Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Tuesday, 1.04.2014, 23:25

Yazar: Meliscanan

"Son söz bende - hic heveslenme"

yok ben hi hi yi seviyorum.... sana hahaha olsun ))))) kisa ve net yine Bende....... pes et artik €fsunnnnnnnnnnn

Tuesday, 1.04.2014, 23:10

zenobia sende gelsen nafile ne efsuna ne sana kalir son söz.... kime kalir ???? yes banaaaa

Tuesday, 1.04.2014, 23:05

sana bir klip eklerdimya simcik.... ama izliyemiyeceksin.... kisa kesiyorum..... bende yine....

Tuesday, 1.04.2014, 23:01

Şans Kurabiyesi :)

€fsunnnn bak bi :::: kubisko yine Melise özel yaziyor herzamanki gibi))) Bu özelligi tek bana sunuyor ... Bu kez ne yazdigini yazmiyacagim..... Büyüsü bozulur ....

Tuesday, 1.04.2014, 22:58

orasi ayri konu .... tatlisin sekersin balsin.... ama sorry yine bende.....

Tuesday, 1.04.2014, 22:55

ya ya sen öyle san yine.... son söz daima BENDE....iste bal gibide bendeeeeee

Tuesday, 1.04.2014, 22:53

SEVGI ve ASK üzerine...

Alıntı sahibi "€fsuNkaR"

Tuesday, 1.04.2014, 22:34

SEN BENIM ... ~ Cihangir Gökdoğan

Yerim seni... yollarim sana ben... no problem (öyle yasakda viz gelir herkese ...Geliyorda zati... )

Tuesday, 1.04.2014, 13:34

Şu an İçinizden bir ses ne diyoo ??

Bugün AŞKLA yaşamak için Harika BiR gün.. Her gün yeni Bir Başlangıçtır: Sağlık olsun, taze bir bahar dalı gibi, Huzur olsun, yumuşacık ve kokulu, Aşk olsun, en çılgınından ve karşılığı olan, Mutluluk olsun, değeri hiç bir şey ile ölçülemeyen, Para olsun, temiz kazanılmış, Başarı olsun, dürüstçe hak edilmiş, Barış olsun, en neşelisinden. Ve bütün bu güzellikler daima sizinle olsun... Cavit ÇAĞ

Wednesday, 26.03.2014, 23:26

Sen begene dur... son söz herdaim bende sorry...)

Wednesday, 26.03.2014, 23:21

Şans Kurabiyesi :)

Bakarmisin €fsunum...yine kubisko Melise özel yazmis.... bu kez ne demis oku bak: Demiski: Yakinda yine canlarina kavusucaksin...INSALLAH ve sen yine deniz doga eglence sefasinda oldugunda biricik ablacigin yine sana kiyamayip ne menüler hazirliyacak ne menüler ...