Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

teymen

Acemi

• Konuyu başlatan "teymen"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 30.11.2008, 14:01

Radyomu sitme nasıl yerleştiririm ?

SELAM aarkdaşlar sacma olucak ama hazır kodu indexi hazır herşeyi kayıtı hazır elinizde bir yedekte bulunan flakcast varmı ben yapamıyorum bir turlu sitedekiler hepsi beni bekliyor kayır oldum ama indexe atıyorum kodu olmuyor ya yardım edermisinizSELAM aarkdaşlar sacma olucak ama hazır kodu indexi hazır herşeyi kayıtı hazır elinizde bir yedekte bulunan flakcast varmı ben yapamıyorum bir turlu sitedekiler hepsi beni bekliyor kayır oldum ama indexe atıyorum kodu olmuyor ya yardım edermisiniz

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 30.11.2008, 14:07

teymen, bak forum sitemizde Nasil Radyo kurulur
Resimli Anlatim
Videolu anlatim var
Nasil Radyonuzu yerlestirecek die
Aciklamali ve resimli Site yapma klavuzlari var siz yapmaya baslayin takildiginiz noktada biz size yardimci oluruz
Yeterki Biraz Sabir Ve dikkatlice söyleninleri uygulamak
Hadi iş basina biraz gez bak bakalim forum sitemize
Hem ögrenmis hemde sitemizi gezerek tanıyabilirsin ;)
Cok urastin yapamadinsa
http://www.radyo.allaturkaa.de/index.php
gir sid kutusuna kendi radyo sid numarani yaz arkadaslarin oradan girsin :D

saika

Stajyer

• "saika" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 30.11.2008, 14:07

evet var birtane

www.radyo.allaturkaa.de

dinleyicelrinin tek yapmasi gerken.
sid alanina senin yayin yapdigin sid numarasini yazip göndermesi.
eger baska bir ziyaretci bu sid numarasini degisdirmezse , tüm ziyaretciler senin yayininda.

degisdirecek olursa senin dinleyicilerin tekrar senin sidi girier

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 3.12.2008, 17:16

slm bizim radyo önceden beepworldaydi simdi yeni bi homepageye gectik ama biz yeniden beepworlda gecmek istiyoruz bu konuda yardimci olan arkasimizi bulamiyorum beepde kaydimiz duruyor halen bu konuda yardimci olursaniz memnun olurum ben fazla anlamiyorum