Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın
  • Konuyu başlatan "yoncam"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 31.07.2013, 01:51

Gülümse

<SPANtn":"K"}'">Ne acıLar yaşamış direnmiştim.Ne fırtınaLar görmüş yıkıLmamıştım.YıLLarca yaşamış yaşLanmamıştım.Ne yangınLardan geçmiş yanmamıştım.Yansamda küLümden güLLer yetiştirmesini biLmiştim.Hiç kimseye değiL sesLenişim.Sadece kendime.Her ne oLursa oLsun güLümse diyorum içimde ki Ben'e. .İçinde ki umudu, sevinci yaşat.Ve hep dışarı çıkmaya çaLışan hüzne inat, Herkese ve her şeye inat; "_G_Ü_L_Ü_M_S_E_"

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 31.07.2013, 01:52

<SPANtn":"K"}'">Sebepsiz yere ağlamak istedin mi hiç Ağlarken boğazına bi düğüm saplandımı Yanağından süzülüp yüreğine düşen her damlada SENİ SEVİYORUM diye haykırmak geldimi içinden sevdiğine Şimdi de ağlıyorum SEVDİĞİM ama sana değil bir kalemde sildiğin AŞKIMIZA ağlıyorum SENİ SEVDİĞİM için özür dilerim...

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 31.07.2013, 01:53

<SPANtn":"K"}'">Susma! .. Senin çeyrek asırlık ömründen daha uzun acılarım var benim .. sonuna masum beyazlar düşlediğim bu hikayeyi, sıradan siyah bir noktayla yok edemezsin! anlayamadım ben bu nasıl bir hırstır sende ki! kendini kaybediyorsun ey sevgili yapma! anlık hevesler uğruna, ömürlük aşka kıyma .. çok pişman olacaksın, nerden...... biliyorsun diye sakın sorma bana, hala pişmandır bu yürek sebepsiz harcadığı aşklara...

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 31.07.2013, 01:54

<SPANtn":"K"}'">Nefes almak gibi. Farkında olmadan düşünüyorum seni. O yüzden Gülümsüyorum sürekli. Ne tuhaf dimi? Canım yanıyor.Hem de öyle çok yanıyor ki. Ama gülümsüyorum, senin düşüncen dünyanın en güzel şeyi ışte. Insan engel olamıyor kendine, Adın dünyanın en güzel adı. Adını anmak, dünyanın en büyük hazzı sanki. Gözlerin ve Gülüşün birde ........ Oluşun, duruşun, bakışın, sesin, ellerin, saçların, Her şeyin beNMLE hepsi hafizamin içinde ışte. Ama bir sen yoksun, Sanırım özledim seni. Hemde çok özledim, Sen olmayınca yok tadı tuzu hayatın herşey anlamsız bir yığın ışte yokluğun böylesine acı, anla ışte ...

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 31.07.2013, 01:55

<SPANtn":"K"}'">Gün oldu kaybettiğime üzüldüm, gün oldu kaybettiğime sevindim.. Gün oldu ne yapacağımı şaşırdım, avuntular içinde belki DÜŞMANLARIMA bile sarıldığım oldu ama bu geçen ACILARIN bana verdiği en güzel ders; ÖNCE KENDİME SARILMAYI asla unutmamam gerektiği oldu..!
DOSTLARIMIN kim olduğunu, DOST GÖRÜNENLERİMİN kim olduğunu anladım.. Dakikalarca ağlayıp, gülmelerimi saatlerce uzatmaya çalıştım.. GEREKSİZ insanlara verdiğim, GEREKSİZ ilgiyi farkettim.. İnsanların DEĞİŞMEYECEĞİNİ, asılları neyse gün olup kendilerine döneceklerini ve bana değer vermeyenler için kılımı bile KIPIRDATMAMAM gerektiğini öğrendim.. Kısa vadede düşünüldüğünde ÜZÜLEN benim.. Ama uzun vadede heleki RAB' bimin hiçbir hakkı kimsenin yanında koymadığını düşünürsek; gülücükleri eninde sonunda hüzünler içinde ağlayanlara nasip ettiğini yaşadım, gördüm.. Şükürler olsun.. İyi ki varsınlarımla; yepyeni bir hayata, beni üzenleri sadece uzaktan seyredip, hakkın yerine geldiği güne hergün bir adım daha gelerek, şu her şeyi kendine dert eden yüreğime SABRI öğrettim...