Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 1.07.2009, 02:45

Yazar: Abidin

FLatcast ArkapLan TemaLar Serisi By XézaL

YorumLariniz icin tsk ederim. Cok yogun bir is dönemindeyim kusura bakmayin. Vakit buLursam FCP Lerini'de ekLerim mutLaka...

Wednesday, 20.05.2009, 01:31

Herbirinize yorumLariniz icin tsk ederim. Begendiginize sevindim.

Monday, 18.05.2009, 17:58

Photoshop kuLLanarak harikaLar üreten idoLLerimden cok uzakta oLmama ragmen begeninizi kazandiysa bunLar ne mutLu bana. YürekLerinize saglik tsk ederim...

Monday, 18.05.2009, 17:36

Iyi günLerde güzeL yayinLarda kuLLanmaniz diLegiyLe...

Friday, 14.11.2008, 18:26

Herseyin bir Adab'i Var ...

Verilen Bilgi olsaydi amenna! 1 bilgi verenin 1000 yil kölesi olurum felsefesiyle yasayan bir insanim. Konu bilgi verip vermemek degil NASIL verildigiydi... Halen anlasilmadi sanirim... Neyse... Ayni seyleri tekrarlayip anlasilmamaktan gina geldi artik, Bu konuda son mesajim. SID nosununda oraya yasaklanmasini rica ettim hallolmustur eminim.

Friday, 14.11.2008, 15:06

Türkcem zayif degil. Yazdiklarimi yazdigim gibi okumus olsaydiniz ne sekilde bir yaklasim ile "uyarma" yaptigini anlardiniz. Anlayacaginizi umdum en azindan. Kendini Allaturkaa yetkilisi olarak tanitip, o an 43 kisiden ( bunu söylemekten hic hoslanmiyorum! amacim tiraj belirtmek degil! ) 20 kisinin istekleriyle basetmeye calisan bir dj in konunun ne oldugunu anlayamadigi icin AHMKAM kesmesi RENCIDE edici ve ASAGILAYICI bir tavirla, oraya SID si yazilan radyolarin boyutunun 800x 600 olmak ZORUNDA...

Friday, 14.11.2008, 09:39

hangisi yanlis yerdeyse ordan silersen iyi olur. Sikayet panosu vardi eskiden kalkmis.. Nereye yazacagimi bilemedim...

Friday, 14.11.2008, 09:22

Sizin ekipten Tutkum29 diye biri Radyomuza gelip, Atti tuttu ahkam kesti, rencide edici bir tavirla sunucuya kafa tutup, radyo isminin Allaturkaa'ya eklendigini ama radyo boyutunuz 800 e 600 olmak zorunda oldugunu söyleyerek, hernereye yazilmissa artik ordan silecegini söyledi. Kendiside dogruluk insaniysa, orda kimsenin allaturkaa nin ne oldugunu bile bilmedigini farketmistir benim disimda. Silsin sorun degil. Radyo yöneticisi ve djlerden kimsenin haberi yok buraya kimin o radyoyu eklediginden....

Sunday, 13.04.2008, 03:29

Kir GönLümün Zincirini [Tema]

Alıntı sahibi ""DJERKAN_55"" ÇOK GÜZEL HARİKA BİR TEMA YALNIZ MIXER UÇUYO NE YAPMAK GEREK Konuyu editLemeye caListim ama nafiLe ) Burdan bir düzeltme yapayim.. Ben SAM2 iLe yayin yaptigim icin, yayin ayarLarimda, sayfaLari ayarLarken ona göre ayarLanmisti. Mixeri Expert Mode de, Audio göstergesinin ( ses seridinin ) üzerine sag tikLayip secenekLerden " Use Dj Mixer " tikLarsan Mixerin geri geLir. O sekiLde tekrar sayfayi kaydedersen birdahaki yayin aLmada sorun cikmaz. Tekrar Özür diLerim, dikk...

Wednesday, 19.03.2008, 20:04

KutLu Dogum Haftasi ÖzeL

CümLenizin KandiLi mübarek OLsun bu vesiLeyLe...

Thursday, 13.03.2008, 09:16

GüLümse [ Kirmizi Tema ]

KuLLananLAr guzeL gunLerde kULLansin ins. YorumLariniz icin Tesekkür ederim hepinize, yürekLeirnize sagLik

Wednesday, 5.03.2008, 12:46

Gri Tema

Wednesday, 5.03.2008, 12:36

Ejder