hangi Radyoyu Seversin

HANGİ RADYODASIN

ozb@@y

Stajyer

• "ozb@@y" bir erkek

• Özel mesaj gönder

1,332

Friday, 13.04.2012, 20:35

Ben öyLe herkesi sevmedim ! Her seviyorum diyeni de içime buyur etmedim! Şimdi kimSe Bana kaLkıp da 'niye' diye sormasın.. Onun kadar sevebiLeceğim bir yüreğe denk geLmedim.. Bizde yaşamak var, yaLvarmak asLa!! Sevmek var, aLdatmak asLa! Sevmesini BiLmiyorsan sevme, sevenede ihanet etme, edenide asLa affetme.. Konuşmak istedikLerim kadar sessizim.. Lafım mecLise değiL nefes aLan herKese....

1,333

Friday, 13.04.2012, 21:31

Gıcıklık değilmi,yazmıcam,okumasın kimse.::)

• "DeRiNLiK SaRHoŞu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

1,334

Saturday, 14.04.2012, 20:48

SEN YİNE YOKSUN BU GECE

Sen yine yoksun bu gece... Evet sen yoksun, kar ve soğuk var bu gece...
Islanmak için sokaklarda yürüdüğüm yollar bomboş nedense... Bu gece kar var...
Ayın on dördü gibi cemalin, kar ve hayalin var bu gece yüreğimde...
Acaba bir gün ıslanmamak için koşarken, yolun kıyısında ki taşın oyuğunda ışıldar bir vaziyette, beni görüp avucuna aldığını bir hatıranda yazacakmısın...

Acaba birileri, benim yalnızca bir avucu dolduracak kadar saf kar suyu olduğumu bilebilecekler mi...

Giderek avuçlarından, şırıl şırıl akan dere sularına verdiğin bir damla gözyaşı olduğumu bilebilecekler mi... Korkarım bilmeyecekler… Elbette bilemeyecekler… Bu kadar saf ve temiz bir sevdanın, bir yağmur damlasında saklı olduğunu kimse bilmeyecek...

Benim bir gülücüğümü gör pencerende, her tanenin düştüğünde çıkardığı seste, benim sesimi duyar gibi ol... Her damla tertemiz bir nefes olsun, sende sevgiye ve sevdaya giden... Ağlamak kadar gülmekte var şu hayatta...

Hislerin en yoğun halini, özlemlerin en büyüğünü, sevdanın en zorunu istiyorum belki de, bir sen, bir de kış günü yağan kar tanesi var hayatımda... Yağan kar taneleri saçlarından kayıp alnından kirpiklerine dökülsün,
gözlerinden yüzüne dağılıp yanaklarını okşasın, dudaklarına çarpıp boynundan aşağıya süzülsün...

Bu gece yalnızım yine... Sen yoksun bu gece... Bu gece amansızca yağan bir kar var yine.

Yalnız ağlıyorum ıslanan camların önünde, gözyaşım lapa lapa yağan kar tanesi adeta bu gece...

Yeşili severim diyenlerin, sevmediklerini anlarsın, bastıkları zaman bir ot parçası gibi yeşil çimenlere... Güzeli severim diyenlerin de, bir gün yanıldığını anlarsın... Meğerki ben seni ne çok sevmişim kar tanesi...

Hep ıslak kalmış el ele tutuşacak ellerimiz, gözlerine hep hüzün yerleşmiş... Seni ne kadar çok sevdiysem, o kadar uzaklara düşüşüm, ayrı gecelerde hep sana ağlamışım, yokluğun büyümüş, yalnız kalmışım...

Ben seni ne kadar sevdiysem, incinen çocuk bakışlarında kalmışım, hep koşmuş, yetişememişim yol ayrımlarına...

Seni ne kadar çok uğurladıysam, o kadar çok beklemişim donuşu olmayan yollarda... Sen hep uzaklara gider olmuşsun... Karlı mevsim ayrılık demek olmuş...
Ben senin, kış gecelerinin ay ışığında güzelleşen yüzünün tutkunu olmuşum...

O işliğin seni götürdüğü yere kadar çekip gitmişsin sen...
Çıkan yankı seslerinde anlamışım seni kaybettiğimi…

Oysa sevda, her gün büyütmeli kendini yaşanan zorlu ayrılıklarda...
Bu gece kar var...
Kar tanelerinin dokunulduğu camların önündeyim...
Ya sen... Sen nerdesin kar tanesi...
Su anda tek başınamısın…
Nerdesin..

YoRqUn

Profesyonel

• "YoRqUn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

1,336

Sunday, 15.04.2012, 15:48

tzz

1,337

Sunday, 15.04.2012, 16:49

Gidişinden sonra deliye dönecegimi sanma .. Ben seni kaybettim aklımı diil . ^^

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

1,339

Monday, 16.04.2012, 09:17

Tesekkür ederim sanada derdim :)

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

1,340

Monday, 16.04.2012, 11:47

Herkes kendini hakli görür. Ey ademoglu, neyine güvenirsin?
Sandigin kadar hakli olmayabilirsin. Sen nasil onu haksiz görürsen, oda seni o kadar haksiz görür. Hesaplar masaya yatirildiginda BEN hakli cikicam diye beklemek en büyük yanlisin olabilir. Allah'a havale ettiginin faturasi sana cikmasin sonra üzülürüm..