Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Thursday, 8.07.2010, 11:40

Askın Tarifi...

Sorarım hepinize anlatın bana aşkı. Herkesten farklı duygular çıkar. Ama olmaz ki aşk anlatılmaz sadece yaşanır..hem çok tatlı, bir o kadar da acı. Hem çok güzel, ama o kadar da zor. Hani vardır ya dağın zirvesine çıkarsın; oksijenin biter nefes bile alamazsın ya da denizin derinliklerinden yüzeye çıkmak istersinde, o basınçla vurgun ...yersin, dayanılmaz acıların olur ya, işte aşk budur. Üşürsün, dayanamazsın onu görünce titrersin, kan dolaşımın değişir, ellerin ayakların tutmaz kekeme olursun seni ısıtsın, konuşmanı sağlasın istersin, sokulursun göğsüne ama ulaşamazsın. Ateşi yakar seni kaçarsın. Kekemeliğin geçer lal olursun, sadece gözler konuşur. Mükemmelindir senin, en yakışıklı odur, en güzel odur, en akıllı, en kahraman. Cümle âleme göstermek istersin. Ama yapamazsın, gelecek kötü gözlerden sakınırsın. işte aşk budur yok yok seni öptüğünde hani asansör boşluğunda düşüyor gibi olursun yüreğin hofff der ya of offf!!! İşte aşk budur. Saklambaç oynamak ister seninle yakalamak istemezsin, kaçacağından korkarsın. İnan bana aşk budur.
En sevdiğim tatlı profetroldür. ama aşk ondan bile tatlımı olur inanın olur. Yiyemediğim o isotun acısı vardır ama aşkın acısı var ya bu kadar mı zevk veren acı olur. Ben ömrümün sonuna kadar yazsam bu aşkın tarifini bitiremem... Hayatımda yazdığım birçok yazıdan sadece eminim bu yazının sonunu getirmek istemedim umarım aşkta hiç son olmaz
Alıntı..

2

Thursday, 8.07.2010, 13:40

işte aşk budur yok yok seni öptüğünde hani asansör boşluğunda düşüyor gibi olursun yüreğin hofff der ya of offf!!! İşte aşk budur. Saklambaç oynamak ister seninle yakalamak istemezsin, kaçacağından korkarsın. İnan bana aşk budur. Emegine saglik canim , bu saklambac oynama fikri pekde hosuma gitti benim bilesin :P