Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Karoglan

Orta Düzey

• "Karoglan" bir erkek
  • "Karoglan" adlı kullanıcı yasaklandı
  • Konuyu başlatan "Karoglan"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 13.01.2013, 23:17

Parayi seven Aslaklara, Karoglanin sözü

Yeni evlendim ve avusturyada kiralik ev tutum ve tasindim fakat evin kornejleri yok perde aldim bir hafta pencerelere perde diye caput gerdim perdeleri takamadim sonunda bir yakinimdan matkap istedim geldim iki saatligine takdim kornejleri geri verdim geldim aradan zaman gecti bir markete ucuz bir matkap gelmis baktim heves ettim benimde matkabim olsun dedim amma matkapta vites sistemi yok telteke bastikca hizlaniyor yavaslatma sistemi yok hanim dedi olsun dedi al dedi alda ele muhtac olcagine kendinin olsun ilerde dah iyisini alirsin dedi aldim bir daha elden matkap istemedin asalaklik etmedim elin sirtina binmedim,. aradan yine zaman gecti star televizyyonu ve trt ilk uydu yayinina basladi avrupada trt yi seyredebilmek bir nimet hemen o devirde cik yüksek bir paraya iydu anteni aldim fakat anteni catiya takmam lazim cekebilmesi icin evdekilerin baskalrinin bir tane anteni var amma alman uydusuna bakiyor herkes receiverini ona baglamis tek anten. ben ise türk sata bakcan anteni catiya takdim beni ev sahibine sikayet ettiler baktim olur yakasi yok ev aramaya ciktim ve kiralik ev ararken Rabbim bana satin albilcegim bir fiyata yeni bir evli cifte yetebilcek kadar nohut oda bakla sofa bir ev cikardi, rabbim diyorku kulum kendi evini alda söz sahibi kendin ol diyor. aldim o evi evin sahibi benin ister anten mote ederim ister evi yikarim yahut yaparim cünkü söz sahibi benim. Rabbim yine kulum sen pire gibi bit gibi elin sirtinda gezip asalaklik etme diye bana basi dik yürümesini ögretdi aradan zaman gecti bu güne gledik sizler bu forumlari acmadan biz forum sahibiydik bize bakanlar görenler sayfa actilar bir bir bizimkiler geride kaldi amma ben buraya konu aciyorsam muhtacligimdan degil bizki karoglan hocaysak, allah bize kendi ayaklarimizin üstünde durmasini ögretdi. bir laf varmis parayi verince daglar memedali cagiri demisler simdi bir ahbabim yeni forum acti parasini verdi forumunun agasida kedni pasasida kendi ben öyle para pula tapan asalaklar gibi onu yikanda ben üstün gelen davasinda degilim kendi vaktimden harcayip oda mutlu olsun diye bütün yardimi yapiyorum derdim oda ayaklari üstünde dursun asalaklik ertmeden yasasin. simdi bize paraci diyenler üc kurus menfeati icin ona buna yalaklaik edenlerdir biz ve bizim dostlarimiz asalak degil söz sahibi kimselerdir evse ev sahibi söz sahibi forum ise forum sahibi yönetici artik bu foruma ugramam bir denmedik paraci lakabimiz kaldiydi sükür o lakabda takildi bu lakabi takan asalak insanlar mutlu olsunlar artik tatminsiz laf sokarak tatmin olacak yani . paraciyin amma asalak degilin bugün evimde belki en iyisinden 10 tane matkabim var o gün o beni aayklarim üstünde tuttu bugün rabbim elli tanesini nasip etdi, yani biryerden sen asalakligi birakki rabbim sena elbet ayaklari üstünde durmasini ögretir ilk matkabim elli sclhlingdi daha sonra param oldu ihtiyacim oldu vurgulu AEG hilti aldim dokuzbin schilinge iyisini isteyen elbet parayi gözden cikarcak bedavaya Edit... bu dünyada ben ondan bundan asalalkiga alismadigimdan nasrettin gibi parayi veren düdügü calar iyi düdük calcak olanda elbet iyi para vercek muhtac olan kaval alir parasi olan saksafon kardesim.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Melye" (15.01.2013, 09:39) düzenleme sebepleri: kullandığımız kelimelere dikkat edelim lütfen!!