Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 5.11.2013, 23:44

Yazar: ..:: KIVILCIM ::..

indeksler

İndirdiğiniz Belgenin Üzerinde Sağ Tıklayıp Önceden Yaptığınız Gibi Metin Belgesi Biçiminde Aç Diyebilir İstediğiniz İşlemi Yaptıktan Sonra Kaydet Diyip Kaydedebilirsiniz

Tuesday, 5.11.2013, 17:33

Şu an İçinizden bir ses ne diyoo ??

Yüzsüzsün Kızım Sen Diyebilirsiniz Elimde Değil Napim

Tuesday, 18.10.2011, 21:09

Anlamlı Sözler

Biz akıL vermez, gösteririz.. Konuşmaktansa susar, ses bekLeriz.. Değer verdikmi karşıLığını isteriz.!

Sunday, 19.12.2010, 20:20

flatcast fcp tema// Happy New Year//by//asikardelen

Emeğinize Sağlık Çok Hoş Görünüyor Tenrikler (Yanlız Sanki Fcp'si Yok Göremedimde)

Sunday, 5.12.2010, 13:33

flatcast fcp tema gel askım / melegim

emeklerine sağlık arkadaşım güzel bir çalışma tebrikler yanlız nacizane tavsiyem textler biraz dağınık vede özentisiz gibi durmuş text'lerin üzerinde biraz daha dikkatli olursanız dahada iyi çalışmalara imza atacağınız ortada çalışmalarınızda başarılar dilerim

Sunday, 5.12.2010, 13:24

Flatcast fcp tema 2011 (ByTuruncu)[gri,turuncu]

emeğine sağlık arkadaşım kendi tarzında oldukça başarılı bir çalışma çıkarmışsıın emeğine sağlık teşekkürler

Thursday, 2.12.2010, 21:02

FlaTcASt FcP TeMa/ DeNiZLeR AgLaR BaNa/BY YaGmUr/ 10 ReNk.

AKŞAM İLK GELİP BAKTIĞIMDA ALLA ALLA OYLAMADA YANLIŞLIKMI WAR DEDİM YOKSA HADİ BEN ÇOK GÜVENDİĞİM ARKADAŞIM DİYE FAZLA İNCELEMEDİMMİ EKSİKLERİNİ GÖRMEDİMDE ÖN YARGILIMI DÜŞÜNÜYORUM DEDİM KENDİ KENDİME BİR SAAT SONRA BÜTÜN DUYGULARIMI BİR TARAFA BIRAKIP TAMAMİYLE ACIMASIZCA ELEŞTİRMEK VEDE GEREKİRSE YERDEN YERE VURABİLMEK İÇİN TEKRARDAN TEMAYA BAKMAYA GELDİM SONUÇ : BEN TEMADA İKİSİ YUKARDA BİRİ ORTADA OLMAK ÜZERE İKİ MİNİK EKSİKLİK YADA BİLEREK KASITLI YAPILMIŞ UFACIK ŞEY GÖRDÜM ELEŞTİRİ YAPABİL...

Saturday, 20.11.2010, 21:43

Spot Tema

Tema Boyutlarınız Forum Kurallarımızca Uygun Değil Temanızı 800 / 600 Boyutlarında Düzenlerseniz Seviniriz Bu Başlığı Okuyabilirsiniz

Thursday, 4.11.2010, 21:49

flatcast-tema-sen yoksun ya

Emeğinize Sağlık Paylaşımınız İçin Teşekkürler

Thursday, 4.11.2010, 21:48

Fcp Karayel A Tema 0002

Paylaşımınız İçn Teşekkürler

Thursday, 4.11.2010, 21:48

Fcp Karayel A Tema 0001

Emeğinize Sağlık Paylaşım İçin Teşekkürler

Wednesday, 27.10.2010, 21:47

Flatcast Fcp Tema [Kalbimdeki Tek Isıgımsın] des. by BEYAZ GELINCIK - ALAKAA

sanırım siz mesaj sayıma bakıpta yeni olduğumu sandınız ama tarihe baksaydınız doğru olanı görürdünüz hanımefendi birincisi hiç kimse diyemezki benim temam bir almadı hemen hemen herkesin teması almıştır vede alacaktırda keşke olmasa ama malesef insanlarımız olayı kişisel algılıyor bazen neyse konumuz o değil konumuz şu bak arkadaşım hiç kimse ama hiç kimse karşısındaki insanın paylaşımını ne küçük düşürme nede küçümseme hakkına sahip değildir sizin için olay nasıldır bilemem ama benim için düz ...

Wednesday, 27.10.2010, 21:25

Flatcast Fcp Tema [Kalbimdeki Tek Isıgımsın] des. by BEYAZ GELINCIK - ALAKAA

arkadaşım böyle bir yaklaşım tarzı vede hitap şeklini bir bayan arkadaşıma yakıştıramadım doğrusu daha henüz temanın oylaması bitmemiş vede oylama devam ederken hemde çok üzücü çok keşke biraz daha sabırlı olabilsen oylama bittikten sonraki görüşlerine saygı duyacağımızdan emin olabilirsin sende hak verirsinki daha bitmemiş bir konu hakkında yorum yapmak doğru değil biraz sabret vede sonucuna göre hareket et derim ama inşallah geç olmamıştır eline emeğine yüreğine sağlık bu arada her ikinizede a...