Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

reisbey

Stajyer

• "reisbey" bir erkek
  • Konuyu başlatan "reisbey"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 16.04.2011, 23:06

Flatcast radyo yönlendirme

mrb arkadaslar ben 3 ayrı sitede radyo actım bu radyoları nasl sadce birine yönlendirebilirim yani üc siteden birine giren radyoya girmiş olacak.yardım edebilirmisiniz acaba

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 16.04.2011, 23:44

tek bır sıd numarası kullanarak yapabılırsınız
sıd numaranı 3 sıtenın her bırıne aynı sid numarası koydugunda nereye gırerlerse gırsınler 1 radyoda olurlar

örnek:
xfm ---> sid numarasi 123456
xxfm --> sid numarasi 123456
xxxfm-->sid numarasi 123456

reisbey

Stajyer

• "reisbey" bir erkek
  • Konuyu başlatan "reisbey"

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 16.04.2011, 23:46

sidler aynı oky tskrlrler

eparmaksiz

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 20.04.2011, 21:13

sid numaraları ile Yapmak istersen Yukarıda ONUR arkadaşımız vermiş o yöntemi kullanabilirsin..

2 yöntem.
Siteleri yönlendirmek istiyorsanız şu kodu kullanabilirsin.
kod:

Kaynak kod

1
<meta http-equiv="refresh" content="0;URL=http://göstermek istedigin site adresini yaz "> 

yönlendirmek istediginiz sitelerin index lerini not defteri veya editleme programi ile aç kodu yerleştir.
örnek yönlendirme yapılacak site 1 numara olsun 1 numaralı index si dokunmuyoruz.
2 ve 3 site index lerini ne yukarıdaki kod a 1. site adresi yazılacak.