Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 20.06.2012, 16:00

Yazar: C@NISI

MSN düşme sorunu

arkadaslar bir sorunum var bugün msnemi acamadim yeni sürüm cikmis bende yenisini isdemiyorum eskisinden memnundum yenisi cok karisik eski sürümü kulana bilmek icin ne yapmam gerek eskiyi bür türlü kapul etmiyor yardimci olursaniz sevinirim

Thursday, 9.06.2011, 22:02

Filimleri Tam Ekran izleyemiyorum ?

beratcan ciden cok yardimci oldun gercekden ise yaradi cok sagol siz olmasaniz bizler ne yapacagiz elline koluna saglik ilgilendin icin tabiki masum masum sende sagolsun

Thursday, 9.06.2011, 21:54

bu güncelesdirmeyi nerde yapmam gerekiyo vista 7 kulaniyorum pc almanca oldugu icin nerde oldugunu da iyi bilmiyorum yardimci olursan sevinirim masum bu arada pc yi aldigimda cd yokdu format cd sini bile kendi pcemden ayarladim

Thursday, 9.06.2011, 21:32

arkadaslar nere yazacami bilemedigim icin buraya yaziyorum pc yi daha yeni aldim ve henpz bi kac sorunlari var ve ben bunu düzeltemiyorum misal filim izlerken ekrani büyütügümde sesden baska bise yok ekranda kücük ekranken izliye biliyorum ama büyütünce sadece ses var görüntü var bunu nasil düzelte bilirim yada ne gibi bi sorun var sizce yardimci olursaniz sevinirim simdiden tskler

Thursday, 19.05.2011, 21:55

Harci Ses Kartı ve Mikrofon ile Flatcast Yayını Yapılabilir mi?

beratcan sagol ama siteyi biraz arasdirarak nerde oldugunu buldum megersem gizleniyomus sagol yinede cok tsk ederim

Thursday, 19.05.2011, 21:35

Harci Ses Kartı ve Mikrofon ile Flatcast Yayını Yapılabilir mi?

arkadarslar yeni leptob aldim vista 7 yayin yaparken winaptan calmak isdiyorum ama pc de bi türlü stero mixeri bulamiyorum yardimci olurmusunuz lütfen steromixeri nerden bula bilirim

Monday, 18.04.2011, 21:18

youtube videosu power pointe koymak nasil oluyo`?

arkadaslar yardimlariniz icin cok tskler ise yaradi sagolun biraz gec tskür ediyorum ama kusura bakmayin bi soru daha sormak isdiyorum youtubedeki sifremi unutum ya unutum yada biri heckledi e posta adresime giremiyorum sifresini unutum onunda cok eski e postaydi o yüzden hatirlamiyorum youtube sifresini geri alamiyorum ne yapdiysam ne etiysem olmadi özel videolarimda var videolarida silemiyorum nolur yardimci olun sifremi nasil bula bilirim yada geri ala bilirim

Tuesday, 22.03.2011, 20:46

Alıntı sahibi "BERATCAN" Alıntı sahibi "C@NISI" youtubede bagzi videolari izleyemiyorum ekran siyah ama ses geliyo pc yeni flasch player yüklü ama yinede fayda etmiyo Flash player yüklü olmazsa zaten video ya tıkladığınızda flash player yükleyin uyarısı alırısınz sanırım izlediğiniz video yapılışında veya uploadında sorun vardır izleyemediğiniz video'u bir örnek olarak veriseniz sorunun sizdemi yoksa videodamı oldugunu söyleme şansımız olur veya izeleyemediğiniz karanlık olarak gördüğünüz o vid...

Monday, 21.03.2011, 20:39

yah arkadaslar bise soracam youtubede bagzi videolari izleyemiyorum ekran siyah ama ses geliyo pc yeni flasch player yüklü ama yinede fayda etmiyo yardimci olurmusunuz naba bilirim sizce en kisa zamanda yardimlarinizi bekliyorum simdiden tskler

Thursday, 3.03.2011, 23:06

Dj Yazilari Gifler Istek Bolumu

http://img709.imageshack.us/img709/8499/bzdensze.gif sunun aynisini yanliz DjSeRSeRi_54 ve Dj_CaNiSi_54 birde Dj_CeTiN-54 yazarmisin rica etsem

Thursday, 10.02.2011, 15:22

vista 64 bit ses sorunu

arkadaslar yeni leptob aldim yayin yapiyorum flatcastan ama stero mixerden calamiyorum Flatcast dj mixerden calmak zorunda kaliyorum stero mixeri bir türlü bulamiyorum pc de yardimci olurmusunuz lütfen

Sunday, 7.11.2010, 20:49

Dj nick isteyen buyrun sizinde süper bi dj nickiniz olsun

cok cok tsk ederim cok güzel olmus elline koluna saglik. bi se soracam sunun aynisini bana yaparmisin yanliz ben sana bi göz resmi yollicam onla birlikde yapmani isdiyorum olur mu acaba ????

Tuesday, 2.11.2010, 16:00

Dj nick isteyen buyrun sizinde süper bi dj nickiniz olsun

ya sunun gibi nick isdiyorum **\**_Dj EsMer Yarim_**/** sizlerle En Damar Sarkilarla Altindere Fm de yapa bilirmisin acaba ? ve Dj Selim DAYIOGLU Dersimiz: MÜZIK ve ayriyeten birtane daha Dj Selim DAYIOGLU sizlerle En Damar Sarkilarla Altindere Fm de yapa bilirmisin rica etsem bir kac cesit olursa sevinirim

Tuesday, 5.10.2010, 20:30

Youtube'a giremeyenler icin güncel IP Listesi + hazir hosts dosyasi

youtube hakkinda bise soracakdim üyeligim var ama sifremi unutum ne yapdiysam sifremi bulamiyorum youtube sitesinde bi iki yardim var sifre icin misal nikini yaz e postana mail olarak gelsin denedim olmadi sorna e posta yolladim yardim icin ama hic yardimci olmadilar sizce bunun baska türlü cözmü var mi?

Wednesday, 9.06.2010, 10:33

Acilis sayfasini degistiremiyorum [edit]

peki zarar verici bise mi engelemem gereken bise var mi sizce?

Tuesday, 8.06.2010, 22:38

arkadaslar bir sorum daha var bi kac gündür pcye acdimda yan tarafda su sekil bise cikiyo http://www.ww64.com/uploads/images/2010-06-08/VQ2MBSxhvQ.jpg umarim resmi göre biliyosunuzdur bu ne anlama geliyo acaba yardimci olursaniz sevinirim simdiden cok tskler....

Saturday, 8.05.2010, 23:20

***ONUR*** allah ne muradin varsa versin valla oldu delirmek üzereydim bi türlü yapamamisdim yardim etmeye calisan herkeze tskler állah bin kez razi olsun ...

Saturday, 8.05.2010, 12:08

Findik cok güzel anlatin ama HKEYCURRENTUSER kadar hersey yollunda gidiyo fakat Software\Microsoft\Internet Explorer\Main ac ve StartPage burayi bulamiyorum biyerde software yaziyo oraya tikliyorum buseferde microsoft internet bulamiyorum tekrar yardimci olursan cok sevinirim

Friday, 7.05.2010, 23:28

selam nere yazacami bilemedim yolu burda buldum yardim ede bilirmisiniz lütfen internet sayfasina tikladigimda normalde direk google.de cikiyordu simdiyse http://south-web.net/google/ ve türkce bende türkce isdemiyorum almanca isdiyorum internet ayarlarindan degismek isdiyorum ama olmuyor adresse giremiyorum ayarlar aciliyor fakat adres degisemiyorum eyer resimli bi anlatim yapa bilirseniz sevinirim yada simdilik yaziyla bi anlatim yaparsaniz cok sevinirim simdiden cok cok tskler yardimlarinizi ...