Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

hayatim_

Anfänger

Registrierungsdatum: 24. Juni 2011

• Nachricht senden

41

Sonntag, 16. Oktober 2011, 16:09

simli yazi istiyorum mümkünmü?

slm bende simli yazi yazdirmak istiyorum yardimci olursaniz memnun olurum dj ecenur hassret fm eger bana ulasipda yaparsaniz cok memnun olurum saygilar sevgiler bu arada yapilanlara bakiyorum emeklerinize saglik arkadaslar süpersiniz...... :1alkis: :)

Nisa Nisa

Erleuchteter

• »Nisa Nisa« ist weiblich

Registrierungsdatum: 29. September 2008

• Nachricht senden

42

Montag, 17. Oktober 2011, 03:18

hayatim_

burada

buraya girip kendin yapacaksın arkadasım
o linke tıkla seç begen istediğini yazabilirsin
radyoya kaydedebilmenz için yaptığın yazı gif in
üzerine sağ tıklayıp özelliklerden yaptığınız gif in url sini kopyalamanız yeterli

diğer türlü eklerseniz 100 kb tan büyük uyarısı verir

true34

Schüler

• »true34« ist weiblich

Registrierungsdatum: 19. September 2010

• Nachricht senden

43

Freitag, 28. Oktober 2011, 20:36

Paylaşım için teşekkürler..

Senol_34

Anfänger

Registrierungsdatum: 17. Dezember 2011

• Nachricht senden

44

Dienstag, 20. Dezember 2011, 03:54

slm kolay gelsin arkadaşlar ya ben burda yeniyim dolaştım ve sitenizde kayboldum negarip deyilmi kendimi burda buldum benim bi sorunum vardı yardımcı olbilirseniz sevinirim ben dj ismi yazmak istiyorum bana yardımcı olabilr misinz şimdiden ilgi ve alakalarınız için teşekürlerimi bir borc bilirim kolay gelsin iyi çalışmalar

Melye

Leitung

• »Melye« ist weiblich

Registrierungsdatum: 6. Februar 2010

• Nachricht senden

45

Dienstag, 20. Dezember 2011, 07:58

A.Slm,
Mesajınızı buraya aldım çünkü yazdığınız konu ile hiç alakası yoktu...
sitede aramayı kullanırsanız birçok konuda bilgiye ulaşabilirsiniz...
bu konudan bakın yardımcı olacak msj lar vardır mutlaka...
birde dj ismi yazıp burdaki arkadaşların yardımcı olmasını istersenizde aşağıda verdiğim link den istekte bulunabilirsiniz...
Dj Yazilari Gifler Istek Bolumu

isocan06

Anfänger

• »isocan06« ist männlich

Registrierungsdatum: 16. Dezember 2012

• Nachricht senden

46

Sonntag, 16. Dezember 2012, 02:11

ARKADAŞLAR YENİ DJ LİK YAPIYORUMDA HENÜZ TEMA YAPIMINI FİLAN BİLMİYORUM BANA KAYAN DJ İSİMLİ VEYA DAHA DEĞİŞİK DJ İSİMLİ Bİ TEMA YAPAN BİRİSİ OLURMU ACABA OLURSA ÇOK MÜTEŞEKKİR OLURUM BU ARADA SİTENİZ GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL DJ ADIM Dj iSOCAN :himmmm: