Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Wednesday, 5.11.2008, 04:19

windowsta ses sorununu giderme

windows xpde müzik dileyebiliyor ama internetteyken ses duyamıyorsanız çözümü çok basit kayıt defterinde küçük bir işlemle sorununuz hallolacak...

ses düzletmek için

1-BAŞLAT'tan çalıştır'ı tıklayın ve regedit yazarak kayıt defteri düzenleyicisine girin.
2-Sol taraftaki menüyü kullanarak;
Bilgisayarım\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\microsoft \Windows NT\CurrentVersion\Drivers32 'a kadar ilerleyin.
3-Sağ taraftaki pencerede boş bi yere tıklayarak YENİ ardından DİZE DEĞERİ ni tıklayarak satır ekleyin. Satırın ismini wavemapper olarak değiştirip ENTER'a basın. Böylece Adı wavemapper, Türü REG_SZ olan bir satır eklemiş oldunuz. wavemapper ismine çift tıklayın, size değer verisi girmenizi isteyen bir pencere açılacak. Buraya msacm32.drv yazın ve Tamam'ı tıklayın. Eklemiş olduğunuz satırın son hali şöyle olacak:

wavemapper REG_SZ msacm32.drv

4-Kayıt defteri düzenleyicisini kapatın.
5-Bilgisayarınızı yeniden başlatmanıza gerek olmadığı için arkanıza yaslanın ve videoların keyfini çıkarın.

ladykiller

Orta Düzey

• "ladykiller" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 5.11.2008, 05:08

beratcan, Tesk ederim kardesim harika bir fikir:!!! iyiki varsiniz ..Basarilarinizin devamini dilerim :harika: ..Tek alemin Tek forumu demek kaliyor bana...Saygilarimla :saril:

3

Wednesday, 5.11.2008, 05:16

ladykiller, tşk ederim arkadaşım bizlerde onun için uğraşıyoruz

öykü

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 5.11.2008, 09:58

cok tesekkürler kardes. benim teknik bilgi sıfır ama tek bi bilgim var mucizevi bir dokunus.
bi sorumunmu var, hemen tlf sarılıyorum, onuuur pc bozuldu, karsıdan gelen seste hep aynı,yinemi abla :P her foruma bir beratcan her eve bir onur lazım.

5

Wednesday, 5.11.2008, 12:23

öykü, tşk ederim paylaşım adına yararlı olcak ne varsa sunmaya çalışıyorum zararlılar bana yararlılar foruma olsun zararlılar bana neden dediğime gelince açıklayim çünkü herhangi bir bilgi veya programı önce kendim deniyorum eğer pc ye bişey olursa zaten önce benimkine oluyor onu foruma koymuyorum yok eğer pc de sorun oluşturmuyorsa ozaman o bilgi forumun :up:

öykü

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 5.11.2008, 13:32

zaten basarılı calısmalarınla.seni takip edip tanıyanlar, bundan kusku duymucaktır.
tekrar tesekkürler basarılarının devamını dilerim.