Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 16.06.2010, 14:05

Yazar: umut_cakar

radio hk.

ben radio açmayı denedim fakat açamadim bi zahmet yardimci olurmusunuz bana edit

Saturday, 17.10.2009, 14:13

dj yazısı isteyenlere yazı iste seninde olsun

Alıntı sahibi ""ISOM"" Alıntı sahibi ""umut_cakar"" tsk ediyrum abi emeğine saglik çok güzel olmus yazilar rica etsem DJ ((_U.M.U.T_)) &~ARABEKS ŞÖLENİ~& Damarcılar Kralı Dj Umut Sizlerle www.mimozafm.somee.com yazabilirmisin rica etsem şöle cafcafli ve canli renklerde olursa iii olur tsk ederim emegine saglik

Friday, 16.10.2009, 09:53

tsk ediyrum abi emeğine saglik çok güzel olmus yazilar rica etsem DJ ((_U.M.U.T_)) &~ARABEKS ŞÖLENİ~& Damarcılar Kralı Dj Umut Sizlerle www.mimozafm.somee.com yazabilirmisin rica etsem şöle cafcafli ve canli renklerde olursa iii olur

Wednesday, 14.10.2009, 09:54

tsk edeiyorum daaa su benim isimi değisik sekillerde yazabilirmmiziz dedim abi cim dik yapmissin sadece mümkünse baska biseler yapabilinmi UMUT ÇAKAR frkli sekillerde

Tuesday, 13.10.2009, 16:51

RİCA ETSEM BİDE UMUT ÇAKAR YAZARMİSİN Bİ KAÇ TENE DEĞİSİK UMUT ÇAKAR SİZLERLE U M U T Ç A K A R

Tuesday, 13.10.2009, 16:15

DJ_YAĞMUR_DAMLASI_ DEĞİSİK RENKLERDE VE SEKİLLERDE Bİ KAÇ TANE YAZABİLİRMİSİN ARKADAŞIM

Monday, 31.08.2009, 14:10

Dj isimLeri Radyo GifLeri YaziLir

Alıntı sahibi ""schlange34"" Alıntı sahibi ""umut_cakar"" UMUT CAKAR yazabilirmisin kırmızı ve sari rekde yazabilirmiyiz pariltili filan