Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Wednesday, 4.04.2012, 01:10

flatcast radyo tema // Asil Guzel ve Sadem // Türkleydi //

Türkleydi belirtilen dosyaları ekledi:
  • Asil Guzel.fcp (262 Byte - 233 defa indirildi - en son: 3.06.2024, 16:41)
  • sadem.fcp (287 Byte - 237 defa indirildi - en son: 7.11.2023, 11:07)

2

Wednesday, 4.04.2012, 01:13

TÜRKLEYDİ' nin muhteşem temalarından biri daha...
çok güzel olmuş ablam...
emeğine yüreğine gönlüne sağlık...

3

Wednesday, 4.04.2012, 01:18

Sagolasın Cenkim yüregine saglık canım kardesim Tesekür ederim

€bru

Profesyonel

• "€bru" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 4.04.2012, 01:27

uffffffffffff (ç) aldım Türkleyim Nehirimmmmmmmmmmmmm
Ellerine emegine saglıkkk...
şarkıda temada sende harikasınızz paylaşımın için teşekkrler ...
Yüregine binlerce kokulu öpücük sevgilerimle................................^^

5

Wednesday, 4.04.2012, 06:49

Ablam,
Adı Gibi Asil ve Güzel Bir Çalışma Olmuş.

Paylasım Icin Tesekkurler ;)

AYDIN-51

Profesyonel

• "AYDIN-51" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 4.04.2012, 09:17

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Wednesday, 4.04.2012, 09:44

NEHİRCİĞİM ...gercektende sade vede asil bir calişma olmuş
renk secimine hayran kaldım inan
gönülden kutlarım seni bu güzel calişman icin
:1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "€fsunn" (4.04.2012, 12:41)

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Wednesday, 4.04.2012, 11:18

Özellikle renkler çok uyumlu olmuş.Resimle kullanılan diğer objeler bütünleşmiş ellerinize sağlık.Ayrıca sadesinide eklemeniz ayrı bir tercih sebebi olmuş.Emeğini paylaşan yüreğinize teşekkürlerimle ^^

9

Wednesday, 4.04.2012, 12:16

Ebrum öyle güzel sözlerle yorumlarını samimiyetınle güzellestiriyorsunki duygulanmamak mumkun degil canım güzel allahım kalbin kadar güzel ömür ve hayat versın sana bitanem sana can feda ebrummm çok Tesekür Ediyorum sana ve o güzel yüregıne Sagolasın Canımm.

10

Wednesday, 4.04.2012, 12:19

Canım kardesim E.Günbey < Ersinim güzel yorum ve beyenıne sevındım ablacım Sagolasın canım yüregine saglık ben Tesekür Ederim ablasının bitanesi

11

Wednesday, 4.04.2012, 12:20

Yorum için Tesekürler güzel kardesim AYDIN51 Sagol

12

Wednesday, 4.04.2012, 12:22

Iste budur ASALET... :thumbup: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

SÜPSÜPERSIN Nehircigim Adin gibi Leydi gibi bir calisma olmus :1gözkirp:

Sarkinda FIKIR FIKIR :) :thumbup:

Emeklerine saglik canim Nehircigim benim :rolleyes: :) ^^

• "sahra-cantanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Wednesday, 4.04.2012, 12:27

Çok zarif ve çok güzel bir çalışma olmuş Leydim ellerinize paylaşımda bulunan yüreğinize sağlık tşkrler.. :thumbup:

14

Wednesday, 4.04.2012, 12:28

€fsunum kalbindeki güzel duygularını sıcacık insanın gönlünü oksayan sözlerinle insanlıgını ve örnek olan gercek dostlugunu samimiyetınle

yansıttıgın için gönüldolusu Tesekür ediyorum sana canımın yarısı kıymetlim benim ALLAH RAZI OLSUN melisimden ve senden Sevgi ve Saygılarımı yolluyorum o güzel insan yüregine canımmm.

15

Wednesday, 4.04.2012, 12:34

€fsunum kalbindeki güzel duygularını sıcacık insanın gönlünü oksayan sözlerinle insanlıgını ve örnek olan gercek dostlugunu samimiyetınle

HERSEY senin güzelliginden kaynaklaniyor bunu bil Nehircigim güzel Dostum benim,
Efsunun su sözlerine aynen katiliyorum...
"senin gibi Güzel Türkce kullanip ve samimi duygularini yorumlara bu incelikte bu özellikte vede güzellikte dökeni ben daha görmedim :thumbup:

16

Wednesday, 4.04.2012, 12:36

Ben çok tesekür ederim size Türkece< Gönül hanım inanclı insanlar olmamız sebebıyle bu samimiyetınız ve içtenlıgınız ve göstermıs oldugunuz erdemli davranısınıza çok çok Tesekür ederim bize yakısanda budur zaten Sagolun

Burda ilk tema eklemeye basladıgım günlerde ilk Melye modumuz yardımcı olmustu sonra siz yapıcı ve kırmadan yazdıgınız tavsıyelerle ve ögretılerınızle bana bu güzel çalısmaları sergıleyebılmeme sebep oldunuz insan iyiligi hiç bir zaman unutmamalı ve nankör olmamalı diye düsünürüm bilirim aldıgımız edep ve terbıye bu güzell duyguları yasatıyor benligimde, Öncelıkle bu güzellıklerınıze Çok Tesekür Ediyorum ALLAH RAZI OLSUN SIZDEN

insanız hepimiz her mevsimi yasıyoruz halıyle insan ilişkilerımızde önemli olan olgunlugumuzu ve erdemli kişiligimizle tekrar insanlıgımızı sergılemektir şuan bunu görüyor ve hissediyorum herzaman önem verdım herzaman tavsiyelerını dikkate aldıgım insansınız Sagolun güzel yorumlarınıza Tesekür Ediyorum..

17

Wednesday, 4.04.2012, 12:53

Sergiledigi davranıslarıyla ayrımsız ve beklentisiz işte olması gereken örnek MODERATÖR dedirten Meliscanan

Herkezi bu davranıslarıyla kendıne hayran eden SENSIN be ALLAHIMIN Güzel kulu canımkardesimmm canımdostum benım

Ben sana degil senın gercek karakterıne insan i özellıklerınin hepsini o bünyede yasadıgın ve hepimize YASATTIGIN İÇİN Melise ve €fsunuma hayranım bunu allahta sahit kullarıda şahit olsun bunun adı ne yalakalık ne abartı. Her insanın kımyasının aynı yansımasına gelen bir güzel karsılasmadır burda tanısıp CANDOSTUM diyebıldigiMMM canımın yarısı diyebıldıgım Saygı ve sevgilerimi özgürce sergilediklerim 2 CANSINIZ €fsunum ve melisim olarak

Bundan öteside yok VARLIGINIZA CANIGÖNÜLDEN ÇOK TESEKÜR EDERİM

18

Wednesday, 4.04.2012, 12:58

Sahracım cantanemsin beyenin ve güzel yorumun için ben çok tesekür ediyorum sana canımmmmm

Cantanem son günlerde ister inan istersen inanma ama tema çalısmalarına resmen bayılıyorumm bayılıyorum inan verdıgım yıldızlar gözüme az gelıyor hep ama napimki limitimiz 5 yıldız :) helal olsun dedirtiyorsun bana sahraammm imrenerek bakıyorum ve allah nazardan korusun diyorum

o güzel yüregine ve verdıgın o güzel emeklerıne burdan da çok Tesekür ediyorum canım sana

her güzel sözleri sonuna kadar hak eden degerimsin Cantanem iyiki varsın

hep waar ol CANIIIMMM

19

Wednesday, 4.04.2012, 13:54

Leydime Yakışır AsiL bir PayLaşım Olmusss..
Renk dizayn Çok BaşarıLı
Emegine yüreginee PayLaşıma
çokk çokk teşekkürLerrr..

20

Wednesday, 4.04.2012, 14:31

Ben çok Tesekür ediyorum Asi Meneksem güzel yorumlarına Sagolasın canımmm beyenmene sevındım tekrar Tesekürler