Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Sunday, 22.03.2009, 15:38

Gecenin Gözleri

Koşuyorum ardıma bakmadan.Binlerce yüz, binlerce ses, binlerce nefes. Ne kadar koşsamda bitmek bilmiyor, tükenmiyor yollar.Öyle hızlı koşuyorum ki ufak bir taşla tökezliyorum.Yerlere düşüyorum. Ne göğe bakabiliyorum, ne yere. Sadece önümdeki karanlıklarda bir ışık arıyorum. Belki de çok fazla umursuyorum.
Bir süre sonra gözlerim alışıyor karanlığa. Duruyorum.Sadece siyah... simsiyah bir Gece !
Oturup,bekliyorum seni...
Ya da hayalini...
Dedim ya belki de fazla umursuyorum.
Sonra bir ışık...
Sensindir diye ayağa kalkıyorum. Kalbim sanki yerinden fırlayacak.Gözlerim seni arıyor,büyük bir umutla.
Sonra bir ses duyuyorum, sanki kalbim kırılıyor,etraf kırık parçalarla dolu,duyduğum kırılma sesiyle olduğum yere yığılıyorum.

Çünkü seni görmeyi beklerken
Tek görebildiğim '' Gece' nin Gözleri ''...