Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın
  • Konuyu başlatan "MeRaL"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 5.06.2012, 13:03

Baldwin'den aktör arkadasi Kevin Costner'e 21 Milyon Dolarlik Dava!

Kevin Costner'e oyuncu meslektasi Stephen Baldwin tarafindan 21 milyon $'lik dava acildi ve simdi gizli sakli isler cevirmedigini kanitlamak zorunda kaldi.

Baldwin Costner'in Ocean Therapy adli sirketinden vaktinde hisse satin almis. Stephen Baldwin'e göre Costner Petrol devi BP firmasiyla yaptigi büyük anlasmayi gizledigi icin hisselerini erken ve ucuza satmis. O yüzden zarara ugradigini iddia ederek, milyon dolarlik anlasmadan 21 milyon dolarlik hissesini istiyor.

Iki oyuncuda New Orleans'de jüri önünde mahkemeye cikacak.

Gecen ay "The Hollywood Reporter" ile yaptigi röportajda Costner, o dava durusmasi hakkinda: "Bu cok sacma bir dava bence" dedi. "Ne olursa olsun bu projelerim durmayacak. Her gün dünyaya petrol dökülüyor ve daha temizlemek icin kesin bir cözüm yok. Ben bunu 20 yil önce biliyordum ve nasil yapilir, nasil temizlenir diye bilimsel olarakta arastirdim. Petrol endüstrisinin bunlara ilgisi yokken kendi cebimden olan 20 milyon dolarlik yatirim ve cabalarim sonrasi Baldwin'in davasi beni oldukca rahatsiz ediyor. Hic bir zaman BP ile olan görüsmelerini gizlemedigini, acik kartlarla oynadigini söyledi.

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 6.06.2012, 10:00

paylaşım icin tskk. S.M ...MERAL

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 6.06.2012, 11:06

Haber henüz türk sitelerinde yokken paylasayim dedim nacizane tercümemle, yorum icinde ben tesekkür ederim Efsun :çakçak:

Costner'in doga'ya olan bu tutkusunun paraya ve kazanca dönüsmüs olmasina sevindim. Insallah davada leyhine sonuclanir :pardon:

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 6.06.2012, 11:20

Haber henüz türk sitelerinde yokken paylasayim dedim nacizane tercümemle, yorum icinde ben tesekkür ederim Efsun :çakçak:

nacizhanee demekk... kendine haksizlik ettme... süperr bir tercüme olmus... ben biyerden aldın sandım inan
:1alkis: :1alkis: :thumbup:

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 6.06.2012, 11:26

15 saat önce türkceside yayinlanmis: http://www.dw.de/dw/article/0,,16000537,00.html
Tamam benimde anlatimim fena degil ama bilseydim beklerdim 8-10 saat onu eklerdim :pardon: *türk medyasi cok yavas cooook :kizgulme:

6

Wednesday, 6.06.2012, 16:11

Ikisinide okudum €fsunuma katiliyorum,
Meral Süper Modum sen sadece Süper degil SÜPSÜPERSIN