Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 17.08.2010, 23:59

Yazar: __Devil__

3 harften kelime oyunu

Kedi - Fareyi - Yedi H-G-T

Tuesday, 17.08.2010, 23:47

Fcp Tema / Ömrümün Sahibisin / melye & berdush

Ikinizinde emegine saglik cok güzel vede kullanisli bir calisma olmus özellikle kirmizi temadaki renk detonasyonu cok hos duruyor yüreginize saglik paylasim icin cok tskkürler..

Tuesday, 17.08.2010, 15:18

FlatcastFcp Tema / uyuyan_dev / snm

Emeginize saglik hos bir calisma olmus , fakat renklerde az bir bozukluk var sanirim , cok acik renkler az daha koyu olabilrdi renkler diye düsünüyorum...

Tuesday, 17.08.2010, 14:36

flatcast fcp tema ( yanlızlık ) Dsg.Kızıl Deli

Emegnize saglik , güzel bir calisma olmus , misafirler yazisini yazmayi unutmussunuz sadece , sanirim foruma yeni üye oldunuz , ama nedense temadaki cizgiler bana hic yabanci gelmiyor

Tuesday, 17.08.2010, 14:23

Sen benim canimsin...

GECELERİ RÜYALARIMDA GÜNDÜZLERİ HAYALİMDE HERZAMAN KALP ATIŞLARIMDA YA AKLIMDA YADA TAM KARŞIMDASIN HER GÜN IŞIĞINDA DÜŞÜNDÜKÇE ÖZLEDİĞİM ÖZLEDİKÇE DAHADA SEVDİĞİM GÖREMEDİKÇE DELİRDİĞİM ANSIN SEN HAYATIMDA DEĞİL TÜM ÖMRÜMDE VARSIN ŞİİRLER SENDE DÜNYA BİZDE HAYATTA YAŞANDIKÇA GÜZELDİR ........SEN BENİM CANIMSIN............

Saturday, 14.08.2010, 23:59

Güzellik Dediğin Nedir ki?

Gerçek güzellik fiziksel görünüşe bağlı değildir, ancak kalptedir! Bencede cok güzel bir tespit , bir kisi ne olursa olsun istese 150 kilo olsun , gercek güzellik kalptetir... Fakat bazilari bu konuyu alay konusu edipde , kilolu insanlarin arkasindan konusuyorlar ,ve alay ediyorlar bu cok yanlis ..... ( Anlayana )

Saturday, 14.08.2010, 23:49

Türkiye sehir plakalari

Alıntı sahibi "KELEBEK24" 24 ERZINCAN 12 den ne cabuk 24 gecdin

Saturday, 14.08.2010, 23:39

flatcast fcp tema / kafesteki çiçek BY MELEGİM

Emeginize saglik güzel bir calisma olmus , fakat chat alnindaki isik effekti gereksiz olmus bence , göz alici duruyor bence , o effekti ayarlardan kaldirabilrdiniz , paylasim icin tskkürler..

Saturday, 14.08.2010, 23:37

flatcast fcp tema kara gözlüm

Hos ve güzel bir calisma olmus , fakat resim bulanik duruyor , biraz daha net olabilrdi diye düsünüyorum , paylasim icin tskkürler..

Saturday, 14.08.2010, 23:36

Fkatcast tema-fcp-manzara-ahmetoge

Arka plandaki kullandiginiz resim cok hos gercekden , paylasim icin tskkürler..

Saturday, 14.08.2010, 23:35

Flatcast Fcp Tema / yüregim / Snm

emegnize saglik hos bir calisma olmus , fakat yazinlarin yansimasi pek fazla gercekci durmuyor maaleseff

Saturday, 14.08.2010, 23:33

Flatcast Fcp Tema......kahve Gözlerim

Cok güzel bir renk kullanmissiniz emeginize saglik..

Saturday, 14.08.2010, 23:25

Flatcast Fcp Tema - SEHİT TEMASI OĞLUM SANA EMANET

Emegine saglik özgür kardesim cok anlamli vede cok güzel bir calisma olmus , yildiz verebilseydim full verirdim , güzel paylasim icin tskkürler..

Saturday, 14.08.2010, 23:22

flatcast-fcp tema-askdilencisi

Emegiene saglik kardes güzel bir calisma olmus , Fakat chat yazilarin cubugunda bedne mavi bir renk mevcut acaba bendemi öyle görünüyor , yada bilerekmi yapdin , vede imzan cok büyük olmus maaleseff , yazi fontun üstünde calismissin dahada güzel olmus bu sefer ... Paylasim icin tskkürler kardes..

Friday, 13.08.2010, 00:28

sen bu forumun.....

Sanirim en yaramazi , kendim icin yazdim bunu

Thursday, 12.08.2010, 19:23

Erkeklere Verilen Ters Cevaplar :))

Erkek: Sizi sinemaya davet edebilir miyim? Kadın: Ben o filmi gördüm. cok güldüm gercekden.. emegine saglik arkadasim paylasim icin tskkürler.. ahahah