Giriş yapmadınız.

[Önerilen Radyo] Rulete radyo ismi yazdırma

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "napolyonpapa" bir erkek
  • Konuyu başlatan "napolyonpapa"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 6.02.2017, 23:21

Rulete radyo ismi yazdırma

Adres editt .. 1542460 sid nolu bu bir arkadaşımın radyosu ona rulette isim yazılabilir mi acaba eğer şartlara uyarsa orqanicfm diye yazabilir misiniz acaba uygun olursa şimdiden teşekkür ederim emeginize

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Atilla_Ky" (7.02.2017, 01:44) düzenleme sebepleri: Adres kaldırıldı sıd no eklendi

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 7.02.2017, 01:48

Radyo sahibi veya sorumlularının bilgisi dısında muracatlar genelde sorunla karsılasıldıgı için, radyo sahipleri veya sorumlularının muracatlarını degerlendirmekteyiz.

Radyo sahibi veya sorumlusu muracatı ile gerekli kontrıllerden sonra degerlendirme yapabiliriz

• "Mehmet Pehlivan" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 7.02.2017, 11:18

Rulette radyomun isminin çıkmasını istiyorum

1542460 sid numaralı radyomun rulette isminin çıkmasını rica ediyorum radyo ismimde bu şekil olursa sevinirim ( organicfm ) saygılar

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 7.02.2017, 23:06

1542460 SID nolu radyonuz, Rulet Önerilen Radyolar arasına Organic Fm olarak eklenmiştir.

• "Mehmet Pehlivan" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 8.02.2017, 00:09

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM İLGİ VE ALAKANIZA SAYGILAR