Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Dj_AsißoY

Stajyer

• Konuyu başlatan "Dj_AsißoY"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 18.12.2007, 22:25

Anamın İlk Gelini Süper Resim Ya :D

ßen Çok Begendim sizlerle paylaşmak istedim umarım sizde begenirsiniz arkadaslar

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 19.12.2007, 00:23

he bizim antepde bunu hep yaparlar zaten..
:D

saol paylasimin icin

melikenalan

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 19.12.2007, 00:33

ee cünki 4 kadar yolu var:)) bir aganın dördüncü karısı olsaydım nasıl olurduki acaba? en genc olurdum, adam daha yaslı daha mülayım, aradaki yas farkından kumacıklarım beni kaleye almaz daha rahat olurdum ve en önemliside PEYGAMBER EFENDİMİZ HZ AİSEYİ hepsinden cok sevmiş.aslında böyle bakınca ilkmi karlı sonmu ? yoruma açık sizce.

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 19.12.2007, 12:05

:lachab:
ya benim annemin ilk gelini tek gelini zaten, pek bi kiymetli olmali demi :D
cok komik yaa :kopx:

KesmeSekeri

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 19.12.2007, 12:17

Hazret-i Ömer r.a. Halife.. Her zamanki tebdili kıyafet haliyle.. Gece… Medine sokaklarını dolaşıyor dolaşıyor… Karanlık gece… Bir evin önünden geçmekte… Evden sesler gelmekte… Acaba ne oluyordu? Durdu. Kulak kabarttı. Dinlemeye başladı. Bir anne ve kızı.
Anne:
-Kızım, yarın satacağımız süte su karıştır!
-Anne, Halife süte su karıştırmayı yasak etmedi mi?
-Kızım, gecenin bu saatinde Halifenin nereden haberi olacak, O şimdi yatağında uyuyor.
-Anne! Anne! Halife uyuyor, haberi olmaz diyorsun! Herşeyi bilen, gören ve herşeye kâdir olan Allahü teâlâ bizi görüyor, hâlimizi biliyor! Hilemizi insanlardan gizleyebiliriz, fakat herşeyi bilen ve gören Allah’tan nasıl gizlersin?

Hazret-i Ömer, bu kızın güzel ahlâkına çok hayran kaldı. Bu durumu hanımına da anlattı. Sonra da , o kızı oğlu Âsım’a nikâh etti. Kız Ömer’e gelin oldu.

Ömer’e gelin olmak o kadar kolay ki… Allah’ın her şeyi bildiğini ve gördüğünü bilmek, ondan bir şey gizlenemeyeceğini idrak etmek ve o hal ile yaşamak o kadar o kadar kolay ki…
Gelin olunacak Ömer’mi, her devirde bir Ömer bulunur, yeterki o güzel ahlak olsun. Ömer bulur Ömer’e buldurulur…

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 19.12.2007, 13:43

KesmeSekeri, cok anlamli bir paylasim :saril: daha öncede dinlemistim bunu fakat etkisini kaybetmis degil... :up:

melikenalan

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

7

Wednesday, 19.12.2007, 14:49

vallaha ben bundan süpheliyim artık erkeklerin kadın arayısı tercihi cok degisti kadın olarak bile bakınca yook canım öö dedin tipler eslerini muma ceviriyor. aşkında alasını yaşıyor sevgininde degerinde kıymetinde artık güzel huy yerini ,kılıfını uydurma koymus, uyanıklar işi götürüyor.
artık cici kız hanımefendi hatun altın sultan devirleri bitmis. artık iliskiler çok özür diliyerek bunu söylüyorum iyi sex ve baskın karakter bu cazgırlıkla iyi yalan söylemekle vesaire vasıflarla götürülüyor, malesef meziyetin eziyet gördügü dönemlerdeyiz üzücü ama öyle, ben öyle görüyorum ve içimden seytan azapta gerek geciyor erkeklere bakınca ve o kadınlara kızamıyorum.

caddy41

Stajyer

• Özel mesaj gönder

8

Saturday, 22.12.2007, 21:06

walla guselmis :))

• Özel mesaj gönder

9

Monday, 24.12.2007, 06:59

bence bitane olsun tam olsun bu devirde saten kumayi kim kabullenmiski hehehhe

melikenalan

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

10

Monday, 24.12.2007, 07:59

TAM tam nasıl olunur bu tam kavramını biraz acsaydık.
ne hikmetse alırken hep tam alıyorsunuzda bi süre sonra aaa bu yarımıs bana yetmiyor, kaşı kara degil, gözü ela degil, sapı var cöp var artık kültür oldu türkiyede bir evde cocuklarla ilgilenen eş bide erkekle ilgilenen sevgili. bu parcalanmıslıkta hangi tamlıktan bahsedilirki yasam bölük pörcük zaten tuttugu yerden götürüyor insanlar.