Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 26.08.2010, 20:39

Yazar: moskovali

Dj Isimleri-Istege Bagli Haraketli Herçesit Linkleri Ile Yazilar...

Birde Dj Mine icin ayri tskler :-) süperr Hepsidede harika olmus Allah razi olsun saolun.

Thursday, 26.08.2010, 20:36

Süperr Harikasinizz cok tskler dj düs ismi icin Ellerinize saglikk.. Selamlarr

Thursday, 26.08.2010, 20:23

dj yazilari gifler ıstek bolumu

Ellerinize Emeginize saglik cok tskler Dj Poyrazz ismi harika olmus..

Tuesday, 24.08.2010, 18:14

dj yazilari gifler ıstek bolumu

Selam Rica etsem banada bir kac dj ismi yazarmisiniz. Dj GüL , Dj Mertcan , Dj Mine , Dj Kardelen, Dj Poyrazz, Dj Levent. Dj Poyrazz Portakal rengi ve digisik renklerde ve sekillerde de olabilir isimler. Simdiden Zahmetinizden dolayi cok tsk ediyorum. Sevgi ve Saygilarimla GüL

Saturday, 21.08.2010, 20:38

Slm eger mümkünse bir ricam daha olacak Dj Düs, Dj Mine. Degisik renklerde ve hareketli. simdiden cok tsk eder saygilarimi sunarim.

Friday, 20.08.2010, 20:46

Pardon COk özür dilerim Hata bendeymis nikler gec acildi hal oldu yani. Tekrardan tskler ALLAH RAZI OLSUN Harikaa olmus süperrrr Ellerinize saglikk...

Friday, 20.08.2010, 20:26

Cokkk Cok Tsk ederim emeginize yüreginize saglik, fakat bir sorun var 2 Dj GüL niki, 1 Levent niki, bitanede Karedelen görebildim ben -- http://www.abload.de/img/0995ju4d.gif--<< böyle var bunlari acmammi gerekiyo ? Poyrazz demisdim onuda Ponrazz yazmissiniz n ile oysa y ile olacakdi. Ama yinede yürekden tsklerimi sevgi ve saygilarimi iletiyorum eger mümkünse yardiminizi bekliyorum. A.e.olun..

Thursday, 19.08.2010, 22:24

Selam Banada rica etsem degisik sekillerde ve renklerde dj isimleri yazabilirmisiniz zahmet olacak simdiden emeginz icin cok cok tskler : Dj GüL, Dj Mertcan, Kardelen, Poyrazz, Dj Levent... Sevgi Ve Saygilarimla....

Wednesday, 14.04.2010, 21:37

DJ YAZISI ISTEYEN HER ARKADASA HAREKETLI DJ ISIMLERI

Selam kardesim bana degisik sekillerde renklerde birkac tane Dj GüL ve Dj Yavuz yazarmisiniz. Tskler...

Friday, 9.10.2009, 16:42

Hayalini Kurduğumuz Şehir :hiding:

:masum: Selam arkadasim bende bi ricada bulunsam yaparsan sevinirim 3 tema lazim 1. Dj GüL icin Kütahya resimli 2. Dj MertCan icin Elazig resimli ve bir tema da iki alyans yüzük kalp olsun mümkünse.. Simdiden cok tskler ediyorum :a5:

Wednesday, 16.09.2009, 18:54

dj yazısı isteyenlere yazı iste seninde olsun

Slm sizden ricam mümkünse degisik sekillerde DJ Mertcan ve Dj GüL yazisi simdiden tskler...

Wednesday, 16.09.2009, 18:16

yesil ask harketli tema by vaybee

Kütahya temasi ve alyans tema ayri olacak yalniz yanlis anlasilma olmasin iki ayri tema

Wednesday, 16.09.2009, 18:14

yazmayi unuttum tema istegimin (Kütahya tema& alyans tema) üzerine uygun sekilde Dj Gül de eklerseniz cok memnun olurum. TSKLERR

Wednesday, 16.09.2009, 18:12

Selam Arkadasim Kütahyaliyim sizden ricam bir kütahya vazo yada kütahya resmiyle bir tema... ve mümkünse birde iki alyans ( yüzük) kalp icersinde yada yanindada olabilir kalp resmi bir yada iki sari gül olsun mümkünse gül konusunu sizin zevkinize birakiyorum. Simdiden cok tskler emegineze saglik Saygi ve selamlar..

Wednesday, 16.09.2009, 17:04

Abim emegine yüregine saglik dj gül dj mertcan tsk eder HARIKA OLMUS. :h050:

Tuesday, 1.09.2009, 19:42

selam abi bana dj GüL ve ayreten dj mertcan yazabilirmisin degisk sekilerde simdiden tskler