Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1,301

Monday, 9.04.2012, 15:55

sölemiyim ben en iyisi ::)

1,302

Monday, 9.04.2012, 21:30

Eskiden derdim ki, hayatta insanın başına gelebilecek en kötü şey, bir gün yapayalnız kalmaktır. Öyle değilmiş. Hayatta insanın başına gelebilecek en kötü şey, kendisini yapayalnız hissetmesine neden olan insanlarla yaşamakmış...:)

Private

Profesyonel

• "Private" bir erkek

• Özel mesaj gönder

1,303

Monday, 9.04.2012, 22:49

artık kalbim yok ağladığımda sana
düşündüğümde seni artık kalbim yok
seni anlatırken birilerine,atmıyor kalbim
atmıyor kalbim seni gördüğümde rüyalarımda
İstediğin gibi yaptım;artık kalbim yok!
Küçük bir velede verdim onu,oyuncak niyetine
fırlattım attım doyursun karnını diye bir sokak köpeğine
suda sektirdim bir kiremit parçası gibi
ve bekledim batmasını
bekledim batmasını yanan bir gemi
nasıl ağlayarak denize dökülürse

İstediğin gibi yaptım;artık kalbim yok!
Artık kalbim yok baktığımda eski resimlere
özlediğimde seni
arta kalmış bir kalbim yok!
YOK!

Küçük İskender

Private

Profesyonel

• "Private" bir erkek

• Özel mesaj gönder

1,304

Tuesday, 10.04.2012, 01:26

Olur ya,bir an unuttuğun duyguların düşer aklına..yaşını düşünmeden ,geçen yıllara bakmadan..
birzamanalar senin olan duygular sarar seni..
özlenilmek hoşuna gider her insanın, biri tarafından önemsenmek..
hayat kırkında tekrar güler sanırsın ..
iyi hissedersin kendini...
düşünürsün..
ama gülümseme yayılır yüzüne..ne oluyor dersin..
kendine...
hayat , ne oluyor bana..
kırkında olmazki..dersin..
yaşamın yarısını geçmişken..
herşeyi öğrendim..yaşadım derken...
bu ne ki?
adı yok ..
hayat bana yinemi oynuyor
ama belkide bu oyun son oyun..
ama içimde hüzünlü bir mutluluk var..
birileri için önemli olmayı çoktan unutmuşum ben..birinin jokeri olmayı..

hayat bana oyun oynama....
vaktim yok..
keşke 20 yaşında olsaydım..
bu sene yaşadıklarım..beni yaralayan..
yada ben kaybediyorum sanırım...
neyi diyorsan..
onuda cevaplandıran sen ol...
ama içimdeki çocuk hala umutlu..
umut varya...
işte beni yaşama bağlayan gerçek...

umutsuz kalırsam birgün... bırakıp gidermiyim uzaklara..yüreğimin götürdüğü yere...

Private

Profesyonel

• "Private" bir erkek

• Özel mesaj gönder

1,305

Tuesday, 10.04.2012, 14:12

ya görüngüğün gibi ol.... yada olduğun gibi görün..

oldugun gibi görün.. en güzeli :thumbup:

1,307

Tuesday, 10.04.2012, 16:50

Birini suçlamak üzere ileri uzattığın elinin 3 parmağının seni gösterdiğini unutma.!

Private

Profesyonel

• "Private" bir erkek

• Özel mesaj gönder

1,308

Wednesday, 11.04.2012, 22:18

Oturuyorsun bomboş bir odada, çıt yok. Oda o kadar büyük ki gözlerin doluyor pencere pervazlarının uzaklığını gördükçe. Kafanı yerden kaldıramıyorsun.

Tanrım,

filmler

bile

böyle

yalnızlık

görmedi.

Deprem mi oluyor yoksa içindeki şehri yerle bir eden fırtınalar mı buna neden bilmiyorsun. Sadece miden bulanıyor. Kusamayacağını bile bile miden bulanıyor. Utanmadan miden bulanıyor. Göğsündeki koca şehre ihanet ediyor umut. Bak güneş de senden vazgeçiyor.

Hani doğmaktan hiç vazgeçmeyecektin?

Birkaç damla süzülüyor dudağının hemen kenarından. Sol elinin kenarına kavuşuyor. Dudaklarındaki tuzlu ıslaklık biraz daha mideni bulandırıyor. Bugün neden kimse utanmıyor? Tam tependeki avizeden dökülen tozlar bile gözlerinin önünde güneşle dans ediyor. Avize sallanmıyor ama içindeki şehir yerle bir. Dozerler parçalıyor göğüs kafesini. Başın dönüyor.

“Bunu bir kez daha yapamam.”

Oda ne kadar da büyük ve beyaz ve sıcak. Ben böyle umarsızlık görmedim. Bu oda böyle umarsızlık görmedi. Pencere pervazları bile hayatları boyunca bu kadar umarsız olmadılar. Kafanı yerden kaldıramıyorsun! Bu ne sıcak tanrım, bu ne havasızlık. Saçlarının arasından soğuk terler omurgana kavuşuyor, için ürperiyor. Omuzların küçüldükçe küçülüyor. İçin çekiliyor, gözlerinin önü kararıyor da sol elin sandalyenin sol köşesine sıkı sıkı tutunduğunu sanıyor.

Kalkman lazım. Gitmen lazım. Bitmek lazım.

Özgür iradenle yaptığın seçimlerin doğurduğu sorumluluklar diyor beynindeki sesler. Ancak kimse bunların ayaklarına dolanacağından bahsetmemişti. Kapat çeneni! Dizlerin acıyor. Dizlerin parçalanıyor. Pencere pervazına kavuşsan belki her şey bitecek, belki bir daha melodilere bile ihtiyaç duymayacaksın ama lanet olası oda çok büyük. Korkuyorsun. Küçücük oluyorsun. Bu sefer o odada öylece, ellerindeki bir dolu kanla ve yalnızlıkla kalıveriyorsun. Biliyorsun. Hem de nasıl iyi biliyorsun. Parçalanmış dizlerinden, sol elindeki tuzlu ıslaklığa kadar biliyorsun.

Umut

etmek

senin

umarsız

yaran.

Oturuyorsun bomboş bir odada, çıt yok. Depremler oluyor, fırtınalar kırıyor kemiklerini; kimsen yok.

• "Nisa Nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

1,309

Wednesday, 11.04.2012, 23:28

efferimm uyuzum :))

• "harun harun" bir erkek

• Özel mesaj gönder

1,310

Wednesday, 11.04.2012, 23:30

öğreniyorum yavas yavas teşekkür ederim uyuzum :)

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

1,311

Wednesday, 11.04.2012, 23:58

Bu gün senden haber alamadım çok merak ettim.İnşallah iyisindir, dualarım seninle :S

• "Nisa Nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

1,312

Thursday, 12.04.2012, 00:07

iyi ablam yatıyor su an yarın tarihi alacak hayırlısı ile

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

1,313

Thursday, 12.04.2012, 00:11

Oy sağol ablam ben telefonda edemedim belki yatırmıştır düşüncesiyle yarın ararım artık ;) İYİ GECELER...

1,314

Thursday, 12.04.2012, 00:18

Çok şükür iyi haberi geldi,artık gidip yatabilirim,yarın ola hayrola diyorum,Allahım hep yanında,unutma guzu bizlerde öyle yüreğimiz hep seninle..iyi geceler

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

1,315

Thursday, 12.04.2012, 22:17

canımsınız siz benim ya...bu aralar deliliklerim olacak ama anlayışla karşılıyorsunuz biliyorum...
iyiki varsınız...

bide bi üstteki bu sana...lütfen ama lütfennn o avatarı deişşştzz

1,316

Thursday, 12.04.2012, 22:20

Du azcuk yalakalık edem,::)) guzu ne dersen de sen şu günleri hele bi atlat,sona ben seni zaten buraya gelince hem mucukslarım hem saçını başını yolarım.::))
Guzu hele bir yaklaş yamacıma,postayı atemde bugece seninle beraber olmuş olsun.Anladın sen onu,ben yarın yokum geceye kadar,hemen msn geliyomm ::gıpraşma diooo

1,317

Thursday, 12.04.2012, 22:22

bir insan saklanırsa ,bilinki utanılacak ve saklanıcak şeylerinin görünmemesi için saklanır diooooooooooo. Elim sende Ebeee

1,318

Thursday, 12.04.2012, 22:48

bide bi üstteki bu sana...lütfen ama lütfennn o avatarı deişş

Avatarımı gıskanma ,lütfen::) bakmayı bilen için süper avatar ,ben çokk sevdim.
hep güzel hatun hep güzel hatun. BÖykkkkk ::))
Yaradılanı SEV Yaradandan ötürü

ozb@@y

Stajyer

• "ozb@@y" bir erkek

• Özel mesaj gönder

1,319

Thursday, 12.04.2012, 22:54

Kimseye benzemem ama,Farklıyım tribine girmem...Görmek istediğin gibi değilim,Gösterdiğim gibiyim...Tavrım belli , tarzım belli...Kendimden ödün vermem...Ne meleğim ne şeytan ,Ne adam çarparım , ne de sazanım...Sahte sözlere karnım tok,Gerçek desen bu alemde yok...Herkes beni ilgilendirmez,Kendimi bilirim...Kimseyi kıyaslamam,kıyaslayanlada işim olmaz...Ne seçme gibi bir Lüksüm var,Ne de sєçilmє gibi ayrıcalığım...Kısacası ben herkes değilim,Herkeste ben Değil..

1,320

Thursday, 12.04.2012, 22:58

Kimseye benzemem ama,Farklıyım tribine girmem...Görmek istediğin gibi değilim,Gösterdiğim gibiyim...Tavrım belli , tarzım belli...Kendimden ödün vermem...Ne meleğim ne şeytan ,Ne adam çarparım , ne de sazanım...Sahte sözlere karnım tok,Gerçek desen bu alemde yok...Herkes beni ilgilendirmez,Kendimi bilirim...Kimseyi kıyaslamam,kıyaslayanlada işim olmaz...Ne seçme gibi bir Lüksüm var,Ne de sєçilmє gibi ayrıcalığım...Kısacası ben herkes değilim,Herkeste ben Değil..

Abalm öle güzel ifade etmişsinki eline yüreğine sağlık,bende bir kez daha kendim için paylaştım izninle.Çok tşkkkkkkkkkkkk