Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2,661

Thursday, 20.11.2014, 18:35

Sır kitabıma yazdım adını..Benden başka kimse okumayacak..Belki sararacak sayfaları..Ama olsun hep gönül rafımda kalacak..

Vildan_

Stajyer

• "Vildan_" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2,662

Thursday, 20.11.2014, 21:52

:çakçak: :1alkis:

2,663

Thursday, 20.11.2014, 22:52

Nefes ” Kadar Yakınsın BANA… Bir “ Hasret ” Kadar Uzak…Bir “ Beyaz gül ” Kadar Sevgi Dolusun BANA…Bir “ Yağmur ” Kadar Huzur Verici… Bir “ Beyaz ” Kadar Güzelliklerle Sırlısın…Bir “ Siyah ” Kadar Koruyucu…Bir “ Ateş ” Kadar Sıcaksın BANA… Bir “ Su ” Kadar Yürek Soğutucu…Hayatımdaki Tüm Şeylere DairHer Şeysin Her Şeyim Vazgeçemediğim '' Vazgeçemeyeceğim “ Vazgeçilmez”im.Merhaba uzaktaki YÜREK.. Uzatsam elimi tutarmısın Açsam YÜREĞİM'i sevgiyle.Bir ümit bir özlem dolu KALP... Al desem alırmısın ? Bırak uzakları yakın olsun,Gir şu virane gönlüme desem.... Tereddüt etmeden girermisinNe kaşın ne gözün ne farkeder..Güzel çirkin de olsan. O duygu dolu YÜREĞİN'de manalı bakan gözlerinde,Bir sayfalık yer ver desem, bana verirmisin ? Susuz bu YÜREK susuz, kurumuş çöller gibi kurak.Gel şu gönlüme yağmur ol desem sağnak sağnak yağarmısın

2,664

Thursday, 20.11.2014, 22:56

*Onun Uykusu Gelir, Seninde Yalancıktan Uykun Gelir. O Hastalanır, Senin Canın Yanar. O Birşeye Sevinir, Sen Ondan Daha Fazla Sevinirsin. O Bir Şarkıyı Çook Sever, Sen Artık O Şarkıyı Ezbere Bilir Hale Gelirsin. Aç Değilsindir, O Israr Ettiği İçin Bi Şeyler Yersin. Bir Şeyi Çook İstersin, O İstemediği İçin Vazgeçersin. Çünki O Senin Değerlindir. Çünki Sen Onu Her Şeyden Çook Seversin*...

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2,669

Friday, 21.11.2014, 16:43

Sevgi bir kelebeğe benzer...
Yüreğinize konmasına izin verirseniz, yüreğinizde uçarak büyür...
Yüreğinizden çıkarıp kanatlarından tutarsanız kelebeği öldürürsünüz...
Yürekten sevmek derin hassasiyet ve aşk'a mutlak bir teslimiyet gerektirir...
Kelebeği uçurumdan atarak öldüremeyeceğiniz gibi, başınıza ne gelirse gelsin sevginizi de öldüremezsiniz..

2,670

Friday, 21.11.2014, 20:54

Bir gül bırak avuçlarıma. Geçiyorken uğrayan değil, Sende kalanım ben...

2,671

Friday, 21.11.2014, 21:02

*Yasaklar içinde tanıdım BEN Onu. O Bana YASAK BEN O'na TUTSAK. Hayalimde elini tuttuğum anlarda bile ne kadar yakınsa, bir o kadar uzak aslında. Oysa ki dönüş yok artık bu AŞK'tan. Bir kara sevda bu zordan ve yasaktan. Ecel bile daha kolay Onsuz olmaktan. Çok severek düştüm BEN bu AŞK,a. Yanardağ olsa da gönül bahçeme. O Bana YAĞMUR,BEN Ona*...

2,672

Friday, 21.11.2014, 21:19

Senin mumlarından getir, sığdır bavuluna sığdırabildiğin kadar. İlla ki kokulu olmaları gerekmez, gecede seni aydınlatsınlar yeter.Bir oda dolusu mum ve sen. Yeryüzünden önce biz yanarız, biliyorum. İlk ışık demeti senin yüzüne vuracak, biliyorum. Yeryüzünde ne kadar karanlık varsa arkamızda kalacak. Bir tek senin yüzün olacak gözlerimin içinde.Düşünceler terk edecek odayı, biliyorum. Salt sen olacaksın, salt biz… Utangaç gülümsemen olacak sonra. Bir de deli dolu atan kalbin. Yüzünün gamzelerini karanlıklar kaplayacak ve ben öperek aydınlatacağım oraları. Yıldızlara gerek kalmayacak o andan sonra. Gözlerindeki parıltılar yegane yıldızım olacak. Gecenin en karanlığında gözlerindeki göğe bakacağım. Tek göğüm olacaksın, tek dünyam, tek sığınağım… Aklımda tek bir istek olacak; n’olur mumlar sönmesin!

2,673

Friday, 21.11.2014, 22:27

*Gözlerin,de misafirim. Sana sefalar getirdim. Bana AŞK,la bak,ki hoş bulayım*..

2,674

Friday, 21.11.2014, 23:16

*Yüreğimin Selamı Var Yüreğine, Üstümde Kalmasın. Ben Göndereyim de Yüreğine, İsterse Almasın. Selam Olsun Yüreğinde Aşk,ı Barındıran Tüm Yüreklere*...

2,675

Friday, 21.11.2014, 23:21

*Aşk topuklarından etine kadar işlemiş bir nasır,dır. Ya canın acıya acıya adım atacaksın, Ya da canını acıta acıta söküp atacaksın. Her iki yolda da tek bir gerçek olacak, Canın çok ama çok acıyacak*...

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2,676

Saturday, 22.11.2014, 02:32

Özledim sesini ne olur konuş
Bir gül açtır zamanların ötesinden
Karanlıklar içindeyim, kapkarayım bugün gel
Gök mavisinden, deniz mavisinden
Bana bir şarkı söyle
İçimde bir şey kımıldıyor
Gözlerim kan çanağı, yorgunum, uykusuzum
Bir baksana ne haldeyim deli divane
Yaralıyım, çaresizim umutsuzum
Bana bir şarkı söyle
Yağmur ol yağ üstüme, güneş ol ısıt
Dökül karanlığıma ışıklar gibi
Al beni, en uzaklara götür
Sesin, aksın içimde bir pınar gibi
Bana bir şarkı söyle
Bütün renkleri kat birbirine
Buram buram bir turuncu getir geçen yazdan
Bir tüy gibi, bir bahar dalı gibi
Hafiften, inceden, güzelden, en beyazdan
Bana bir şarkı söyle
Yağan kar nasıl hazin yağar bilirsin
Kurşuni bir gökyüzünden ağlamaklı
İşte öyleyim, kapkarayım bugün gel
En hüzünlü sesinle, en dokunaklı
Bana bir şarkı söyle...

Ü.Yaşar Oğuzcan

2,677

Sunday, 23.11.2014, 17:38

uzaktan seviyorum seni
kokunu alamadan,
boynuna sarılamadan
yüzüne dokunamadan
sadece seviyorum

öyle uzaktan seviyorum seni
elini tutmadan
yüreğine dokunmadan
gözlerinde dalıp dalıp gitmeden
şu üç günlük sevdalara inat
serserice değil adam gibi seviyorum

yanaklarına sızan iki damla yaşını silmeden
en çılgın kahkahalarına ortak olmadan
en sevdiğin şarkıyı beraber mırıldanmadan

kırmadan
dökmeden
parçalamadan
üzmeden
ağlatmadan uzaktan seviyorum

öyle uzaktan seviyorum seni;
sana söylemek istediğim her kelimeyi
dilimde parçalayarak seviyorum
damla damla dökülürken kelimelerim
masum beyaz bir kağıtta seviyorum..

Cemal SÜREYA

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2,678

Monday, 24.11.2014, 17:16

Oyy güzel insan
Zenginlik nedir diye sorsan
Yüreğinin köşesinde derim
Gözünün bebeğinde
Ellerinin sıcaklığında...

~ Ayşe Akdoğan ~

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2,679

Monday, 24.11.2014, 18:49

Ekmek paylaşılır,
Dost'lar paylaşılır.
Bu dünya'da her şey paylaşılır da...
Yar'in alnındaki ter, göğsündeki huzur
Avucundaki sıcaklık paylaşılmaz....

Nazım Hikmet

2,680

Monday, 24.11.2014, 19:02

ღღSEN Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere Rastladığım sın. Sen Bulduğuma hala inanamadığım sın. Sen gülücüklere herkesten fazla layık olduğuna inandığım sın. Sen Hayatım boyunca Belkide göremeyeceğim değer verilmeye layık tek sığınağım sın. Sen Dostluğunun derinliklerinde hala dibini bulamadığım Sonsuz sevgi, saygı dostluk bağım sın. Sen Yazılarla anlatılamayacak Yaşandıkça çoğalan aşk pınarım sın. Nefesim Sen benim günlerime anlam verecek, yaşanan günlerime anlam verecek, yaşanan anlara değer katacak, aldığım nefesi ballandıracak, hayat yolumdaki son durağımsın. Hayatımın anlamı Ömrüm Sevdiğim Her şeyimsin.