Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 2.06.2014, 18:23

Yazar: YoLCu....

index

slm index konusunda yardima ihtiyacim var ama buydan nereye yazacagimi bimiyorum

Friday, 28.06.2013, 15:00

ruletten ismimiz banlanmış ..sebebi nedir

moderatör arkadasim ilginiz icin cok tesekkürler gelmissiniz radyoya yoktum pc de sid de denedim sorun kalmamis tekrar tekrar tsklerr

Friday, 28.06.2013, 09:47

öncelikle ilginiz icin tskler burdaki kisiler benim can ciger arkadaslarim onlar ne yapacaklarini nereye nasil durumu anlatacaklarini pek bilmiyolar bu konularda cok bilgileri yok benimde bundan yeni haberim oldu ben haksizliga tahammul edemiyorum yapim geregi ve elimden gelen bisey varsada yapmaya calisirim bu nedenle buraya kayit oldum ve durumu izzah icin size basvurdum tekrardan tskler ilginiz icin sizden haber bekliyorum saygilar..

Thursday, 27.06.2013, 20:40

arkadaslar yada ilgili arkadasim rulete sid atma konusunda bi konu olacak bizim radyomuzun sidi rulete atilmiyor söylenen radyoyu radyoda sorun olusturan bir kisi ve sonra radyodan uzaklastirilan bu kisinin birileriyle diyologa girip bir sekilde sidi ruletten engellettirmesi merak ettigim böyle birsey mümkünmüdür burda sid engelleme varsa bile bile ben sanmiyorum ki gercek anlamda engellenecek bir durum olmadan böyle bir sey yapilsin bu konuda yardimci olacak aydinlatacak yada gercek anlamda sor...