Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "*.*.*GUNES*.*.*"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 13.11.2009, 13:18

*/ ŞEHNAZ /*

O^o Sessizlikteki sen okyanusun akımında varolansa yanardağda açıp kapanan parıltılarda gürleyen şimşekler

O^o Ezgideki namelerde birleşen ayışığındaki sen apaydınlık açan mis kokulu hanimelindeki saran papatyalar saklanır

O^o Hayatsa bir yolculuk umarsızca yürüyen papatyalarda gizli tılsım kimbilir

O^o Nerde mumlar ışıl ışıl yanan o şaşalı büyülü deniz ihtişamındaki sense denizdeki yakamozlar

O^o Ay parlar ruhumla bütünleşir ansızın şimşek çakar akarsular dökülür ansızın tam o sırada çığlıklar

O^o Zerdali bir nefes bir tutam toprak kokusu içime çekiyorum buram buram çam kokusuyla bir kaçış çok uzaklara dalışlar gölgedeki bendim sendeki ayna

NOT:BU ŞİİR TÜM ŞEHNAZLARA GELSİN =)

YAZAN:ÖZLEM DEMİRKAYA &*.*&