Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

XX_ISO_XX

Stajyer

• Konuyu başlatan "XX_ISO_XX"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 10.06.2009, 13:46

Port açamıyorum Yardımcı olurmusunuz

son bi kez yardımcı olurmusunuz ip sabitledim ama portu hala açamıyorum :S

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "(Masum)" (26.04.2010, 12:46)

2

Wednesday, 10.06.2009, 14:16

XX_ISO_XX,

modeminizin markasını bilmeden nasıl yardımcı olalım forum arama bölümünde port diye aratın biçok detay bulcaksınız

yapamadığınız zaman yardımcı olalım

XX_ISO_XX

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 10.06.2009, 14:25

modem markama göre arama yaptım detaylı anlatımı da buldum ama olmuyor yani portu kapalı bi kullanıcı giremiyor benim de radyoya girmesini istediğim kişilerin portu kapalı

4

Wednesday, 10.06.2009, 14:29

XX_ISO_XX,

Senin portlar açık olduktan sonra tüm portu kapalı dinleyicileri girebilir kendi modeminizde port açmalısınız

açamıyorsanız radyonuzda port sorunu olmayan bir dinleyici girmeli yada devamlı kalmalı

modeminizi söyleyin

XX_ISO_XX

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 10.06.2009, 14:47

zyxel modemimin markası ama şifresini unuttum normalde 1234 oluyo ama ben değiştirmiştim şimdi de hatırlamıyorum modem girişi olmadan açamazmıyız portu? :utan:

6

Wednesday, 10.06.2009, 14:55

XX_ISO_XX, zyxel modemler port konusunda biraz problemli nodem

giriş şifresini unuttuysanız port açamazsınız modeminizi resteleyin diycem ozamanda yapılandırma yapmanız gerekir yoksa nete giremezsiniz

en iyisi yakınınızda bilen birilerinden yardım alın sorunlu modem port konusunda

forumda zyxel le ilgili başlık var orda tüm detaylar mevcut onları uyguladıysanız başka verebilcek cevap malisef yok

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=21463

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=25097

XX_ISO_XX

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Wednesday, 10.06.2009, 15:47

teşekkürler