Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 15.09.2009, 19:30

Yazar: nida

Dj isimLeri Radyo GifLeri YaziLir

hayirli aksamlar efendim benimde sizden ricam benim icin ............nida yzarmisiniz ltf sadece nida olursa sevinirim renk size kalmis kendiniz secin

Wednesday, 5.08.2009, 13:48

Re: Imzalar icin Gifler

Alıntı sahibi ""Masum Masum"" ================================= ======================================== ============================ ================================= ====================================== ======================================= =========================================== ============================================ ======================================= =============================== =============================== ============================== ============================...

Wednesday, 5.08.2009, 13:46

yardım

Alıntı sahibi ""<<berdush>>"" Sanirim bunlardan ariyosun

Wednesday, 5.08.2009, 13:43

Re: Yayin Listesi

Alıntı sahibi ""Masum Masum"" belki isinize yarar diye dusundum, kendim hazirladigim yayin listesi, uzerine dj isimlerini siz yazarak haftalik yayin akisini belirlemis olursunuz ve djleriniz icinde kolaylik olmus olur diye dusundum, umarim isinize yarar...

Wednesday, 5.08.2009, 13:41

CANLI YAYIN HOŞGELDİNİZ YAZI GİFLERİ

Alıntı sahibi ""djarslan"" EMEGİNE SAGLİK PAYLASİM İÇİN TESEKÜRLER[/FONT] GÜZEL SEYLER PAYLAŞİLDİKÇA GÜZELDİR AYNİ BUNUN GİBİ :d

Wednesday, 5.08.2009, 13:39

Re: ıstedıgın kadar gıf yap buyrun

Alıntı sahibi ""mustafa7171"" arkadaslar sıze benım devamlı takıldıgım bır sıte adı vereyım orda sablonlar var sız tercıhınızı yapın reklam yasak sa uzgunum ama ben lınk lerı yazıorum ıstedıgın kadar yapabılırsın bedava www.imagechef.com Avatar yapmak için farklı yazı çeşitLeri farklı yazı çeşitLeri http://cooltext.com/ ağaca isminizi kazıyın avatar olarak kullanın http://www.treemessage.com/ 3d ve banner yapımı http://www.3dtextmaker.com/cgi-bin/3dtext.pl etiket yapımı http://www.acme.com/labe...

Wednesday, 5.08.2009, 13:30

SİMLİ YAZI YAZMA SİTESİ :)))

Alıntı sahibi ""sil~~gi"" cok da kolay ama p: al sana allipullu rmx

Wednesday, 5.08.2009, 13:29

Re: SİMLİ YAZI YAZMA SİTESİ :)))

Alıntı sahibi ""sil~~gi"" :burda: İŞTE BURAYI TIKLA foruma baya baktim ama sanirim bu paylasim yapilmamis daha önce cok basit cok sade ama cok hos umarım isinize yarar ben cok sevdim cok güzel görünüyorr iste bir örnek

Wednesday, 5.08.2009, 13:28

Dekupe Edilmiş Resimler [By Prenses]

EMEGINIZE SAGLIK COK YARDIMCI OLDUNUZ::

Wednesday, 5.08.2009, 13:27

Re: Dekupe Edilmiş Resimler [By Prenses]

Alıntı sahibi ""Prenses"" Merhaba Temalarda Kullandığımız bir kaç resimi dekupe etmeye çalıştım genel olarak temalarda siyah kullanıldığından dekupeleride ona göre ayarladım rar içinde bulunan resimleri tek tek gif halinde ekliyordum fakat bazı resimler çok büyük olduğundan çabuk açılmayacak ve forumuda yavaşlatacaktı bu yüzden eklemedim ama önizleme resmini ekledim umarım işinize yarar Buradan yükleyebilirsiniz Link Ve Resimler Yenilendi

Wednesday, 5.08.2009, 13:24

Alıntı sahibi ""nida"" Alıntı sahibi ""ipekpek"" teşekkürler harıkalar :sevgi:

Wednesday, 5.08.2009, 13:24

Alıntı sahibi ""ipekpek"" teşekkürler harıkalar :sevgi:

Wednesday, 5.08.2009, 13:20

Re: TEMALAR ICIN GEREKLI BIRKAC MALZEME

Alıntı sahibi ""Masum Masum"" KENDI TEMALARINIZI KENDINIZ YAPABILIRSINIZ, BENDE ELIMDEN GELDIGINCE MALZEME BULMAKDA ZORLANAN ARKADASLARA BUNLARI HAZIRLADIM, UMARIM ISINIZE YARAR.. KOLAY GELSIN... ============================================== BUTTONLAR ============================================== MISAFIRLER ALANI =========================================== CHAT ALANI

Wednesday, 5.08.2009, 13:18

TEMALAR ICIN GEREKLI BIRKAC MALZEME

EMEGINIZE SAGLIK COK GÜZEL OLMUSLAR

Wednesday, 5.08.2009, 13:13

dj yazilari gifler ıstek bolumu

DJ NIDA ...ISMIMI YUKARTA BELIRTELEN 6 NUMARADAN YAZARSANIZ SEVINIRIM

Wednesday, 5.08.2009, 13:10

dj yazilari gifler ıstek bolumu

KANDILINIZ MÜBAREK OLSUN::::::::::::::::