Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Forumdaki en yeni mesajlar

Başlık
Cevaplar
Görüntülenme
Son Mesaj

Yazan dilber (13.10.2024, 04:27)

Forum: Forum Haberleri ve Duyurular

5 681

Yazan atardamar

(Bugün, 11:42)

Yazan civan (9.08.2024, 23:32)

Forum: Flatcast ile İlgili Sorunlar ve Cevaplar

31 8,021

Yazan dilber

(Dün, 22:42)

Yazan dilber (Dün, 05:55)

2 223

Yazan atardamar

(Dün, 22:37)

Yazan atardamar (Dün, 13:29)

0 66

Cevapsız

Yazan atardamar (13.10.2024, 22:50)

Forum: Flatcast Radyoları için Hosting

0 164

Cevapsız

Yazan atardamar (13.10.2024, 21:32)

0 155

Cevapsız

Yazan atardamar (13.10.2024, 21:20)

0 223

Cevapsız

Yazan Mehmet Kara (12.10.2024, 10:15)

0 230

Cevapsız

Yazan dilber (28.09.2024, 13:43)

8 2,219

Yazan ATA.45

(9.10.2024, 13:08)

Yazan Mehmet Kara (18.09.2024, 16:33)

2 2,058

Yazan YoRqUn

(26.09.2024, 18:47)

Haberler

Merhaba dostlar,
Adım adım, bir radyo oynatıcı ve sohbet kutusunu nasıl sitenize entegre edebileceğinizi, zarif bir biçimde nasıl şekillendirebileceğinizi göstereceğim. Hazırsanız, kodun sıcacık yüzüyle tanışmaya başlayalım!
1. HTML Yapısının İnceliği
Öncelikle, web sayfamızın iskeletini oluşturuyoruz. Bu bölüm, sayfanızın can damarı, temel taşı olacak. Sayfanın doğru bir biçimde işleyebilmesi için HTML yapınızı aşağıdaki gibi düzenlemelisiniz:

HTML

1
2
3
4
5
6
[<!DOCTYPE html>
<html lang="tr">
<head>
<meta charset="UTF-8">
<meta content="width=device-width,
...[Okumaya devam et]

Shoutcast Radio Kurlum

Yazan dilber Zaman Sunday, 13.10.2024, 04:27

Merhabalar değerli dostlar,
Radyo dünyasının arka planındaki gizli kahramanlardan biri olan Centova Cast'ı hepimiz az çok duymuşuzdur.
Ancak bir aleti tanımak yetmez; onu hakkıyla kullanmak, adeta enstrümanı ustalıkla çalan bir müzisyen gibi, inceliklerini bilmek gerekir.
Bu yazımda, işte o ince ayarları, yayınınızın kusursuz bir senfoni gibi akması için gereken püf noktalarını sizlerle paylaşacağım.

HATIRLATMA: TAMAMEN ÜCRETSİZ SMS İÇİN HATTINIZIN ULUSLARARASINA AÇIK OLMASI GEREKİR

Birlikte en güzel melodileri oluşturmak dileğiyle…
ALLATURKAA
"Mixxx ile Adım Adım Radyo Yayını: Resimli Anlatım"
Mixxx programı kullanarak nasıl radyo...[Okumaya devam et]

Shoutcast

Yazan dilber Zaman Saturday, 28.09.2024, 13:43

Shoutcast Radio Player ve Auto DJ ile Yayın Yapma Rehberi
Merhaba arkadaşlar,
Sizler için Shoutcast Radio kurulumu hakkında adım adım bir video rehberi hazırladım. Bu rehber sayesinde internet radyonuzu kolayca kurabilir ve Auto DJ ile kesintisiz müzik yayını yapabilirsiniz.
Video içeriği:
  • Shoutcast Radio Player kurulumu
  • Auto DJ ile 1GB müzik yayını ayarları
  • Yayın yapma ve dinleyici kitlenize ulaşma detayları
Auto DJ özelliği ile 1GB kapasitesine kadar müzik yükleyebilir, sınırsız yayın akışı ile dinleyicilerinize kesintisiz bir deneyim sunabilirsiniz. Videodaki adımları takip ederek, kolayca kendi radyo istasyonunuzu kurabilir ve...[Okumaya devam et]

Radyo Rulet Anlatımı [Dinleyiciler İçin]

Yazan Oqus Pokus Zaman Sunday, 4.08.2013, 21:43

Radyo Rulete giriş yaptığınız andan itibaren yayındaki radyonun hemen üst kısmında bulunan değişken bilgi barında geri sayım sayacını göreceksiniz... Bu sayaç girdiğiniz andan itibaren geriye doğru saymaya başlar ve süre bitiminde, en son gönderilmiş olan SID numarasına ait radyoya otomatik olarak yönlendirilmenizi sağlar.

Radyo Rulet Sayfası Kontrol Butonları

Şayet bulunduğunuz ve yayınını dinlediğiniz radyoda kalmak istiyorsanız, yani süre bitiminde bu radyodan kopmak istemiyorsanız...
2 numaralı butonu tıklayarak geri sayım sayacını durdurabilir ve dilediğiniz kadar bu radyonun yayında kalabilirsiniz. Butonu tıkladığınız an...[Okumaya devam et]

Son Radyolar