Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

isyankar33

Stajyer

• "isyankar33" bir erkek
  • Konuyu başlatan "isyankar33"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 20.02.2012, 09:09

Matematik yalan söylemez

Teo

Orta Düzey

• "Teo" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 20.02.2012, 09:42

Hahahahaha! Günümüzdeki Yalakalık Oranı 1000 lere Vurde % Oranı Olarak Sanırım Matematik Orada Biraz Yanılmış Gibi.En Yakın Arkadaşını Konum için Satanından Tutun, Şakşakçılara Kadar İnsanlık Değerlerimizi Yitiriyoruz. :gelgel:

Emeğine Yüreğine Sağlık isyankar Güzel Paylaşımlar Bunlar :thumbup:

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 20.02.2012, 10:38

Bende çok beğendim, ellerinize sağlık :bf:
Teo'nun yazdığı sözlerede harfi harfine katılıyorum ;)
Ama ben çalışmakla % 85 başarıya çokta inanmıyorum.Neticede birilerine ağam paşam haklısın sen bitanesin demiyorsanız yada dayı olayı yoksa çalışmakla pekte bir yere varamıyorsunuz.
Zeka herkeste var kullanmayı bilme meselesi.Destekle,takilitle,alıntıyla,çalıntıylada zeki gibi gözükebilirsiniz.Ayırt etmesi zor.
Geriye kalıyor deneyim işte en tercih ettiğim başarı türüdür ki geneldede iş hayatındada başarıda ilk sıradadır göz önüne alınan.
Güzeldi,teşekkürler ^^

4

Thursday, 5.04.2012, 10:36

Güzel paylaşım..
Zeka katsayınız %100 olsa bile,beceriniz tavan yapsada,deneyim yılların tozunu yutmuş olsada,ırgat gibi çalışsanızda, eğer dayınız yoksa,yalakalık dersinden sınıfta kalmış iseniz,poh pohlayıcılıktan çok doğrularınızı savunmuş iseniz yandınız ::)
Yalakalık ve torpil ile Ağada olursunuz Paşada,olmayacak tek şey 2 yakanızın bir araya gelmeyişi olur.
Kendinizden ödün vererek varacağınız üst kademeler,yada edineceğiniz dostluklar size kazandırdırabilir,peki kaybettikleriniz???
Doğrucu yu 9 köyden kovarlarmış,ben 11 . köydeyim.Kendime ihanet edemem .İhanetiniz kendinize olursa herkese ihanetiniz olur.Taviz yokkkkkkkk yola devamm
Atatürkün bir sözü ile noktalayayım
TÜRKÜM,DOĞRUYUM,ÇALIŞKANIM

Bu güzel paylaşım için çok tşk