Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 5.11.2009, 18:56

Yazar: yilmaz_61

kırmızıgül fcp tema by adige

Alıntı sahibi ""canem"" Kırmızı her zaman ki gibi temaya ellerinize saglık yakışmış dıkkate alırmısınız bilmem ama yazı şekli değişik olsa idi keşke ... panelınız süper yuregınıze saglık olsun alla turkaa aılesıne tsklerrrrrrrrrr :up: :up: :up: :up:

Saturday, 12.09.2009, 10:35

Re: dj yazilari site baslıklari gifler iste senin de olsun

Alıntı sahibi ""****ONUR*****"" dj yazilari arkadaslar sitenize flash logo isteyenler boyut:? arkaplan:? yazi rengi:? alltaki flas numarasi:* ben arka planlari tek resim olarak kullandim istediginiz resimi ekleyebilirim.. 1) 2) fold in 3) 4) 5) 6) 7) fire 9) 10) 11) 12) 13) 14) arkadaslar ben sızlerden dj fadime adını ıstıyom yaparsanız cok sevınırım acıl bıraz lütfen cok cok tskler parmaklarınıza saglık

Friday, 11.09.2009, 22:47

Dj isimLeri Radyo GifLeri YaziLir

Alıntı sahibi ""schlange34"" Alıntı sahibi ""gonul0121"" slm gene ben ben dj adı rica edecektim arkadaşım bu arada nasılsın umarım iyisindir ? dj serkan sizlerle yazarmısın çeşit bol olsun ltf şimdiden tşk ederim :gerigit: TeşekürLer çok Şükür Sen nasıLsın süpersınız cok cok tskler gercekten harıkasınız elınıze yuregınıze saglık

Wednesday, 2.09.2009, 14:01

Dj isimLeri Radyo GifLeri YaziLir

SLM BENDE BI ISTEGIM VAR LÜTFENJ YILM@Z :YAZARMISINIZ COK TSKLER

Saturday, 22.08.2009, 09:57

Kırmızı güller

Alıntı sahibi ""nisa nisa"" emeğine sağlk tşkler süpersınız cok cok tskler ben alla turkaaaılesıyle gurur duyuyorum tüm emege sonsuz tskler :up: :up: :up: :up: :up:

Sunday, 14.06.2009, 22:29

trabzondan esintiler-istek tema(by/asikardelen)

*-*ASİKARDELEN*-*, ASIKARDELEN YAA SANA BU PANEL KARSILIGINDA NE YAZIYIM COK BAHTIYAR EYLEDIN BENI COK COK TSKLER YÜREGINE PARMAKLARINA SAGLIK YAAA SÜPERSIN BITANESIN YILMAZ KARADENIZ::

Thursday, 28.05.2009, 18:04

trabzonspor-istek tema(by/asikardelen)

*-*ASİKARDELEN*-*, ASI KARDELEN SIZDEN BIR RICAM DAHA VAR EGER MÜMKÜNSE TRABZON SEHIR RESIMLERIYLE BIR PANEL DAHA YAPARMISINIZ:COK OLDUM BILIYOM AMA ))))):COK TSKLER SIMDIDEN

Thursday, 28.05.2009, 17:56

trabzonspor-istek tema(by/asikardelen)

YAAA BENI COK MAHCUP ETTINIZ ASIKARDELEN COK TSKLER YÜREGINIZE SAGLIK SÜPERSINIZ YAAAA:BU ARADA SEN HANGI TAKIMSIN:)))

Wednesday, 1.04.2009, 17:59

pembe güll By serseri

süper bısey harıka

Sunday, 4.01.2009, 00:23

Re: Seni BeKLiyorum

Alıntı sahibi ""MirzaL"" süper

Saturday, 13.12.2008, 14:12

osmanlı tema

Alıntı sahibi ""beratcan"" EBRAR1905, tema seninmi yoksa radyodan ekran görüntüsü alıpmı koydun ? süper

Friday, 12.12.2008, 12:54

Re: DE®MAN dan sizlere özel templates

Alıntı sahibi ""<<<DERMAN>>"" ARKADAŞLAR INDIRECEĞINIZ RAR DOSYASINDA IKI ADET İNDEX VAR BIRINCISIhttp://flatcast-tr.bplaced.net/tasarim/anasayfa2.htmlANA SAYFA OLAN İKİNCİSİhttp://flatcast-tr.bplaced.de/tasarim/radyo2.htmlRADYO BÖLUMU OLAN ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN BI TESEKKURU ÇOK GORMEYINN SUNUCTA EMEK HARCANMISS NOT:RAR DOSYASINI İNDİRMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPINIZ LUTFEN

Sunday, 30.11.2008, 11:29

DJ ISIMLERI YAZMAK ICIN HARIKA BI PROGRAM

Alıntı sahibi ""dj canom"" Alıntı sahibi ""i-rem"" dj canom, sorun ne onu anlatsan belki daha faydali yardim edebiliriz :roll: rapidshare'den yükleyeceksin.. bedava download icin biraz bekletebiliyor ve sonrasinda kodu dogru girmelisin... :roll: öncelıkle ılgıne tşk ederım......dediin gibi rapidshare'den aciyorum göz at diye yer cıkıyoo sorasını yapamadımm ben....anlatırsan sevınırımm kurmadan sorada yapması var dımıı ay ındırmesemmı aceba yok yok anlatin siz indirdikten sorada nasıl kulanılıyo...

Wednesday, 29.10.2008, 17:59

Mübarek2 (Dini)(Flatcast Temasi)

[sevgılı alla turkaa aılesı elınıze yüregınıze saglık sonsoz teşekkürlerımı sunuyorum: