Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 15.01.2014, 12:05

Yazar: Nurannur

Flatcast/ FCP/ Tema/* KARAGÖZLÜM 2014 TEMASI* SINCE

Alıntı sahibi "SINCE" nuran son bir çalışma daha sana Ustam süpersin vallaha harkulade olmuş her zaman hayranımdır zaten senin çalışmalarına saolasın varolasın teşekkür edrim

Tuesday, 14.01.2014, 09:41

[/quote] Tşkler nuran güzel yorumun için ellerin dert görmesin [/quote] Aman ALLAHIMM gözlerim yanlış görüyor olamaz benim adım yazıyo Harkulade renkleride benim pembiş rengim ve yine çok sevdiğim mavi ve lila karışımı renk enfes dizayn olmuş ismim yazı karakteri çok güzel oya gibi işlenmiş görünüyo çok çok teşekkür ederim ustam emegine yüregine sağlık .....NOT..Uzun zamandır ismimin bu kadar güzel yazıldığını görmemiştim.

Monday, 13.01.2014, 13:58

Çok güzel hayran oldum resme güzel çalışma olmuş teşekkürler ustam emegine yüreğine sağlık

Thursday, 9.01.2014, 10:41

Gidiyorum Ama SOL Yanım SENDE KiraCı KALdı/Fcp/Tema/ ZENoBIA******

Alıntı sahibi "ZENoBIA" Alıntı sahibi "Nurannur" Renk çok güzel temayada çok yakışmış süperr vallahi bayıldım temaya harikasın zenobia keyifle takip ediyorum çalışmlarını öyle güzel yorumlarki,çok mutlu oldum,elbette eksiklerim hatalarım vardır.Verdiğim emekler bu sözleri okuyunca iyi bir şeyler yapmışım emeğim yerine ulaşmış dedirtti bana,ve bu yüzden her güzel sözler ile destekleyen ve eleştilerini eksik etmeyen sen ve diğer tüm arkadaşlarıma yürekten çokkkkkkkkkkkkk tşkk ediyorum.. Çok tşkk ...

Wednesday, 8.01.2014, 11:58

Gidiyorum Ama SOL Yanım SENDE KiraCı KALdı/Fcp/Tema/ ZENoBIA******

Renk çok güzel temayada çok yakışmış süperr vallahi bayıldım temaya harikasın zenobia keyifle takip ediyorum çalışmlarını

Wednesday, 8.01.2014, 11:53

DÜŞMAN // Flatcast..Fcp..Tema..// ZENoBIA ...

Güzel şık daha çok Dj beyefendilere yakışacak harika sade bir tema çalışması çok çok begendim emegine yüregine sağlık zenobia

Wednesday, 8.01.2014, 11:46

Flatcast/Fcp/Tema ####BERBATTTT#### ZENoBIA ###

Ahahahahaha konu başlığını görünce nasıl yani ne berbatı mümkünmü zenobiadan berbat tema olabilirmi dedim ve daldım konuya ))) Fena güzel olmuş ben yağmur kızı olduğum için içim açıldı temayı görünce harkuladesin zenobia teşekkürler

Wednesday, 8.01.2014, 11:40

GÖZLERİNE Bakamam // Flatcast-Fcp-Tema// ZENoBIA //

Hepside o kadar güzelki bende bakamadım maaşallah dedim anca öyle bakabildim süper temalar zenobia teşekkürler

Wednesday, 8.01.2014, 11:34

Flatcast/Fcp/Tema/ [ AŞk MüSait YeRde İneYim ] ZENoBIA ****

müzik çok hoş ve yagmur damlaları şahane temayı seyrederken daldım gittim güzel emeklerinize sonsuz teşekkürler zenobia

Wednesday, 8.01.2014, 11:28

Flatcast/Fcp/Tema/ SEL SUYU//****ZENoBIA****

sade duru şık bir tasarım yıldızları hayranlıkla seyrettim güzel çalışmalara imza atıyosunuz zenobia başarılarınızın devamını diliyorum

Sunday, 5.01.2014, 14:11

GÖZ HAPSİ..../ Flatcast..Fcp..Tema../ .....ZENoBIA.....

Fevkalade sınırları zorlayan bir tema çalışması zevkli göz dolduran bir çalışma Teşekkürler zenobia güllerim sizin için kabul ederseniz

Sunday, 5.01.2014, 13:43

Flatcast/FCP/Tema/ ==[GÖNÜLLÜ ÖLECEĞİM]==ZENoBIA==

Vuuuuuuuuuu muhteşem güzel uçuşan kalplere bayıldım renklerin uyumuda çok hoş teşekkürler zenobia güzel emeklerine sonsuz teşekkürler