Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

BenKral

Orta Düzey

• "BenKral" bir erkek
  • Konuyu başlatan "BenKral"

• Özel mesaj gönder

261

Thursday, 15.05.2008, 22:32

Alıntı sahibi ""Masum Masum""

BenKral, slowcu icin ne demek istediginiz sahsen anlayamadim, yoksa sizin acmis oldugunuz konuya tema ekleyip destekledigi icinmi kisisel haklara emege saygi diyorsunuz, kimse kimsenin ozelliklede slowcu sizin emeginize saygisizlik yapmaz, ama siz tenezzul etmiyorsaniz sizin konunuza baskalari tarafindan tema eklenmesini, ok saygi duyariz sahsen kendi ekledigimde var onuda cekiyorum geri, sizede basarilar....

Masum ne demek istedigim gayet acik ve net... Sizin adiniza acilmis sayfaya bende fon eklesem aceba tavriniz yine bölemi olurdu yada böle seyler gayet normalse adi gecen arkadasin adina acilmis sayfaya bende kendi adimla fon ekleyim ozaman (amac Destek Olmak) cevabiniz nedir cok merak ediyorum... Beni uyaracaginiza arkadasa yaptiginin dogru olmadigini benim iznim olmadan böle birsey yapmasinin yanlis olacagini aciklamaniz gerekirken bana tavir almaniz beni cok sasirtiyor.... Lütfen tarafsiz ve herkese esit yaklasim gösterin... Ben bu basligi acarken herkesin gelip istedigi kisiye fon yapmasi icin acmadim!!! Bu baslik benim actigim bir basliktir ve bu basliga benim iznim olmadan hic kimse kafasina göre hareket etmemeli ve böle seylerin olmamasini saglamak gözetmek sizin görevlerinizden birisi olmali....

Saygilar

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

262

Thursday, 15.05.2008, 23:35

Alıntı

basliga benim iznim olmadan hic kimse kafasina göre hareket etmemeli

ilginc, :s045:
farkindaysan, allaturkaa da tek bu baslik istek temalar icin,
sen en iyisini yapki, baskalarinin hazirladigi temalara kimse tenezzül etmesin.

yardim verenin yardimi geri cevrilmez...

saygilar

NaPaLM

Stajyer

• Özel mesaj gönder

263

Thursday, 15.05.2008, 23:51

BenKral, Arkadasim cok güzel bir Baslik acmissin ve elinden geldigi
kadariyla güzel calismalar sunuyorsun en azindan emek veriyorsun ve emegine
saygisizlik edende yok takindigin tavir dogru degil burasi hepimizin bildigi
kadariyla bir paylasim platformu hepimiz birbirimize elimizden geldigi kadar
destek oluyoruz ister konu flatcast olsun ister site istersede bilgisayarda
herhangi bir konu sonucda hepimizin bir amaci olmali o da PAYLASIM ve
birbirimize YARDIMCI OLMAK bi arkadas gelip senin acdigin konuya bir tema
eklemis ne sen birsey kayip edersin nede kazanirsin aynisi onun icinde gecerlidir
bosu bosuna ortami agir sözlerle germene gerek yok tam tersi biri gelip sana
destek oldu ise o sözlerin yerine tesekür hak eder sen en iyisi bi ne icin bu
sitede oldugunu düsün ve birde yazdiklarini oku....

Saygilar

264

Friday, 16.05.2008, 00:06

Alıntı

Bu baslik benim actigim bir basliktir ve bu basliga benim iznim olmadan hic kimse kafasina göre hareket etmemeli ve böle seylerin olmamasini saglamak gözetmek sizin görevlerinizden birisi olmali....

Benim takip ettiğim kadarıyla bu tür başlıklar sadece yetkili ve deneyimli üyelere açılıyor.
Slowcu ve Masum Masum yetkili ve deneyimli kişilerdir. Kişiye özel bölüm açılıyor mu :roll:
Adminnn ben FTP giriş istiyorum o zaman :b055:

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

265

Friday, 16.05.2008, 00:27

buraya istekler bölümü adinda baslik acmissin yani tek sana özel baslik deil..
ayrica kime sordun actin
yada sana kim söledii? ac diye yada adminmi acti sana özel bölüm olsun
isteklere diger arkadaslarda cevap verebilir bölüm sana ait deil istek bölümü.
dikkatini cekerim..

BenKral

Orta Düzey

• "BenKral" bir erkek

• Özel mesaj gönder

266

Friday, 16.05.2008, 05:25

Alıntı sahibi ""MeRaL""

Alıntı

basliga benim iznim olmadan hic kimse kafasina göre hareket etmemeli

ilginc, :s045:
farkindaysan, allaturkaa da tek bu baslik istek temalar icin,
sen en iyisini yapki, baskalarinin hazirladigi temalara kimse tenezzül etmesin.

yardim verenin yardimi geri cevrilmez...

saygilar

Alıntı sahibi ""NaPaLM""

BenKral, Arkadasim cok güzel bir Baslik acmissin ve elinden geldigi
kadariyla güzel calismalar sunuyorsun en azindan emek veriyorsun ve emegine
saygisizlik edende yok takindigin tavir dogru degil burasi hepimizin bildigi
kadariyla bir paylasim platformu hepimiz birbirimize elimizden geldigi kadar
destek oluyoruz ister konu flatcast olsun ister site istersede bilgisayarda
herhangi bir konu sonucda hepimizin bir amaci olmali o da PAYLASIM ve
birbirimize YARDIMCI OLMAK bi arkadas gelip senin acdigin konuya bir tema
eklemis ne sen birsey kayip edersin nede kazanirsin aynisi onun icinde gecerlidir
bosu bosuna ortami agir sözlerle germene gerek yok tam tersi biri gelip sana
destek oldu ise o sözlerin yerine tesekür hak eder sen en iyisi bi ne icin bu
sitede oldugunu düsün ve birde yazdiklarini oku....

Saygilar

Alıntı sahibi ""HayaL GözlüM""

Alıntı

Bu baslik benim actigim bir basliktir ve bu basliga benim iznim olmadan hic kimse kafasina göre hareket etmemeli ve böle seylerin olmamasini saglamak gözetmek sizin görevlerinizden birisi olmali....

Benim takip ettiğim kadarıyla bu tür başlıklar sadece yetkili ve deneyimli üyelere açılıyor.
Slowcu ve Masum Masum yetkili ve deneyimli kişilerdir. Kişiye özel bölüm açılıyor mu :roll:
Adminnn ben FTP giriş istiyorum o zaman :b055:

Alıntı sahibi ""maxma""

buraya istekler bölümü adinda baslik acmissin yani tek sana özel baslik deil..
ayrica kime sordun actin
yada sana kim söledii? ac diye yada adminmi acti sana özel bölüm olsun
isteklere diger arkadaslarda cevap verebilir bölüm sana ait deil istek bölümü.
dikkatini cekerim..

Meral bu basligi ben acmasaydim böle bi baslikta olmayacakti zaten bu bir, ikinciside ben kimseden yardim istemedim. Eger ben arkadaslara fon yapmak icin
bu basligi acmissam en azindan bu basligi acan adina saygi duyulmali. Eger o kadar yardim etmek istiyorlarsa sadece belirli kisilere fon yapmasinlar ayrim yapilmasin diger arkadaslarada yapsinlar neden esit davranilmiyor.

Saygilar

NaPaLM arkadasim bana yardim veya destek amaclimi yapiliyor yoksa kendilerini tatmin icinmi yapiliyo biraz takip edersen anlarsin.

Saygilar

Hayal Gözlüm arkadasim belkide benim deneyimmim daha fazla nerden bilebileceksin illaki biseyler yazmak icin böle seyler yapilmamali bence

Saygilar

maxma arkadasim bu basligi ben acmadan önce neden sizler acmadiniz eger böle bi basliga ihtiyac olduysa
akliniz nerdeydi? siz niye acmadiniz? Ben burda isteklere yetismek icin gecelerimi feda ederken nerdeydiniz?
Neden ozaman gelipde bir tek allahin kulu yardim edelim demedi? keyfi yardima ihtiyacim yok benim helde birilerine yaranmak icin yapilan yardima hic.
baslik acarken izinmi alacagiz yani öleyse yazili verinde sorun yasamayalim sen neler yazdiginin farkinda degilsin
sana sadece tarafsiz ve esit olmani öneriyorum. Ben bir daha buraya baslik acmiyorum actigim tüm basliklarida silebilirsiniz pek bisey kayip etmis sayilmazsiniz.
Buyrun istekler bölümü size birakiyorum... pardon zaten sizindi.....

Saygilar

BenKral

Orta Düzey

• "BenKral" bir erkek

• Özel mesaj gönder

267

Friday, 16.05.2008, 05:25

Degerli Arkadaslar actigim size özel tema yapiyorum bölümünde artik ben sizlerin isteklerini karsilayamayacagim
ben artik buraya baslik acmama karari aldim. Cünkü benim buraya baslik acmam icin izin almam gerekiyomus sormam gerekiyomus.
yani kisacasi arkadaslar eger yukardaki yazismalara bakarsaniz neler oldugunu anlarsiniz. ben bundan sonra sizlere yardimci olamayacagim. burdaki diger arkadaslar yardimci olurlar atik sizlere
hepiniz kendinize iyi bakin Allaha emanet olun

Saygilarimla

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

268

Friday, 16.05.2008, 10:54

BenKral, lutfen artik konuyu uzatmayin, daha once zamaninda sizin burda adinizi bas harfi bile yokken bu tur konular cok kereler acildi,
birde buna benzer ornek konu mesela gif hazirlamak gibi, dj antikor ve 60genclik acti, ve bizlerde destek gosterdik, kimse sen benim actigim konuya ne hakla konu eklersin diye demedi, bu karsiliksiz art niyetsiz dostluk dayanismasidir, biraz forumu arastirirsan gorebilirsin, eger Allaturkaa nin kurallarindan rahatsiz oluyorsaniz, bildiginizi yapin, bu konuda daha fazla uzamadan konuyu kapatiyorum, herkese hayirli gunler....

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

269

Friday, 16.05.2008, 15:29

İstek Temalari yapman tamamiyle senin istediginki deilmi basligi sen actin?

bunu acarken isteklere cevap verebileceginden guvendin actin.. ama zaman zaman bizim arkadaslarimizda isteklere cevap verdi kendi bölümlerinde yanliz benim anlatmak istedigim sey buranin. yani bu özel tema istek bölümünün sana özel bir bölüm olmadigini anlatmak evet bir baslik acmissin ama burda senin disindada özel tema istekleri.. yapan arkadaslara ters davranmaya hatta.. anlamsiz sekilde tavir yapmana gerek yok..

basta yardim etmeyen bizler hatali olabiliriz ama simdi yardim edne arkadasimizi nasil irdeledigin ortada iyiki yardim etmemissiz diyorum kendi adima.. burasi paylasim forumu ama sen bu özel istek bölümünü kendine ait bir yer göremezsin kizdigimiz nokta bu özel istek bölümü ama hepsini sen yapcaksin die bir kaide yok..

sonucta burda bölümleri olan arkadaslarin hepsinin foruma yaptiklari katkilar ortada gecemizi gündüzümüzü biz verdik bu forumu bu hale getirmek icin yaptigin temalari kendi isteginle yapiyorsun kimse sana özel bir tema bölümü ac dedigini hatirlamiyorum kendi isteginle actin o zaman gece gunduzunu katiyorsan artik katmazsin istek tema bölümünü kapiyorum..
masum arkadasimiz kapamisti ama onun kilidini actim ve bunlari yazdim simdi ben kapatiyorum...
artik özel istek temalari özelden ulastirirsin herkese... bölece kimse senin bölümüne mudahele etmez..

saygilarimla maxma*