Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

21

Wednesday, 25.11.2009, 00:25

Alıntı sahibi ""cebi""

arkadaşlar internet giriş sayfam ardamax.com die bisi geldi

açılan site linkini bana özelden atabilirmisin yada görüntüsünü

cebi

Acemi

• Konuyu başlatan "cebi"

• Özel mesaj gönder

22

Wednesday, 25.11.2009, 09:42

sayın abim simdi ne yapmam gerek

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

23

Wednesday, 25.11.2009, 10:30

cebi,

Baslat >> Calistir acilan pencereye regedit yaz ve onayla
bir baska pencere acilir ctrl ve f tuslariyla arama penceresini ac arkadax kelimesini kayit defterinde arat , sagda buldugu anahtarlari tek tek sil, ve tekrar arat, hic birsey bulamiyana kadar.

Bence vir trojan virus, en sagliklisi format atmak, fakat seni rahatsiz etmiyorsa yukardaki islemde yardimci olmazsa baska bir internet araci kullan , örnegin firefox...

24

Thursday, 26.11.2009, 02:40

cebi,

bunuda yaptıktan sonra hala sorun devam ediyorsa ozaman format

birebir ekranı görmeden fazlada fikir yürütmek daha çok yanıltıcı olabilir size

Microsoft® Windows® Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı (KB890830)

bendeki yüklü olanı resimli olarak koydum
nasıl yapman gerektiğine bakabilirsin

Microsoft'un kendi yazılımıdır rahatlıkla kullanabilirsin

Bu araç, yaygın olarak karşılaşılan bazı kötü amaçlı yazılımların (Blaster, Sasser ve Mydoom (web sayfalarından bulaşan log tutucular dahil) ) bilgisayarınıza bulaşıp bulaşmadığını denetler ve bulaşma varsa temizlemenize yardımcı olur